Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

46 minut temu, rozi napisał:

O matko, a ten dług to gdzie on jest?

F-ry za karmę którą kupuje Dora są zawsze zamieszczone na wątku. Poza tym sa inne koszty. Wszystko jest na wątku. Dora musi pożyczyć kasę na to. Wszystkie wpłaty od ludzi  są wpisywane. Wtedy odejmuje od długu.

Ja każdego miesiąca wysyłam karmę z zooplusa.  To starczy na kilka dni. 10 kotów do wyżywienia to jest wyzwanie.

Link to comment
Share on other sites

Przykładowe rozliczenie str.569

      Dnia ‎2019‎-‎09‎-‎29 o 08:43, DORA1020 napisał:

Faktura za karmę 127zł/str.562/

wpłata od bakusiowej 150zł /dziękuje bardzo:)/

 498zł -- 150zł = 348zł

zakup kocyków polarowych dla kotków 6 x 16zł /96zł

żwirek---10zł

transport Marcelki przez blablacar do Krakowa,do Isabel---40zł

Dług w tej chwili wynosi: 494zł

Wpłata od sharki---90zł bardzo dziekuje:)

Dług wynosi 404zł

 

Nastepna f-ra

b57f5dc1c6e587ac289aadadd7325cb7.png

 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem.

Czyli bieżące wydatki, na które mój bazarek, to one też są na minusie. No to minus się zmniejszy trochę, z Mini Bazarku Dory też coś będzie i z tego od Poker, może się uda wyjść na względną prostą z bieżącymi chociaż.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, guccio napisał:

Puma odeszła.

Wczoraj po południu zaczeła wymiotować .O 9 tej byłam już w lecznicy.Odbierałam koteczkę po 14-tej.Niestety,panleukopenia.Koteczka nie dała rady.

O rany! Smutna wiadomość bardzo.Tak nie miało być.Żegnaj moja śliczna.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, bakusiowa napisał:

Guccio, co z Ferdusiem?

Nie chcę zapeszać.Pumę zawiozłam do lecznicy a do reszty tego mojego weta dojeżdżającego.Ferduś był w lepszej kondycji,nawodnił go,podał witaminy,antybiotyk.Ferdek po dwóch godzinach zaczął brykać.Zjadł suchej smaili i łyżeczkę Twojej Animondy.Więcej nie daję bo dwa dni nie chciał jeść.Wodę chłepcze.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Isabel napisał:

Bardzo smutna wiadomość :( :( :(

Żegnaj maleńka [*]

Oby z Ferdusiem wszystko było OK !

Ferduś też choruje ale to twardziel;Po dzisiejszych zastrzolach,nawadnianiach cała jestem podrapana.Na ten moment bryka.Nie zapeszajmy i kciuki trzymajmy za małego wojownika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2019 o 12:44, AlfaLS napisał:

DORA, na wątku https://www.dogomania.com/forum/topic/37231-co-chcecie-kupić-na-bazarku-zanim-napiszesz-przeczytaj-pierwszy-post/page/55/?tab=comments#comment-17526795

Arim napisała, że może oddać aparat fotograficzny. Wiem, ze już masz ale akurat w Twoim przypadku może lepiej mieć "na zapas" ? Napisałam tam, że poproszę Cię o skontaktowanie się z nią więc jak możesz to odezwij się w tej sprawie do Arim :-).

Jakiś dobry klimat nastał w sprawach aparatowych dla szczebrzeszyniaków :-)

 

DORA, napisałaś do Arim?

Link to comment
Share on other sites

Ferdek na dobrej drodze.Kupy gęste,nie cuchną.Apetyt wrócił.Ostrożnie go z jedzonkiem traktuję.Chyba kurczak gotowany najlepiej idzie po troszeczku i Animonda od Bakusiowej,też po troszku.Dalej nie dowierzam i kciuki mocno za wojownika proszę trzymajcie.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...