Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ja mam na razie tylko Misię zaszczepioną przeciw pp (tricat cośtam) ale dosłownie 2 dni po szczepieniu złapała katar i dalej jest na antybiotyku, podejrzewam więc że szczepienie do powtórki, no i mała jeszcze nie jest całkiem zdrowa;/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ojejku, ale kotki Malagos się zmieniły! CUDO :)

Mam domek dla małego kotka w Lublinie, niestety - koniecznie z pełnym pakietem szczepień albo ozdrowieniec po pp, bo Państwu odszedł kotek niedawno na pp. Dom właśnie dezynfekują i ozonują, ale już rozglądają się za kotkiem. Może macie pomysł kogo podsunąć?

Zadzwon do Krystynay Pomarańskiej,ona miała kotkę po pp

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sharka napisał:

Bez tytułu.jpg

Dziękuje sharka za wstawienie faktury:)

karmę kupiłam za kaskę z bazarku,który zrobiłam wspólnie z Lucynką,bardzo jej dziękuję,mimo,ze nie ma jej często na dogo nigdy nie odmówi pomocy...z bazarku dostałam 47zł i od buuenos 83zł

bardzo dziekuję buuenos:)

Dostałam 219zł, z tego wzięłam 83zł na karmę

dostałam również karmę od bębenek,bardzo dziękuję:)

sporo suchej 10kg,to wystarczy na dłużej,bo kotki jedza więcej mokrej

bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Cioteczkom za pomoc "moim" bezdomniakom:)

dokarmiam również psiaki /dwie suczki dokarmiay z sue/

śierściuszka/zdjęcie na wątku/ chciałabym go zabrac do hoteliku,ale mam juz w hoteliku dwa chore psiaczki,Apsik niestety nie ma pełnych deklaracji,a Dysieńka jest bardzo chora

śierściuszek przyszedł w sobote na śmietnik w poszukiwaniu jedzenia,cały mokrusieńki,obraz nędzy i rozpaczy,jeśli nie zostawie na działce gdzie karmię koty jedzenia dla niego to psiak chodzi głodny:(

Link to comment
Share on other sites

Teraz doczytałam o piesiu.. z tego co mi wiadomo, to nic mu nie będzie jak będzie kocią karmę podjadał...znaczy tak słyszałam, pod opieką nigdy nie miałam bezdomnych psiaków, których bym karmiła kocią, raz łapałam psa, który się po sąsiedzku zgubił (jeszcze nie widziałam że on po sąsiedzku wtedy), dwie puchy wsunął jakie miałam "w razie co", dzwoniłam do felineusa i będąc z nimi na telefonie pytałam i co teraz. Pani powiedziała, że bezstresowo mogę dać kocie puszki, nie zaszkodzi mu, tylko odwrotnie nie można.. to i się może ta nadwyżka suchej przyda póki co.. 

I jeszcze z prywaty - bo nie chcę z ogłoszenia póki co.. poszło mi dziś szkło w dużym akwariu. Jakby ktoś miał chętnych z akwarium 200+l nie przepelnionym, najlepiej biotop Ameryka płn / Afryka (albo chociaż z przyzwoitymi podmoanami), to mam do oddania neony czerwone, mozaiki, kirysy, zbrojniki i przede wszystkim sumy drewniaki i szydliki z odłowu (nie czeskie). Zalozenie prawidlowe nie mówiąc o kupnie akwa to min miesiąc do zakończenia procesu azotowego, inaczej azotany jak nie zabiją to solidnie podtruja szczególnie odlow... Jak ktoś na trasie gdzieś z lubelskiego/podkarpackie/małopolskiego ma miejsce w dobrze prowadzonym akwa to chętnie oddam stworki dowolne. Zagrożone nie są, ale w za małym i przepełnionym akwa, co prawda z potrójną filtracją i dojrzałym, ale miały dużo miejsca i luz, na pewno się teraz dobrze nie czują :(. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bębenek napisał:

Teraz doczytałam o piesiu.. z tego co mi wiadomo, to nic mu nie będzie jak będzie kocią karmę podjadał...znaczy tak słyszałam, pod opieką nigdy nie miałam bezdomnych psiaków, których bym karmiła kocią, raz łapałam psa, który się po sąsiedzku zgubił (jeszcze nie widziałam że on po sąsiedzku wtedy), dwie puchy wsunął jakie miałam "w razie co", dzwoniłam do felineusa i będąc z nimi na telefonie pytałam i co teraz. Pani powiedziała, że bezstresowo mogę dać kocie puszki, nie zaszkodzi mu, tylko odwrotnie nie można.. to i się może ta nadwyżka suchej przyda póki co.. 

I jeszcze z prywaty - bo nie chcę z ogłoszenia póki co.. poszło mi dziś szkło w dużym akwariu. Jakby ktoś miał chętnych z akwarium 200+l nie przepelnionym, najlepiej biotop Ameryka płn / Afryka (albo chociaż z przyzwoitymi podmoanami), to mam do oddania neony czerwone, mozaiki, kirysy, zbrojniki i przede wszystkim sumy drewniaki i szydliki z odłowu (nie czeskie). Zalozenie prawidlowe nie mówiąc o kupnie akwa to min miesiąc do zakończenia procesu azotowego, inaczej azotany jak nie zabiją to solidnie podtruja szczególnie odlow... Jak ktoś na trasie gdzieś z lubelskiego/podkarpackie/małopolskiego ma miejsce w dobrze prowadzonym akwa to chętnie oddam stworki dowolne. Zagrożone nie są, ale w za małym i przepełnionym akwa, co prawda z potrójną filtracją i dojrzałym, ale miały dużo miejsca i luz, na pewno się teraz dobrze nie czują :(. 

Zapytam znajomego z Jarosławia, wiem ,że zna się na tym i ma akwaria.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, terra napisał:

kicia, zdjęcie od DORA1020

1264129259_biaakicia.jpg.e7fbc92bdc5c90f46a19eebddfa78faa.jpg1280464058_biaakicia1.thumb.jpg.f757e98087302dcaafd85ba02ae89f52.jpg

Dziękuje terra za wstawienie fotki:)

Ta kicia jest na wsi,dziewczyna ,która karmi tam koty poprosiła o pomoc w znalezieniu domów kotkom,które się tam rozmnożyły

sa dwie kotki i jeden kocurek,ale tylko jedno zdjecie nadaje sie do ogłoszeń

są to ok. 5 miesięczne kotki,oswojone

Link to comment
Share on other sites

Bonifacy zwany Edkiem:

7b7c1ec5864958a4med.jpg

 

4196fc0017283ea8med.jpg

 

5fc202bb799a9410med.png

 

Mam jeszcze dwa naprawde superfilmiki. Ma ktoś pojęcie jak wstawić?

Chłopaczek zaliczył dwie wpadki kuwetowe (1 i 2), ale Rafał sprzątnął to do kuwety i od tej pory Edek załatwia się tylko tam. W piąte potencjalnie kastracja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Madie napisał:

Dziewczyny, niestety nie wolno karmy kociej dawać psom. Wszystko z powodu liczby białek (większej w kociej karmie). Psy karmione jak koty szybko dostają cukrzycy albo padają im nerki. Szybko to dla mnie kilka lat jak coś...

To prawda, co piszesz, ale o ile karma jest wysokobialkowa. A ta tania, najczęściej podawana wolnobytującym kotom NIE MA aż tyle białka, aby zaszkodziła. Ja wolę podawać bezdomnym psom tanią karmę kocią niż tanią karmę psią, która nadawałaby się prędzej dla kur ;) Przyczyna prosta: lepszy skład.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...