Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dora, w Szczebrzeszynie ktoś chce sprzedać aparat cyfrowy za 45 zł. Może to wolisz, ja nie robiłam zdjęć aparatem, zawsze smartfonem, więc nie wiem, co wygodniejsze, tu link:

https://www.olx.pl/oferta/aparat-cyfrowy-hp-m627-mozliwa-zamiana-CID99-IDrvdWn.html#7b427c8634

 

Przewaga smartfona nad aparatem: smartfonem można kręcić filmiki o zwierzątku, a to naprawdę bardziej przekonuje do adopcji niż fotka. Filmik można chyba wstawić na olx chyba jednak nie można - na jakich stronach promujących adopcje można wstawić filmik?). Więcej uczucia wzbudza zwierzątko, które się rusza, widać jego osobowość, wdzięk.

Szukałam teraz i nigdzie chyba nie da się wstawić filmiku w ogłoszeniu...! Jedynie wysyłać na maila zainteresowanym, żeby lepiej poznali zwierzaka, zakochali się w nim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam dwie wiadomości....dobrą i złą

A ponieważ z natury jestem pesymistka zacznę od złej:

dom dla 2 kotków białaczkowych nie wypalił,kobieta sie rozmyśliła,do wizyty pa nie doszło:(

nie będę tego komentować,za bardzo boli:(

taką miałam nadzieję,tak sie cieszyłam...ludzie są tak bardzo nieprzewidywalni

Link to comment
Share on other sites

W sobote do DS pojechała Lila /od kwietnia w lecznicowej klatce/ koteczka niedowidząca  na jedno oczko

mam zdjęcia Liluni w DS  na mailu ,do kogo mogę wysłać?

transportem zajęła się i zapłaciła za niego/przez blablacar/ Baltimoore,bardzo jej dziękuję:)

DS  czekał na kicie miesiąc,bo jak zadzwonili w spr. adopcji Lila nie była jeszcze wysterylizowana

ale juz w swoim domku:)

wiecej fotek Lili na str.534

1176146279_BuczekFoto(42).jpg.854b881b74ff3155140c2dae81066b8c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Planujemy wyjazd szczeniaczków ../.niestety juz tylko dwóch,jedna sunia -szczeniaczek oddana,w jakie ręce,możemy sie tylko domyślać/.... w środę

pojedzie tez  do W-wy,do DS, jedno kocie maleństwo /od Krystyny/

DS tez musiał czekać,bo maluszek był po szczepieniu i trzeba było odczekać

szczeniaczki zostały wykupione,ale  nie było łatwo,dzisiaj maja trafic do lecznicy na odpchlanie i odrobaczanie

oby tylko wszystko sie udało.....

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Może drugi białaczkowy dla Aslanka? Może warto z panią porozmawiać? 

Przykre że pani sie wycofała z adopcji białaczkowych kotków :(

Trzeba ostrożnie z przekonywaniem ludzi, bo potem się wycofują i przykrość dla wszystkich...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Może drugi białaczkowy dla Aslanka? Może warto z panią porozmawiać? 

Przykre że pani sie wycofała z adopcji białaczkowych kotków :(

Pani Aslanka jest starszą osoba,napewno nie wezmie drugiego białaczkowego

chciała zdrowego,w ogłoszeniu nie napisałam,że białaczkowy,namówiłam panią,ale drugiego nie wezmie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Pani Aslanka jest starszą osoba,napewno nie wezmie drugiego białaczkowego

chciała zdrowego,w ogłoszeniu nie napisałam,że białaczkowy,namówiłam panią,ale drugiego nie wezmie

Potwierdzam, na pewno nie weźmie, nawet nie próbowałam panią namawiać, bo wiem, że to byłoby zbyt duże obciążenie dla starszych państwa. Ale dla jednego kotka to dobry dom, nawet bardzo dobry - Aslanek jest kochany, zadbany, ślicznie wygląda :)

Tylko tak bardzo żal tych kotków białaczkowych, z adopcji których nic nie wyszło :( A cieszyłam się, że Maciuś w końcu znajdzie dom...:(

Link to comment
Share on other sites

Jednej suczki szczeniaczka napewno nie ma

będziemy zgłebiac temat

dwa szczeniaczki juz w naszych rękach

wczoraj trafiły do lecznicy na odpchlanie i odrobacznie

w środe transport

koszt transportu pod Lódz ok.740zł

pod drodze zostanie zabrane z Izbicy kocię do Ds w W-wie

transport Zagrodowy Pies Polski

bakusiowa zrobi bazarek na transport

ale i za pobyt w lecznicy musze równiez zapłacić

szczeniaczki muszą wyjechać jutro,jeden do dt Fundacji może trafic dopiero po piatku

więc na razie dwa trafia do hoteliku

dla drugiego będziemy szukały dt w W-wie

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...