Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Do wizyty pa  na razie nie ma nikogo

szkoda,bo jeśli wszystko sie uda ze szczeniakami  to w środę by pojechały razem z nimi i/transport Zagrodowy Pies Polski/

jeszcze Baltimoore miała kogos zapytać

ten dom na wagę złota,bo dla 2 kotków białaczkowych

dom raczej ok , długo z pania Agnieszka  rozmawiałam i chciałabym,żeby kotki pojechały

nawet jak mieszkanie nie jest wypasione to biedakom będzie lepiej niz siedzenie w klatce lecznicowej

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Ja mogę zrobić wizytę dzisiaj lub jutro. W niedzielę rano wyjeżdżam na półtora tygodnia.

Bardzo dziękuję:)

Już znalazłam:)  ale polecam sie na przyszłośc

Ciesze sie,że coś w koncu z tymi domai ruszylo,bo do tej pory był całkowity zastój

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DORA1020 napisał:

fotek więcej nie będzie,kotek  popsuł mi aparat

bez aparatu nie da rady pomagac ,na każdym kroku potrzebny,chociazby do zrobienia bazarku

To był aparat w komórce czy prawdziwy? Może ktoś ma do oddania lub sprzedania smartfona z dobrym aparatem...

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, malagoska napisał:

To był aparat w komórce czy prawdziwy? Może ktoś ma do oddania lub sprzedania smartfona z dobrym aparatem...

To był  zwykły aparat fototograficzny,dostałam od bakusiowej

nie mam smartfona,mam  zwykły telefon bez aparatu,możliwości robienia i dostawania zdjęc,nie przyjmuje tez MMS-ów

może ktos ma niepotrzebny aparat?

bez aparatu trudno pomagać,a przeciez i bazarki robiłam,tez trzeba obfocic wszystko

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, 3 x napisał:

dziewczyny napiszcie mi proszę  co to za szczeniaki (nie obserwowałam wątku) i kiedy i jak jak i skąd dokąd
i rozumiem, że kociaki zabierają się z nimi jak wizyta wypadnie pomyślnie? 
 

praktycznie to na  chwile  obecna nic jeszcze nie wiem

szczeniaki sa w rodzinie pat

jest ich 3 / a są jeszcze 3 i jeszcze cztery,dla nich pózniej będę szukała pomocy/

nie mamy miejsca dla trzech

zgłosił sie dt w Lublnie dla jednej suni---dt niewypał

miała jedna sunie wziąc supergoga,ale znalazła biedna suczke ze szczeniakami i nam już nie może pomóc:(

jedna sunia pojechałaby do malagoski do Poznania /bardzo daleko/

drugą może wzięłaby na dt fundacja Pies Na Zakręcie /jesli tak to od 21-go/

dla trzeciej nie ma dt

a jeszcze w dodatku,raz te szczeniaczki są raz nie,raz widać jednego i juz martwiłam sie ,że oddał komus,ale pózniej okazało sie ,że są

teraz znowu jest jeden

nie wiadomo czy są czy nie

w końcu ,zeby było pewne chyba wykupimy te pieski

lecznica może je przyjąć na odpchlanie i odrobaczania /taki warunek fundacji/ dopiero w poniedziałek wieczorem

od miesiąca wałkuje ta sprawę,i jak narazie stoje w punkcie wyjścia

myślę,że na poczatku tygodnie juz się wyjaśni

są do zabrania trzy szczeniaczki,gdyby ttylko jeden,może sprawniej by to poszło

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, 3 x napisał:

a kociaki ?
kociaki są już do zabrania? (jak wizyta pa wypadnie pomyślnie)?
i wtedy skąd?

a wcześniej pisałyście o transporcie płatnym tzn że transport będzie jak się sytuacja szczeniaków wyklaruje?

Kociaki są do zabrania od już

z lecznicy w Izbicy

transport płatny /zwrot tylko kosztów paliwa/ zaoferowała Zagrodowy Pies Polski

Link to comment
Share on other sites

Dora, wytłumaczysz mi jak krowie na rowie, jakim zagrożeniem są koty białaczkowe dla innych kotów?
czy wspólny transport takich kotów ale w osobnych kontenerach jest zagrożeniem?
dopytuję, bo czasami zdarza mi się mieć transport w tych okolicach i wtedy byłby darmowy 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, 3 x napisał:

Dora, wytłumaczysz mi jak krowie na rowie, jakim zagrożeniem są koty białaczkowe dla innych kotów?
czy wspólny transport takich kotów ale w osobnych kontenerach jest zagrożeniem?
dopytuję, bo czasami zdarza mi się mieć transport w tych okolicach i wtedy byłby darmowy 

O co Ci chodzi? Nie bardzo rozumiem....

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, DORA1020 napisał:

O co Ci chodzi? Nie bardzo rozumiem....

chodzi mi o to, że czasami z okolic Zamościa mam transport i wtedy mógłby zabrać takie kociaki, za darmo 
tylko nie orientuję się w temacie kocim i nie wiem w jakim stopniu koty białaczkowe są zagrożeniem dla zdrowych kotów
czy transport w jednym aucie ale w dwóch różnych kontenerach jest zagrożeniem dla kotów zdrowych? albo czy jak po drodze transport zajedzie do domu, gdzie są zdrowe koty to czy koty białaczkowe są dla nich zagrożeniem i w jakim stopniu?
zwyczajnie nie orientuję się w temacie kotów białaczkowych
a wydaje mi się, że czasami mogłabym pomóc w transporcie zwierzaków zupełnie za darmo.
 

edit:

doczytałam i już wiem. jest ryzyko.

ale postaram się do was zaglądać :)
ew. jakbyście w przyszłości szukały transportu - w kierunku do warszawy, piszcie do mnie , może akurat będę mogła pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, 3 x napisał:

chodzi mi o to, że czasami z okolic Zamościa mam transport i wtedy mógłby zabrać takie kociaki, za darmo 
tylko nie orientuję się w temacie kocim i nie wiem w jakim stopniu koty białaczkowe są zagrożeniem dla zdrowych kotów
czy transport w jednym aucie ale w dwóch różnych kontenerach jest zagrożeniem dla kotów zdrowych? albo czy jak po drodze transport zajedzie do domu, gdzie są zdrowe koty to czy koty białaczkowe są dla nich zagrożeniem i w jakim stopniu?
zwyczajnie nie orientuję się w temacie kotów białczkowych
a wydaje mi się, że czasami mogłabym pomóc w transporcie zwierzaków zupełnie za darmo.

Bardzo Ci dziękuję,że chcesz pomóc

Nie wiedziałam o takiej szansie darmowego transportu,zawsze szukamy z Baltimoore na blablacar

teraz pierwsze zapytanie pódzie do Ciebie ...czy mogłabys.....

co sie tyczy kotków białaczkowych w jakim stopniu są w transporcie zagrożeniem dla kotków zdrowych

zapytam wetki,ponieważ ja też wszystkiego nie wiem

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, DORA1020 napisał:

Bardzo Ci dziękuję,że chcesz pomóc

Nie wiedziałam o takiej szansie darmowego transportu,zawsze szukamy z Baltimoore na blablacar

teraz pierwsze zapytanie pódzie do Ciebie ...czy mogłabys.....

co sie tyczy kotków białaczkowych w jakim stopniu są w transporcie zagrożeniem dla kotków zdrowych

zapytam wetki,ponieważ ja też wszystkiego nie wiem

dawajcie znać tutaj na wątku jak się rozwija sytuacja, a ja będę zaglądać
a już na pewno jak będę wiedziała, że ktoś jedzie :)
rzadko bo rzadko ale może akurat kiedyś się uda zgrać i nie trzeba będzie płacić :)
teraz dla kociaków odpadamy ale będę już teraz o Was pamiętać

jestescie na fb?
jakis fanpage?
bo na dogo rzadko bywam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

To był  zwykły aparat fototograficzny,dostałam od bakusiowej

nie mam smartfona,mam  zwykły telefon bez aparatu,możliwości robienia i dostawania zdjęc,nie przyjmuje tez MMS-ów

może ktos ma niepotrzebny aparat?

bez aparatu trudno pomagać,a przeciez i bazarki robiłam,tez trzeba obfocic wszystko

Dora, na olx można kupić używane smartfony z aparatem za 120-150 zł. Może złożymy się lub ktoś z dogo ma do sprzedania używany?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...