Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 19.12.2019 o 21:10, sharka napisał:

dzisiaj zamówiłam puszki na styczeń dla Piotra (przyjdą do sue), ale jeśli gdzie indziej bardziej potrzebne to podzielcie

Dziękuję bardzo za paczki, są dwie kuwetki, mokra Smilla i sporo zabawek, kotki się ucieszą :) Jak to robisz że te przesyłki dochodzą w 1 dzień, mi się nigdy tak nie udało? 

w niedzielę przekażę mu rzeczy i 20 puszek, kolejne 20 za jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, sue napisał:

Dziękuję bardzo za paczki, są dwie kuwetki, mokra Smilla i sporo zabawek, kotki się ucieszą :) Jak to robisz że te przesyłki dochodzą w 1 dzień, mi się nigdy tak nie udało? 

w niedzielę przekażę mu rzeczy i 20 puszek, kolejne 20 za jakiś czas

I powiedz mu,żeby szukał kotka

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DORA1020 napisał:

I powiedz mu,żeby szukał kotka

9 minut temu, sue napisał:

Mówił że się rozglądał, jedzenie jakieś też wystawia ale mogą je jeść i jego koty. Kocurek jakby chciał cały czas może wejść do domu jakimś wejściem bo jest otwarte. Podobno tej nocy po kastracji spał z Piotrkiem w łóżku, ugniatał, miział się. Powinien wrócić o ile nie pobiegł w kierunku miasta. Przeszłam się dzisiaj kawałek drogi w tamtym kierunku, niecały kilometr. Marne szanse że trafię na kotka ale jutro też się przejdę. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Dla przypomnienia

to Maciuś,który siedział w klatce 10 miesięcy

tak bardzo sie cieszę ,ze ją jutro opuści

jest śliczny,mądry i kochany

7758e8377612fb98dbd3d0f9b9e6c553.png

Oby tylko wszystko poszło zgodnie z planami to Maciuś wraz z Czarusiem około południa zamieszkają u nas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To ja podziękuję zbiorczo Wam wszystkim, za zaangażowanie, chęci i przede wszystkim serce dla tych, których los wzrusza tak niewielu. 

:)))

 

Zwalnia się kilka ogłoszeń u mnie na OLX, jakieś pomysły, które kotki tam wrzucić? Wyróżnione do 15 stycznia, szkoda tak zostawić. Jest 5 wolnych. Może dorzucić Marcelkę? I które jeszcze?

Koteczki dzikuski niestety nie ma w albumiku z Izbicy,może jest za dzika na zdjęcia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Gratulacje i podziękowania dla Dory :)))

Która znalazła wspólny dom dla 3 kotków dziewczynek od Piotrka -tych w lecznicy :))

I podziękowania dla Yossariany za wizytę PA :))

 

 Wychodzi na to, że jeśli wypali domek dla Toli, u Piotrka zostaną jedynie dwa kociaki (parka van) do adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

Przywiozłam dzisiaj Maciusia i Czarusia.Zestresowane po zmianie, jeżdzie w transporterach.Nieufne,szukające kątów.Nie są odizolowane,mogą do nas wyjść.Maciuś najpierw siedział w kącie budki,teraz się rozłożył.Czarek dał się pogłaskać.Nawet zamruczał.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, guccio napisał:

Przywiozłam dzisiaj Maciusia i Czarusia.Zestresowane po zmianie, jeżdzie w transporterach.Nieufne,szukające kątów.Nie są odizolowane,mogą do nas wyjść.Maciuś najpierw siedział w kącie budki,teraz się rozłożył.Czarek dał się pogłaskać.Nawet zamruczał.

Napewno będzie dobrze:) niech tylko chłopaki poczują wolność i że są bezpieczni,trzeba dać im czas

guccio bardzo dziękuję,że przyjęłaś ich do siebie:) nareszcie w domu,a nie w klatce....jaka to ulga....

 

Kwiaty obraz 1

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, sue napisał:

To ja podziękuję zbiorczo Wam wszystkim, za zaangażowanie, chęci i przede wszystkim serce dla tych, których los wzrusza tak niewielu. 

:)))

 

Zwalnia się kilka ogłoszeń u mnie na OLX, jakieś pomysły, które kotki tam wrzucić? Wyróżnione do 15 stycznia, szkoda tak zostawić. Jest 5 wolnych. Może dorzucić Marcelkę? I które jeszcze?

Koteczki dzikuski niestety nie ma w albumiku z Izbicy,może jest za dzika na zdjęcia?

Myślę jeszcze o kotkach Krystyny i jest jedna kicia ali123,którą trzeba ogłosić,tylko nie mam fotek,ala ma wstawic na swój watek

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, sue napisał:

To ja podziękuję zbiorczo Wam wszystkim, za zaangażowanie, chęci i przede wszystkim serce dla tych, których los wzrusza tak niewielu. 

:)))

 

Zwalnia się kilka ogłoszeń u mnie na OLX, jakieś pomysły, które kotki tam wrzucić? Wyróżnione do 15 stycznia, szkoda tak zostawić. Jest 5 wolnych. Może dorzucić Marcelkę? I które jeszcze?

Koteczki dzikuski niestety nie ma w albumiku z Izbicy,może jest za dzika na zdjęcia?

i Dorcię

https://www.olx.pl/oferta/dorcia-roczna-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDCMjKN.html

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, guccio napisał:

Przywiozłam dzisiaj Maciusia i Czarusia.Zestresowane po zmianie, jeżdzie w transporterach.Nieufne,szukające kątów.Nie są odizolowane,mogą do nas wyjść.Maciuś najpierw siedział w kącie budki,teraz się rozłożył.Czarek dał się pogłaskać.Nawet zamruczał.

Wspaniale, że nie muszą już siedzieć w klatce, powoli się zaaklimatyzują :) Bardzo się cieszę, że je wzięłaś

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...