Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

39 minut temu, sue napisał:

Dziś udało nam się z Dorą złapać kolejnego wyrzuconego niedawno kocurka, czarno-biały, ok roku. Kilka dni kręcił się wokół śmietników, był trochę przestraszony, ale dzisiaj się udało. Kotek nawet-nawet miziasty, ale chciałam mu zrobić testy i przy tej okazji zrobił taki sajgon, że skończyło się na tym, że został wykastrowany z miejsca i przy tej okazji pobrana krew. Jest więc już bez jajków, a testy ujemne. Nic - tylko brać. Na razie pojechał do Piotrka, porobimy mu zdjęcia i się zobaczy. 

Za kastrację i testy zapłaciłam 120 zł. Dałam Piotrkowi kolejną pulę karmy od Sharki oraz 100 zł na suchą + żwirek, bo już nie miał zapasów. 

To chociaż dobrze,że do Piotra można podrzucić.Teraz już facet bez jaj.No i poco było rozrabiać?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj lub jutro Maciuś i Czaruś jadą do guccio

pan chce adoptowac trzy kotki od Piotrka/są w lecznicy/,pan brzmi dobrze,zobaczymy.....

wizyte przedadopcyjna zrobi yossariana, w sobote o 12tej ,bardzo jej dziękuję:)

może będzie dom tymczasowy dla kotka w Krakowie,zgłosiła sie dziewczyna

wydaje mi się,ze może to byc dobry dom,wizytę zrobi Isabel po świętach

Czarnulek z dt u Kasi pojedzie w niedziełe do bakusiowej,razem z kotkiem od Piotrka

bardzo dziękuję Baltimoore za zorganizowanie transportu:)

rudy Rudolfik z lecznicy jedzie do domu na Szczepana,ludzie sami go zabierają/do Zamościa przyjeżdzają na świeta/

może zgodza sie zabrać trójkę,jeśli wizyta pa wypadnie dobrze

dziękuje bakusiowej za kamę dla psiaków:),które dokarmiam przy bloku i troche dalej dokarmiamy razem z sue

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, DORA1020 napisał:

Niestety czarny kocurek,który trafił do Piotrka po kastracji uciekł:(

bardzo sie martwie,miziasty kotek,bidulek,nie wiem jak mógł mu uciec:(

Oby się szybko znalazł, trzeba wystawiać jedzenie i szukać w okolicy, daleko nie odszedł raczej.

Mocno trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam link do wątku kotów w lecznicy
https://www.dogomania.com/forum/topic/350772-szukamy-domów-i-wirtualnych-opiekunów-dla-kotów-z-lecznicy/

 

Dostaliśmy dzisiaj rozliczenie z lecznicy

za okres 23.10 do 20.12. 2019 za koty: białaczkowy Maciuś, kotka rudo-biała z małym rudym; 

2 kotki siostry (Kizia i Mizia)od 30.09.do 20.12 jedna oraz od 30.09.do 24.11 2019 druga

Dzika kotka od 5.10 do 20.12.2019

Po odliczeni wpłat na dzień dzisiejszy do dopłacenia w lecznicy zostaje 1336zł

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

Oby się szybko znalazł, trzeba wystawiać jedzenie i szukać w okolicy, daleko nie odszedł raczej.

Mocno trzymam kciuki.

Tez myślę,ze daleko nie odszedł,tylko,ze nie szukał go....może jutro? Sue ma z nim kontak,może porozmawia i poprosi,zeby szukał

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Baltimoore napisał:

Przypominam link do wątku kotów w lecznicy
https://www.dogomania.com/forum/topic/350772-szukamy-domów-i-wirtualnych-opiekunów-dla-kotów-z-lecznicy/

 

Dostaliśmy dzisiaj rozliczenie z lecznicy

za okres 23.10 do 20.12. 2019 za koty: białaczkowy Maciuś, kotka rudo-biała z małym rudym; 

2 kotki siostry (Kizia i Mizia)od 30.09.do 20.12 jedna oraz od 30.09.do 24.11 2019 druga

Dzika kotka od 5.10 do 20.12.2019

Po odliczeni wpłat na dzień dzisiejszy do dopłacenia w lecznicy zostaje 1336zł

Jeszcze to porównam z rozliczeniem otrzymanym 22.10 2019

Brak słów:( Skąd wziąć tyle kasy?

Cieszymy się,ze kotki znajdują domy,że jadą,że udało się pomóc

gdyby nie te cyferki:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2019 o 18:35, Baltimoore napisał:

Minus 150 zł (wpłata Baltimoore na konto Sue) czyli dług Szczebrzeszyniaków wynosi aktualnie  113zł

Nowe wydatki:

faktura za karmę 127zł

i

Razem 300 zł, czyli:

------------------------------------------------------------------

Razem 427zł

Wpłata od Kasi z Gdańska  100zł

i Yossariany 64zł

Dług wynosi:263zł

---------------------------------------------------------------------------------

Tutaj napisałam o wpłacie Kasisekret 100zł na konto bezdomniaków/pyta na pw/

bardzo dziękuję raz jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, DORA1020 napisał:

Tez myślę,ze daleko nie odszedł,tylko,ze nie szukał go....może jutro? Sue ma z nim kontak,może porozmawia i poprosi,zeby szukał

Mówił że się rozglądał, jedzenie jakieś też wystawia ale mogą je jeść i jego koty. Kocurek jakby chciał cały czas może wejść do domu jakimś wejściem bo jest otwarte. Podobno tej nocy po kastracji spał z Piotrkiem w łóżku, ugniatał, miział się. Powinien wrócić o ile nie pobiegł w kierunku miasta. Przeszłam się dzisiaj kawałek drogi w tamtym kierunku, niecały kilometr. Marne szanse że trafię na kotka ale jutro też się przejdę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...