Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

20 minut temu, Baltimoore napisał:

Bosmanek [*] spoczął na kocim cmentarzyku, odszedł opłakiwany przez osoby którym był bliski.

Bardzo cierpi teraz i płacze Osoba, która pomogła go wyciągnąć z pustego mieszkania Bębenek, a w zasadzie z ciemnej łazienki

i która dała mu dom tymczasowy, z góry zakładając, że zostanie z nią do końca.

Ale i tak strasznie żal.

Wiem jak bardzo żal.Wiem jakie to cierpienie.Puma,Ferdek i mój ukochany Gremlinek...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Bosmanek [*] spoczął na kocim cmentarzyku, odszedł opłakiwany przez osoby którym był bliski.

Bardzo cierpi teraz i płacze Osoba, która pomogła go wyciągnąć z pustego mieszkania Bębenek, a w zasadzie z ciemnej łazienki

i która dała mu dom tymczasowy, z góry zakładając, że zostanie z nią do końca.

Ale i tak strasznie żal.

Bardzo szkoda Bosmanka ,ale lepiej ,że już się nie męczy.

zszokowała mnie informacja ,że on siedział w pustym mieszkaniu u Bębenek ?  nie mogę w to uwierzyć. A gdzie ona była?

Przelałam na konto lecznicy 450 zł z bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2019 o 23:41, Poker napisał:

(...)

Przelałam na konto lecznicy 450 zł z bazarku.

Bardzo dziękujemy Poker, napiszę to w wątku lecznicowym, gdzie będziemy prowadzić rozliczenia.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350772-szukamy-domów-i-wirtualnych-opiekunów-dla-kotów-z-lecznicy/page/2/?tab=comments#comment-17539692

 

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku na KOCIE BUDKI będzie troszkę ponad 600zł. Sporo już dotarło do Dory, budki można zamówić, reszta będzie na karmę, takie było założenie bazarku. Na moje oko wyzeruje się dług Dory i wystarczy na jakieś dwa kolejne zamówienia (na ogół faktury są na około 150zł).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

Z mojego bazarku na KOCIE BUDKI będzie troszkę ponad 600zł. Sporo już dotarło do Dory, budki można zamówić, reszta będzie na karmę, takie było założenie bazarku. Na moje oko wyzeruje się dług Dory i wystarczy na jakieś dwa kolejne zamówienia (na ogół faktury są na około 150zł).

Suuuuuper !!! Jesteś świetna w bazarkach :))

Kocie budki na zimę i jedzenie dla kotów są równie ważne jak koszty lecznicowe.

A czasem ważniejsze- bo w lecznicach idą nam na rękę i możemy płacić  z opóźnieniem, a koty czekające na karmicielkę czekają na jedzenie i już. A jak nie dostaną, to będą cały dzień głodne, bo nikt inny im nie da jeść

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przekleję z wątku lecznicowgo:

 

Bardzo dziękuje:

Magdarynce za wpłatę 30 zł stałej dla Maciusia

Poker za wpłatę do lecznicy 450 zł z Bazarku

Bakusiowej za wpłatę do lecznicy  220 zł z bazarku

Będzie jeszcze 163 zł ze zbiórki założonej przez Dora1020 na zrzutka.pl

Razem 863 zł (to już na aktualne koszty w Izbicy)

Bardzo proszę o uzupełnienie, jeśli pominęłam jakąś wpłatą.

Będę rozmawiać z panią doktor żeby rozliczenie przedstawiła nam na koniec listopada.

Rozliczenia będę wpisywać w poście rozliczeniowym na pierwszej stronie wątku lecznicowego.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, rozi napisał:

Z mojego bazarku na KOCIE BUDKI będzie troszkę ponad 600zł. Sporo już dotarło do Dory, budki można zamówić, reszta będzie na karmę, takie było założenie bazarku. Na moje oko wyzeruje się dług Dory i wystarczy na jakieś dwa kolejne zamówienia (na ogół faktury są na około 150zł).

Bardzo dziękuję za bazarek:)

Będziemy w tym tygodniu zamawiac budki:)

I karmę.....karmę właściwie juz zamówiłam, w środę,spodziewałam sie dostawy w piatek,niestety maja dużo  zamówień i karmy nie dostałam i mam problem......

musze gotowac jedzenie dla kotków,w sklepach wszystko bardzo drogie....jedna saszetka 2.20zł, kotki sie tym nie najedzą,więc gotuje i czekam na poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna, która opiekowała się w DT Bosmankiem, wstępnie zdecydowała się wziąć na DT Maciusia, kiedy opowiedziałam jego historię. I że tak długo siedzi w klatce. Bo już miała nie brać żadnego białaczkowca.

Jedyna jej obawa - czy nie zdominuje jej kotów- jednego białaczkowego Felka, który jest trochę wrażliwy, ale Bosmanka polubił  nawet się zaprzyjażnili oraz dwa ślepaczki, zaszczepione na FeLV, które są bardziej wyluzowane.

Mogłaby wziąć Maciusia od połowy grudnia, wcześniej musi pozałatwiać zaległe sprawy.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Dziewczyna, która opiekowała się w DT Bosmankiem, wstępnie zdecydowała się wziąć na DT Maciusia, kiedy opowiedziałam jego historię. I że tak długo siedzi w klatce. Bo już miała nie brać żadnego białaczkowca.

Jedyna jej obawa - czy nie zdominuje jej kotów- jednego białaczkowego Felka, który jest trochę wrażliwy, ale Bosmanka polubił  nawet się zaprzyjażnili oraz dwa ślepaczki, zaszczepione na FeLV, które są bardziej wyluzowane.

Mogłaby wziąć Maciusia od połowy grudnia, wcześniej musi pozałatwiać zaległe sprawy.

 

To byłaby znaczna poprawa komfortu życia dla Maciusia, on chyba nie jest zbyt dominującym kotem, nie wiem czy został wykastrowany

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Baltimoore napisał:

Dziewczyna, która opiekowała się w DT Bosmankiem, wstępnie zdecydowała się wziąć na DT Maciusia, kiedy opowiedziałam jego historię. I że tak długo siedzi w klatce. Bo już miała nie brać żadnego białaczkowca.

Jedyna jej obawa - czy nie zdominuje jej kotów- jednego białaczkowego Felka, który jest trochę wrażliwy, ale Bosmanka polubił  nawet się zaprzyjażnili oraz dwa ślepaczki, zaszczepione na FeLV, które są bardziej wyluzowane.

Mogłaby wziąć Maciusia od połowy grudnia, wcześniej musi pozałatwiać zaległe sprawy.

 

Pojawiła sie nadzieja.....cały czas o tym myślę.....może w końcu Macius będzie w domu,nie w klatce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, malagos napisał:

Ja też jestem pełna podziwu, i zawsze tu zaglądam. Nasze koteńki od Was są suuuuuuuuper :) Nie mogę się ich nachwalić: kochane, przytulaśne, urocze :)

Wszystkie "nasze" koteńki są super:) 

Może ktos jeszcze zdecyduje sie na naszego kiciusia:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...