Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Czwarty tydzień kocurki(Maciuś i Czarek)są z nami.

Maciuś małymi kroczkami przyzwyczaja się do nas ludzi.Podchodzi coraz bliżej,zagląda w różne kąty.Mniej się płoszy.Dzisiaj rano jak w miseczce dawałam mokrą karmę nie cofnął się.Dał postawić miseczkę pod nos.Z psami wielka komitywa.Mruczando,ocieranie,ogon w górze.Jak się moja noga znajdzie między futrzakami to i o mnie się otrze.

Czarek przypomniał sobie,że był wychodzący.Ma takie momenty,że przerażliwie miauczy na drzwi.Na szczęście nie trwa to długo.Mizianiem do ludzi,uroczym mruczeniem nadrabia za Maciusia.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Chciałam jakoś ubrać ładnie w słowa to, jak cieszę się bardzo z obecnej sytuacji Maćka (Czarka też, ale u Maćka znam poprzednie warunki śmietnikowe i to jeszcze silniej dociera), ale nie wychodzi. Wkleję tylko zdjęcie, fajnie Maciuś wygląda, niech im się jeszcze długo i dobrze żyje

a1b7d0574ed09e4286a0e87a291ff239.png

ładny kot:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję sue za wstaienie fotek:)

Zaskoczyło mnie  to,że Maciuś polubił psiaki

żył przecież na śmietniku,uciekał przed nimi

a teraz przytula sie do nich:)

czuje sie bezpiecznie

Maciuś to jednak taki kot,który kocha wszystkich:)

A my czekamy cierpliwie.Chociaż dzisiaj przy psach dał mi się pogłaskać.Zaczął też reagować na kici kici.Sporo po domu wędruje.Przyda mu się ruch.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ważne - petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce - jeśli coś takiego wejdzie, skutki dość łatwo sobie wyobrazić :( Proszę o podpisywanie i rozpowszechnianie

https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_zlikwidowaniu_prawnej_ochrony_zwierzat_w_polsce?s=66154464&utm_source=fb_share&fbclid=IwAR0z-yZfBWgnoiJug-OTWrl77S81aIC-ulFpo1T4b-ZB028nl19yb54SlOw

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, sue napisał:

Ważne - petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce - jeśli coś takiego wejdzie, skutki dość łatwo sobie wyobrazić :( Proszę o podpisywanie i rozpowszechnianie

https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_zlikwidowaniu_prawnej_ochrony_zwierzat_w_polsce?s=66154464&utm_source=fb_share&fbclid=IwAR0z-yZfBWgnoiJug-OTWrl77S81aIC-ulFpo1T4b-ZB028nl19yb54SlOw

Podpisałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...