Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

25 minut temu, sharka napisał:

To ja przeznaczę ta stówkę na spłatę długu - Dora do Ciebie słać czy na konto weta?

Wyślij do RoyalVetu z komentarzem "Sterylizacja i pobyt kotki trikolor od p. Magdy ...."

Masz numer konta czy Ci podesłać?.

Ja też wpłacę do RoyalVetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Dobry pan.  A kocinka biedna.

DORA, pytałaś w Rzeszowie czy potrzebują manele?

Mam do oddania RenalVet , prawie całe opakowanie, Theovent100, Digoxin 100 mikrogr. , 67 insulinówek , 1 opakowanie Enarenalu 5 mg.

Potrzebują

a ja...gdyby ktos miał potrzebuje Canergy 100mg i Hepatiale

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

sharka, Madie, Baltimoore - dziękuję. W gminie udało się uzyskać sfinansowanie dla dwóch kotek, trzecią opłaci Karmicielka. Jedna kotka jedzie już jutro, cieszę się, a Pani Karmicielka pozytywnie zaskoczona :). Dziękuję za chęć pomocy i przepraszam za spamowanie tutaj.

Żal Teofila :(

to nie spamowanie....

wszystkim w potrzebie tutaj sie pomaga:)

cieszę się,że tyle dobrego tutaj sie dzieje:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Wyślij do RoyalVetu z komentarzem "Sterylizacja i pobyt kotki trikolor od p. Magdy ...."

Masz numer konta czy Ci podesłać?.

Ja też wpłacę do RoyalVetu.

 

9 godzin temu, sharka napisał:

Prześlij prosze

Bardzo dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2019 o 16:33, DORA1020 napisał:

Koczuje:(

Nie wiem czy pisałam......zabrał go wieśniak,żeby na wsi myszy łapał

kocinka była tam kilka dni,a pózniej wróciła pod sklep....10km,przez las

Pan,który zainteresował sie losem kotka /nie moze go zabrać,pracuje za granicą/

wykastrował go,odpchlił,odrobaczył,testy ujemne i zaszczepiony

Pogadam z TZtem. Może by się go dało na DT dać do niego (ale niestety dopiero po świętach wielkanocnych) skoro Bosmanek ma DT

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki.

Tomaszowska Plamka już po kastracji, była w bardzo zaawansowanej ciąży. Od wczoraj ma czterodniowy DT, gdzie dochodzi do siebie. Je, interesuje się otoczeniem, nie wygląda na zestresowaną. Następna w kolejce jest równie domowa Łatka, a na końcu Lalka. Dziękuję jeszcze raz za chęć pomocy.
k2.jpg.506bdbc6274ba24aa1fba9b875da2fbf.jpg - Plamka jeszcze przed kastracją

Link to comment
Share on other sites

Bosman w Rzeszowie  przytył, zaokrąglił się, przyjażni się z białaczkowym Felkiem, bawi się z niewidomym Syriuszem, śpi z Panią w łóżku.

Ciągle gada i dopomina się o uwagę.

Dostaję leki ochronne na serce i inhalacje, niestety łatwo się męczy i ma duszności. Juttro na wypadek pojedzie do  tej lecznicy gdzie był na osłuchanie i konsultację.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Baltimoore napisał:

Bosman w Rzeszowie  przytył, zaokrąglił się, przyjażni się z białaczkowym Felkiem, bawi się z niewidomym Syriuszem, śpi z Panią w łóżku.

Ciągle gada i dopomina się o uwagę.

Dostaję leki ochronne na serce i inhalacje, niestety łatwo się męczy i ma duszności. Juttro na wypadek pojedzie do  tej lecznicy gdzie był na osłuchanie i konsultację.

Bosmanku....przytulam.....

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Baltimoore napisał:

Jutro do Warszawy z lecznicy w Izbicy jedzie Lala/ Tiffany  oraz mała Margolcia z plamką nad okiem.

Bardzo dziękuję Blue za wizyty PA :))

Transport 2x47zł= 94 zł

Proszę trzymać kciuki  :))

Ciężko wyobrazić sobie lepsze wiadomości. Oczywiście trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Baltimoore napisał:

Bosman w Rzeszowie  przytył, zaokrąglił się, przyjażni się z białaczkowym Felkiem, bawi się z niewidomym Syriuszem, śpi z Panią w łóżku.

Ciągle gada i dopomina się o uwagę.

Dostaję leki ochronne na serce i inhalacje, niestety łatwo się męczy i ma duszności. Juttro na wypadek pojedzie do  tej lecznicy gdzie był na osłuchanie i konsultację.

Też dobre wieści, niepokoją trochę te problemy oddechowe, oby nie było to nic ponad jakieś pozostałości po przebytym katarze np.

Link to comment
Share on other sites

Sue, dzięki, kciuki się bardzo przydały, podróż była opóżniona i z pewnymi perturbacjami, na szczęście dojechały :))

Lala/Tiffany z ogłoszenia powinna mieć super dom, ale cieszyć się będę na całego dopiero za kilka dni.

 

Bosmanek miał dzisiaj robione rtg płuc- jest dużo lepiej niż w lutym oraz usg brzucha, dostał steryd i jakiś lek na płuca.

Koszt wizyty i badań 150 zł.

 

W środę/czwartek do domu jedzie bura koteczka z Izbicy Balbina, a czarna zielonooka ma mieć DT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIA leczenia kotów

Kot Bosman lecznica Zalesie Rzeszów plus wizyta  kontrolna w tej lecznicy wczoraj

1199zł plus 150 zł= 1349 zł

Wpłaty:

Nadziejka z bazarku 45 zł

terra 50 zł

sharka 50 zł

Aldrumka 30 zł

Ja Pomagam zbiórka 138,75 zł

Anonimowy Bardzo Dobry Duszek - bardzo duża kwota

Baltimoore- pozostała kwota

Saldo 1349zł-1349 zł= 0 zł

Bardzo dziękuję w imieniu Bosmanka, Dory i swoim wszystkim Kochanym Cioteczkom i darczyńcom z Ja pomagam  :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...