Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 18.04.2023 o 10:46, Poker napisał:

Ze starego bazarku kwiatkowego  AlfaLS będzie chociaż 20 zł

Ten bazarek już dawno rozliczony. DORA1020 kazała kasę przekazać do Murki za hotelikowanie kociaków. Przelałam dochód z kwiatków Twoich i moich.

Niedługo zrobię kolejny bazarek na kociaki tylko muszę się z pitami uporać :). Już niedużo zostało, tylko ok. 30 :)))).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Batman wczoraj miał kontrolę w lecznicy, jest duża poprawa (nie ma już gorączki, jest lepiej nawodniony, nie ma już tej koszmarnej ropy w oczach). Jeszcze bardziej się ożywił, mruczy, miauczy, ociera się, ugniata, dopomina o pieszczoty i jedzonko. Ma kosmiczny apetyt, czasem już mu się pyszczek przymyka, języczek pracuje i mam wrażenie, że trochę mniej paćka wszystkim dookoła (tzn. jedzeniem i wodą) ☺️

Oczka jeszcze zapuszczam maścią i jeszcze w tym tygodniu zastrzyki mu muszę podawać, w piątek kolejna kontrola.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2023 o 19:58, Murka napisał:

Batman wczoraj miał kontrolę w lecznicy, jest duża poprawa (nie ma już gorączki, jest lepiej nawodniony, nie ma już tej koszmarnej ropy w oczach). Jeszcze bardziej się ożywił, mruczy, miauczy, ociera się, ugniata, dopomina o pieszczoty i jedzonko. Ma kosmiczny apetyt, czasem już mu się pyszczek przymyka, języczek pracuje i mam wrażenie, że trochę mniej paćka wszystkim dookoła (tzn. jedzeniem i wodą) ☺️

Oczka jeszcze zapuszczam maścią i jeszcze w tym tygodniu zastrzyki mu muszę podawać, w piątek kolejna kontrola.

Cieszę się bardzo🌺 to taki kochany kotek:) U Ciebie dojdzie do siebie🌼/ale mi  się zrymowało:)/

Link to comment
Share on other sites

Tu są te dwa wycofane kocurki, które przyjechały z DT z Krakowa. Bardzo lubią się chować chociażby pod kocami. Burasek jeszcze rzadko się pokazuje, ale czarnuszek czuje się całkiem swobodnie. Jest trochę lękliwy, ale lubi głaskanie. Obydwa bardzo łagodne, można wziąć, pogłaskać, nie mają problemów w kontaktach z innymi kotami. Tylko takie wypłoszki, zwłaszcza ten burasek, bo z czarnym jest dużo lepiej.

 

d.jpg

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tutaj Trikolorka/Piwniczanka/Bella. No nie da się jej fotki zrobić, żeby nie patrzyła bykiem. Taki ma charakter. Jest przemiła tylko jak się jej daje mokre jedzonko, to wtedy łasię się, przymila, pozwala głaskać. W innym wypadku jest naburmuszona i gotowa zdzielić łapą jak głaskania będzie za dużo (przeważnie tylko raz można, dwa to już zbyt wiele dla jej honoru). 

tri.jpg

tri1.jpg

tri2.jpg

tri3.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2023 o 00:16, Murka napisał:

Tu są te dwa wycofane kocurki, które przyjechały z DT z Krakowa. Bardzo lubią się chować chociażby pod kocami. Burasek jeszcze rzadko się pokazuje, ale czarnuszek czuje się całkiem swobodnie. Jest trochę lękliwy, ale lubi głaskanie. Obydwa bardzo łagodne, można wziąć, pogłaskać, nie mają problemów w kontaktach z innymi kotami. Tylko takie wypłoszki, zwłaszcza ten burasek, bo z czarnym jest dużo lepiej.

 

d.jpg

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

Myślę,że gdyby były u Ciebie w tym czasie kiedy znalazł się DS taki dobry dom,to by go nie straciły.

Ale co było.....to było......

Teraz szukamy juz kolejnego dla dwupaku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2023 o 00:11, Murka napisał:

Bianka i Jasiek zawsze razem 🙂

jb.jpg

jb1.jpg

jb2.jpg

Jasiek wyluzowany🙂

Bianeczka niestety nie:(

moja kochana koteczka

tak mi się marzy domek dla nich,razem oczywiście

bo Jasiek bez Bianki by sobie poradził

Bianeczka bez niego  nie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...