Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 25.07.2022 o 07:47, DORA1020 napisał:

120zł od  Malagos i Ani  wpłaciłam do Izbicy na dług.

30zł na moje zadłużenie,które obecnie wynosi  154zł.

Serdecznie i nieustannie dziękuję za pomoc kotkom🙂

Do tego dochodzi leczenie Rózi 170zł

Razem juz 324zł;(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2022 o 07:53, DORA1020 napisał:

Rózia od dwóch dni ma biegunkę:(

wczoraj byłam  nią u weta,dostała leki,zobaczymy

koszt wizyty 148zł ,plus 22 dałam Kasi,która mnie zawiozła  do weta  na paliwo

jeszcze będzie kopa do badania,mam przez trzy dni  zbierać i zawiezć

Zapomnialam dopisac ,ze w tej  kwocie miala zrobiony test na pp,bylo podejrzenie pp,ale wynik ujemny,na szczescie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 07:55, DORA1020 napisał:

Male kociatko ze Szczebrzeszyna pochorowalo sie:(

chyba to przez okropne zarobaczenie:( mam nadzieje,ze dzisiaj czuje sie lepiej

Dzis rano podszedł do puszki, którą zalałam drinkiem z Rinti. I sam lizał.  Od przedwczoraj wieczora nie chcial jeść, wymiotować żywymi glistami. Wczoraj wychodzily tez odbytem.  karmiłam go strzykawką Recovery Liquid. Jest wiec chyba juz mu lepiej, skoro sam podchodzi do jedzenia.  Sika sam do kuwety, ale kupki od wczoraj nie było. Czekam na nią 😉

Resized_20220729_212639.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 08:39, Jaaga napisał:

Dzis rano podszedł do puszki, którą zalałam drinkiem z Rinti. I sam lizał.  Od przedwczoraj wieczora nie chcial jeść, wymiotować żywymi glistami. Wczoraj wychodzily tez odbytem.  karmiłam go strzykawką Recovery Liquid. Jest wiec chyba juz mu lepiej, skoro sam podchodzi do jedzenia.  Sika sam do kuwety, ale kupki od wczoraj nie było. Czekam na nią 😉

Resized_20220729_212639.jpeg

Maleństwo,zdrowiej kocinko.I tak miałeś dużo szczęścia,bo te robale by cię zjadły.

Link to comment
Share on other sites

Mały zrobił teraz bardzo chuchnąca, rzadka kupę z glistami. Te w kale sa o wiele większe od tych, którymi wymiotował. Trzy dni glisty z niego wychodzą.  Zalatwil się w legowisku.

Może orientujecie się, czy chlor zabija jaja glist? Namoczyłam legowisko w Domestosie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 15:18, Jaaga napisał:

Mały zrobił teraz bardzo chuchnąca, rzadka kupę z glistami. Te w kale sa o wiele większe od tych, którymi wymiotował. Trzy dni glisty z niego wychodzą.  Zalatwil się w legowisku.

Może orientujecie się, czy chlor zabija jaja glist? Namoczyłam legowisko w Domestosie.

Piszą że  (co prawda odnośnie glist u dzieci, ale chyba jeden pies) - medonet //chlor na pewno nie wystarcza do zabijania pierwotniaków, ale na glistę powinien dzialać. Jaja giną w temp. 55 stopni

"Przygotowanie posiłków dla dziecka także powinno przebiegać w bezpieczny, higieniczny sposób. Wszystkie warzywa i owoce muszą być dokładnie umyte, a mięso serwujemy poddane obróbce termicznej. Często dezynfekujmy sanitariaty w domu. Używajmy do tego produktów na bazie chloru. Starajmy się też pozbywać z domu wszelkich owadów - muchy, muszki i inne robaki mogą być nosicielami pasożytów" 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...