Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 27.06.2022 o 21:35, sue napisał:

Zdjęcia Rysia z DT

IMG_20220618_021731_HDR_copy_1500x2000.jpg

IMG-4ef2212976d9b4c6b6bcfb988f3396f5-V.jpg

IMG-0775992c8e49280f529745110ff730ef-V.jpg

IMG-8f9c0e23cb752ca9959e055753135560-V.jpg

IMG-b1bd1d32f2916e1796776377fcfff675-V.jpg

U nas na osiedlu został podrzucony prawie identyczny kocurek.Bardzo jest miziasty,przyjazny do kotów,psów,osób dorosłych i dzieci.Widać,że jest młodym kotem.Ludzie nie mają za grosz empatii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 08:54, Anula napisał:

U nas na osiedlu został podrzucony prawie identyczny kocurek.Bardzo jest miziasty,przyjazny do kotów,psów,osób dorosłych i dzieci.Widać,że jest młodym kotem.Ludzie nie mają za grosz empatii.

Też może znalazłby dom, ale teraz posucha w adopcjach 😞

Dobrze że upały nieco odpuściły, bo strasznie męczyły się te zwierzaki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 11:24, sue napisał:

Maluszki na działce 

DSC08297_copy_1024x768.jpg

DSC08298_copy_1024x768.jpg

DSC08299_copy_1024x768.jpg

Pewnie nie ma jak do nas na Śląsk podrzucić malucha? Już Tola wysyłała mi kocią rodzinkę do zabezpieczenia, ale nie ma transportu. Jednego malucha, gdyby ktoś jechał, mogę wziać na BDT, tylko wymogiem jest test ze względu na nasze koty.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 17:39, Jaaga napisał:

Pewnie nie ma jak do nas na Śląsk podrzucić malucha? Już Tola wysyłała mi kocią rodzinkę do zabezpieczenia, ale nie ma transportu. Jednego malucha, gdyby ktoś jechał, mogę wziać na BDT, tylko wymogiem jest test ze względu na nasze koty.

Niestety maluszków jest 4 + 3 na innej działce,mam pod kontrolą te biedaczki

ale dobrze by było gdyby chociaż jeden pojechał na dt

też nie mamy transportu,ale popytam

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, więcej nie mogę. Maksymalnie dwa zdrowe maluchy, a Tola nadal szuka transportu, więc  dodatkowo tylko jednego mogę. Ja i tak nie podjęlabym się ogarnięcia dzieciaków, ale moja córka kociara ma wakacje, więc moze się zająć nawet brzdącami do odkarmienia. Co roku tak robi. Mamy 10 swoich przygarniętych kotów, w tym jeden z padaczką, druga 15-latka  z zaawansowaną mocznicą, więc dorosły na DT nie wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Maleństwo coraz bardziej zrelaksowane na spacerach, choć zdarza mu się irytować, jeśli nie chcę wpuścić go w krzaki, za płot sąsiadki albo na drzewo... 

Odwiedziny u Marysi (codziennie mnie tam ciągnie)

Brak opisu.

W tym mniej więcej miejscu trzeba się codziennie poturlać żeby utytłać się w kurzu jak nieboskie stworzenie:

Brak opisu.

Brak opisu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nie linkowałam tu Czarusia. Jest to szczebrzeski piesek, po zmarłych, posesja ma być za jakiś czas sprzedana więc zwierzaki trzeba było szybko ratować. Jeden pekińczykowaty psiak pojechał do Plaskatego Azylu, Czaruś jednak jest zwykły i nikomu nie wpadł w oko. Mam zaklepane miejsce w hoteliku ale zostaje kwestia finansowa. Proszę o jakąkolwiek pomoc dla pieseczka 😞 Na FB ogłaszam go gdzie się da. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2022 o 12:02, DORA1020 napisał:

Z kolejnego bazarku 157zł + 11zł=168zł

Wpłaciłam do Izbicy 200zł  na długi / 168zł + z wpłat z kolejnego bazarku 32zł/odliczę przy kolejnym rozliczeniu bazarku/

Faktura za karmę 172zł + żwirek 34zł + dług 32zł.Razem:238zł

Z kolejnego bazarku 195zł.

Obecne zadłużenie 43zł.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na wątek Amberka

to psiak po przejściach,całe życie przy budzie,dokarmiany przez dobrych ludzi,pózniej trafił na krótko w bardzo złe miejsce,teraz w dt ,potem hotelik.......a kiedy ds?

Przecież to starszy psiak,taki smutny los go spotkał😒

Amber potrzebuje deklaracji,żeby mógł pojechać do tego hoteliku,bardzo proszę jeśli ktoś może pomóc będziemy wdzięczne.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sue była u weta z moją tymczasowiczką Rózia. Za co bardzo jej dziekuję🙂

Odkąd przyjechała do mnie to nieustannie się drapie,wyskubuje ,non stop myje.

Ma świerzb, 04,06 dostała w lecznicy Otodectes,teraz trzeba powtórzyć,ale nie mam tego leku.

Może też mieć alergię,chociaż nie wiadomo na co,dostała steryd Dexafort

po za tym ma przepuklinę,trzeba obserwować,jeśli się nie poprawi czeka ja operacja

koszt wizyty 47zł ---20zł z moich bazarków,27zł dołożyła sue z bazarku fb

 

Link to comment
Share on other sites

^ Podejrzenie eozynofilowego/plazmocytarnego zapalenia dziąseł, stąd mowa o możliwej alergii i podłożu autoimmunologicznym. Ale pysio Rózi nie wygląda tak tragicznie jak przy ww schorzeniu. Może to początek dopiero albo jakieś powikłanie kociego kataru. Steryd powinien wyciszyć objawy, jeśli to alergia/wspomniane zapalenie po wyciszeniu wszystko wróci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...