Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Niestety kolejna wyrzucona bida:(

Pod blok,już wcześniej słyszałam,ze jest jakiś rudy kotek,ale nie widziałam go

a wczoraj póznym wieczorem zadzwoniła sąsiadka,że bidak jest pod jej klatką

jest to ruda kotka,po przejściach:( nie wiadomo co się stało

tył zakrwawiony:(

a dzień wcześniej znalazłyśmy trzy maluszki,jeszcze ślepe,trzeba było je zostawić,chociaż bardzo płakały,z nadzieją że matka wróci po nie,niestety nie wróciła:( a maluszki nie przeżyły:(

podejrzewamy,ze to kocięta tej rudej kotki,być może zaatakował ją kocur,i bała się do kociaków wrócić,nie wiem

kicia miziaczek,ale bardzo smutna:( i napewno ma świerzb

dzisiaj rano pojechała do Izbicy,może sue uda się wstawić zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 07:41, DORA1020 napisał:

Na tym zdjęciu widać przy ogonku krew,sąsiadka trzyma  ją  na rękach,ale tylko na chwilę,pózniej nie dała się wziąć na ręce,pewnie z powodu  bólu

Rózia już została wysterylizowana,chociaż miała termin na 25 maja,okazało się,że ma ropomacicze,uratowana w ostatniej  chwili

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pochwalę się swoją Muszelką/Musią - to ciekawy koci przypadek... Po roku i 5 miesiącach odważyła się ta starowinka zejść wreszcie z piętra na dół, do nas, do ludzi i zwierzaków. Początkowo tylko siedziała na schodach, bo bała się Bezi, i trochę Igusi. Potem kilka kroczków do pokoju i ucieczka na schody. Po kilku dniach widzę ją w kuchni...Po kolejnym tygodniu weszła na fotel i tu zasnęła! Nie boi się naszych psów, a koty zupełnie ignoruje, choć to one (Szara Kota i Lili) się jej boją, prychają i odchodzą.

Tak się pojada mięsko na blacie w kuchni i potem odpoczywa na fotelu 🙂

Musia 2 maj 2022.jpg

Musia maj 2022.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2022 o 21:42, malagos napisał:

Pochwalę się swoją Muszelką/Musią - to ciekawy koci przypadek... Po roku i 5 miesiącach odważyła się ta starowinka zejść wreszcie z piętra na dół, do nas, do ludzi i zwierzaków. Początkowo tylko siedziała na schodach, bo bała się Bezi, i trochę Igusi. Potem kilka kroczków do pokoju i ucieczka na schody. Po kilku dniach widzę ją w kuchni...Po kolejnym tygodniu weszła na fotel i tu zasnęła! Nie boi się naszych psów, a koty zupełnie ignoruje, choć to one (Szara Kota i Lili) się jej boją, prychają i odchodzą.

Tak się pojada mięsko na blacie w kuchni i potem odpoczywa na fotelu 🙂

Musia 2 maj 2022.jpg

Musia maj 2022.jpg

ojej,mój kochany wypłoszek:)

Malagos uratowałaś jej życie:) Jestem i będę zawsze Ci wdzięczna

Ona nie ma więcej jak 13 lat,ale życie na działce i choroba zrobiły swoje

na szczęście jak była chora udawało mi się podawać jej antybiotyk

dzięki temu przeżyła,jest kochana kicią:) i teraz ma u Ciebie tak dobrze:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dodam, ze ona nie ma żadnego zęba i że co jakiś czas podajemy jej antybiotyk, bo koci katar się nasila, co jakieś 4-5 miesięcy. Wtedy smarcze i potężnie kicha. I nie miauczy, czasem tylko taki wydaje z siebie cichutki pisk, daje znać, ze przyszła do kuchni na obiadek.

 

Musia3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 09:14, malagos napisał:

Jeszcze dodam, ze ona nie ma żadnego zęba i że co jakiś czas podajemy jej antybiotyk, bo koci katar się nasila, co jakieś 4-5 miesięcy. Wtedy smarcze i potężnie kicha. I nie miauczy, czasem tylko taki wydaje z siebie cichutki pisk, daje znać, ze przyszła do kuchni na obiadek.

 

Musia3.jpg

Zycie na wolności zrobiło swoje:( och gdybm mogła chociaż raz ja pogłaskać

też nam na dt taką niewidomą staruszkę

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...