Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Misio po tomografii będzie mógł zostać w Poliklinice, jeśli doktor podejmie się operacji. 

W związku z tym szukanie BDT to jedynie opcja, ważniejsze jest znalezienie transportu z Zamościa do Lublina, najlepiej bezpośrednio we wtorek przed południem. Szukam w grupach na FB ale może tutaj ktoś coś wie lub może pomóc?

image.png.80ad8d6826ef44b032640aca94805ccd.png

 

image.png.a791b504cb992fc03150f26e962f5fdf.png

 

image.png.7d751310539d07411ece7e22f7461f3f.png

 

image.png.cc68c33867f55d96e1dbce79940de28e.png

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dokumentację i zdjęcia, zrobiłam zrzutkę. 

https://zrzutka.pl/g9cddv

Proszę o udostępnianie i wsparcie. Kwota jest duża, ale konsultowałam się z kilkoma osobami z większym doświadczeniem ode mnie w tych sprawach, doradziły że lepiej dać od razu dużą, niż zakładać 3 oddzielne zrzutki lub zmieniać kwotę w trakcie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 21:13, sue napisał:

Dzisiaj do DT w Krakowie pojechała czarna Mamba 🙂  jak na nieśmiałą kotkę była bardzo dzielna. Mam nadzieję, że dogada się z rezydentem na czas pobytu tam. A może domek się zakocha? 

Dobrze by było.

 

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na ds  dla Brawurki i Lili,te dwie siostrzyczki szczęścia do adopcji  nie mają:( Może teraz im się uda

Zrzutka dla Misia 210zł,bardzo mnie to martwi,ż e też życie tego biednego kociaka,który już tyle wycierpiał zależy od pieniędzy:( Nie wiem jak my uzbieramy tyle kasy:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2022 o 19:25, sue napisał:

Dostałam dokumentację i zdjęcia, zrobiłam zrzutkę. 

https://zrzutka.pl/g9cddv

Proszę o udostępnianie i wsparcie. Kwota jest duża, ale konsultowałam się z kilkoma osobami z większym doświadczeniem ode mnie w tych sprawach, doradziły że lepiej dać od razu dużą, niż zakładać 3 oddzielne zrzutki lub zmieniać kwotę w trakcie. 

Dzięki, dorzucę się i już prosiłam znajomego o pomoc, na pewno coś wpłaci. Gorzej z transportem. Nie mam jak pomóc 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2022 o 08:36, agat21 napisał:

Dzięki, dorzucę się i już prosiłam znajomego o pomoc, na pewno coś wpłaci. Gorzej z transportem. Nie mam jak pomóc 😕

Dziekuję Agatko:) Bardzo dziekuję:)

Transport do Lublina może jakoś załatwimy,może to będzie z dopłatą do transportu,ale próbujemy cos załatwić

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2022 o 08:12, DORA1020 napisał:

Jest szansa na ds  dla Brawurki i Lili,te dwie siostrzyczki szczęścia do adopcji  nie mają:( Może teraz im się uda

I dalej nie mają szczęścia, państwo zrezygnowali...Są wprawdzie telefony w sprawie Brawurki, ale to nie takie domy, jakie byśmy chciały 😞

Link to comment
Share on other sites

Z dzisiejszych aktualności na FB - napisała do mnie znajoma pani z Biłgoraja, informacje zresztą krążyły też na różnych grupach. Jest taki piesio

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i na świeżym powietrzu

Pies jest w Wywłoczce, koło szkoły. Miejscowość blisko Zwierzyńca. Pies opisany jako mega zaniedbany, kulejący, w tragicznym stanie. Udostępniłam te informacje na stronie. Na innej stronie pojawiły się jednak takie wypowiedzi:

"Dom to ten pies akurat ma"

"nie zawsze wynika to z zaniedbania właściciela ja też kiedyś miałem psa i po pierwsze nie chciał się dać umyć bo chciał ugryźć a już jak go umyłem to i tak poszedł w piach się wytarzać to że wasze pieski są zadbane i leżą na kanapach nie znaczy że każdy taki będzie to pies gospodarski chodzi gdzie chce i kiedy chce i po czym chce błoto nie błoto"

Dla zainteresowanych posty te są na spotted: zwierzyniec i okolice

Nie wiem czy możemy mu jakoś pomóc, myślałam może o jakimś hoteliku dla niego, wcześniej i tak musiałby zobaczyć weta, ale jeśli ma właściciela to wszystko komplikuje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2022 o 21:18, agat21 napisał:

O rany. Czemu? 🤒

Dzwonią jacyś niezdecydowani ludzie, najpierw chcą kotka, później milion zdjęć, później przestają się odzywać. Albo mają niezabezpieczone okna i szóste piętro. 

Do mnie piszą "kiedy można przyjechać po kota?" i tyle, nie wiadomo jaki kot i co to w ogóle za osoba, rozmawiać nie chcą, tylko sms/olx, to jest nagminne. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2022 o 22:01, sue napisał:

Dzwonią jacyś niezdecydowani ludzie, najpierw chcą kotka, później milion zdjęć, później przestają się odzywać. Albo mają niezabezpieczone okna i szóste piętro. 

Do mnie piszą "kiedy można przyjechać po kota?" i tyle, nie wiadomo jaki kot i co to w ogóle za osoba, rozmawiać nie chcą, tylko sms/olx, to jest nagminne. 

Rozumiem. Idiotów niestety nie brakuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2022 o 21:58, sue napisał:

Z dzisiejszych aktualności na FB - napisała do mnie znajoma pani z Biłgoraja, informacje zresztą krążyły też na różnych grupach. Jest taki piesio

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i na świeżym powietrzu

Pies jest w Wywłoczce, koło szkoły. Miejscowość blisko Zwierzyńca. Pies opisany jako mega zaniedbany, kulejący, w tragicznym stanie. Udostępniłam te informacje na stronie. Na innej stronie pojawiły się jednak takie wypowiedzi:

"Dom to ten pies akurat ma"

"nie zawsze wynika to z zaniedbania właściciela ja też kiedyś miałem psa i po pierwsze nie chciał się dać umyć bo chciał ugryźć a już jak go umyłem to i tak poszedł w piach się wytarzać to że wasze pieski są zadbane i leżą na kanapach nie znaczy że każdy taki będzie to pies gospodarski chodzi gdzie chce i kiedy chce i po czym chce błoto nie błoto"

Dla zainteresowanych posty te są na spotted: zwierzyniec i okolice

Nie wiem czy możemy mu jakoś pomóc, myślałam może o jakimś hoteliku dla niego, wcześniej i tak musiałby zobaczyć weta, ale jeśli ma właściciela to wszystko komplikuje. 

Jeśli właściciel tak bardzo o niego "dba", to pewnie nie zrobi mu to różnicy jak pies po prostu zniknie. Czy jakiś konkretny hotelik masz na myśli?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2022 o 09:08, agat21 napisał:

Jeśli właściciel tak bardzo o niego "dba", to pewnie nie zrobi mu to różnicy jak pies po prostu zniknie. Czy jakiś konkretny hotelik masz na myśli?

Pies mógł po prostu zaginąć. I niech właściciel pocałuje się w łokieć.

O zwierzęta gospodarskie też trzeba dbać o ile pies jest takim.  Nie mówiąc o tym,. że nie ma obowiązku posiadania psa. Ale my to wiemy, debile nie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

W jakim hoteliku najprędzej mogę próbować pytać o miejsce? Jestem w tym temacie zielona (tyle co wiem z nieregularnego podczytywania) Może udałoby się go na kilka dni zabezpieczyć ale muszę wiedzieć co dalej. Weta jakoś ogarniemy mam nadzieję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...