Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 13.12.2021 o 16:27, Murka napisał:

Otrzymałam wpłaty:

+30 zł ŚWIAT

+20 zł muza_51 (na Farcika)

Stan konta wynosi -310,60 zł.

Otrzymałam kolejne wpłaty:

+100 zł helli

+100 zł Beata z Krakowa (DS Meli)

+30 zł ŚWIAT

Stan konta wynosi -80,60 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 16:28, Murka napisał:

Otrzymałam kolejne wpłaty:

+100 zł helli

+100 zł Beata z Krakowa (DS Meli)

+30 zł ŚWIAT

Stan konta wynosi -80,60 zł

Serdecznie dziekujemy:) Ostatnio nic nie wpłacamy,mamy ogromny dług w Izbicy,dlatego tym bardziej bardzo dziekujemy za wpłaty:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 00:08, Tyśka) napisał:

Czy szykują się może jakieś adopcje? 

Mialam kilka zapytań o Groszka. O Aminka i Moli zero 😞

Na razie wszystkie adopcje stoja w miejscu:(

Ogłoszenia nie są wyróżnione ,były do 26 grudnia i kilka do 2 stycznia,,gdyby ktoś chciał podarować kotkom wyróżnienia byłabym wdzięczna

ale to i tak dopiero jak będzie promocja,bo płacić 24zł za wyróżnienie to obłęd:( więcej nie mogli sobie zażyczyć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Można wyróżnić za mniej. Pakiet Maxi za 25zł obejmuje 30 dni wyróżnienia, 9x odświeżenia oraz 7 dni promowania na górze strony....

Screenshot_20220106-092240_OLXpl.thumb.jpg.398c0e4ad8ff0264da159b82b3617d89.jpg

A można wybrać osobno tylko 30 dni wyróżnienia (za niecałe 9zl) lub 7 dni promowania za 10zl. Albo te dwie opcje naraz, to wtedy zapłacimy 18,47zł. Zabraknie wtedy tylko opcji "9x odświeżenie". A i tak będzie ogłoszenie bardziej widoczne niż bez tego.

Screenshot_20220106-092301_OLXpl.thumb.jpg.db7b7c807f22c1f72aae83931f562d3e.jpg

Aby wybrać tańszą opcję wystarczy odhaczyć (odkliknąć) ten drogi pakiet i pod spodem wybrać tylko to, co nas interesuje (np wyróżnienie to klikamy na te opcję i wybieramy na ile dni : na 7 dni czy 30, tak aby podświetliło się na ciemno tak jak na tym zdjęciu i zaznaczamy po prawej to białe pole).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 21:41, sue napisał:

 

Kolejny potrzebujący kotek (płci nieznanej, prawdopodobnie kotka ale pani się nie zna) jest w Nieliszu. Podrzucony przed świętami. Dostał schronienie na zewnątrz i jest dokarmiany, ale pani ma taką alergię, że dostaje objawów nawet przy karmieniu. To młodziak, okolica niezbyt bezpieczna, zima, smutno 😞 Szukamy DT lub DS.

Kotek taki:

 

kot nielisz.jpg

kot nielisz2.jpg

kot nielisz3.jpg

Kiciunia znalazła dom w okolicy, będzie mieszkała w domu, jest propozycja opłacenia sterylizacji przez siostrę wcześniejszej opiekunki kotki. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo pilna stała się adopcja dwóch burych siostrzyczek, Bójki i Brawurki, dotychczas w DT u Kasi. Kasi pochorował się piesek, wymaga asysty przy chodzeniu i w ogóle (zwyrodnienie kręgosłupa), kotki są bardzo aktywne i Kasia zwyczajnie nie będzie sobie radzić z pogodzeniem wszystkich obowiązków. Ich ogłoszenia stają się priorytetowe w związku z tym 😞 Kicie mogą na krótki czas trafić do Izbicy bo i tak są w wieku, w którym można je wykastrować, miały już ruję. Ale to również bardzo tymczasowe rozwiązanie. 

271248349_453206716378569_68548523732108

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie wiem jak wtedy poradzimy sobie z długami:(

Juz teraz ogromne kwoty ,mimo bazarku bakusiowej zostało jeszcze sporo do zapłaty:(

A domków nie widać na horyzoncie:( Nawet nikt nie pyta:( o nie.

Jeśli dojdą kolejne dwa to nie wiem czy sobie poradzimy z długami:(

Kasia pewnie nie spodziewała się,że kotki tak długo będą czekały na dom. Ale podobnie jest z Moli.

Nikt o nią nie pyta,chociaż myślałam,że ruda kotka bardzo szybko znajdzie dom.

Pilnie potrzebny jest dla tych kotek dt.

Może napisz sue na wątku fb. Chociaż pewnie odzewu nie będzie,bo na naszym terenie nie ma co marzyć o dt, ale zawsze to jakaś dodatkowa szansa.

I potrzebne kolejne ogłoszenie na olx,że szukamy dt lub ds.

Czy może ktoś  zrobic takie ogłoszenie dla dwóch burasek?

Może teraz po niedzieli cos ruszy z adopcjami. Pozostaje tylko w  to wierzyc.

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takiego maila w sprawie Rudiego, odpisałam ogólnie to co wiedziałam i poprosiłam o kontakt pod nr telefonu podany w ogłoszeniu (do Dory):

Cytat

Dzień dobry,

kontaktuje się w kwestii opieki nad Rudim, który wydaje się być wspaniały!:) Rozważamy adopcje, jednak chcielibyśmy zrobić to odpowiedzialnie, w związku z czym mam kilka pytań:

1. W poście wspomina Pani o przymrużonych, łzawiących oczach, jak na codzień wyglada opieka kota pod tym kątem?

2. Czy choroba ulega pogorszeniu, czy jest na stałym poziomie według Pani opinii?

3. Czy kot cierpi, niewidzi, jest to belesne dla Rudiego?

4. Czy kot w związku z ww przypadłością wymaga on regularnych wizyt u weterynarza?

5. Wspomina Pani o tym, iż lokalny weterynarz nie posiada wiedzy na temat przypadłości Rudiego, czy w związku z tym przed adoppcją byłaby możliwość skonsultowania Rudiego z innym krakowskim weterynarzem - oczywiście pokryje koszty tej wizyty.

dziekuje

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani napisała też do mnie na stronę na FB, ale póki co kontaktu tel. nie było

Natomiast odezwała się inna pani z Gorzowa, pierwsze wrażenie super, niestety bardzo daleko i będzie zamieszanie z transportem. To może być dobry dom, ale jeszcze czekam na tę drugą panią

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 16:09, sue napisał:

Pani napisała też do mnie na stronę na FB, ale póki co kontaktu tel. nie było

Natomiast odezwała się inna pani z Gorzowa, pierwsze wrażenie super, niestety bardzo daleko i będzie zamieszanie z transportem. To może być dobry dom, ale jeszcze czekam na tę drugą panią

No właśnie dziwna ta pani trochę, bo mimo, że pisałam jej, że najlepiej zadzwonić pod podany nr to poprosiła o adres mailowy do osoby opiekującej się kotkiem. Jako, że takowego nie miałam podałam stronę FB. Najwyraźniej pani sobie lubi pisać 😕

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o 1% podatku na Stowarzyszenie Leśne Przytulisko,Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt, Skrzynice Drugie

KRS 0000684433

Jest to jedyny taki ośrodek na naszym terenie,nigdy nie odmawiają pomocy

co roku wysyłamy do nich młode jaskółeczki,które wypadły z gniazd,ostanio pojechał gawron

Z góry serdecznie dziekuję:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...