Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 20.12.2021 o 08:37, DORA1020 napisał:

Ten starszy psiak może zimy nie przeżyć

od dawna szukam dla niego pomocy

zgodziły się mu pomóc dziewczyny z Kudłatego Przyjaciela

ale trzeba go dowieżć do Miączyna

i znowu problem z transportem:(

23374d5b8e0c3e02f17c8752177227cb.png

Na jakiej trasie transport?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 10:08, agat21 napisał:

Na jakiej trasie transport?

Trasa jest następująca. 

Szczebrzeszyn-Miączyn. Miączyn to wieś 20 km od Zamościa w kierunku Hrubieszowa.

Fundacja bierze go pod swoją opiekę ale trzeba zawieźć. 

Pies jest starszy, kaszlący i prawdopodobnie też przetrącony.

Link to comment
Share on other sites

Może warto poszukać na fejsbukowych grupach transportowych, tych lokalnych albo spotted? Ciężka trasa pod kątem jazdy.

 

Ja szukam z kolei transportu dla małego kotka z Tomaszowa L. do Mielca albo w środę: do Krakowa. W środę w Krakowie może odebrać syn pani i zawieźć kociaka do DS. Kociak Supełek jest w DT, przedtem widział jak jakiś pies zagryza jego rodzeństwo :(. Jakbyście coś słyszały o transporcie to dajcie znać.
superek3.jpg.c7e2a216065614c72913a865fbf67454.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 10:23, Tyśka) napisał:

Może warto poszukać na fejsbukowych grupach transportowych, tych lokalnych albo spotted? Ciężka trasa pod kątem jazdy.

 

Ja szukam z kolei transportu dla małego kotka z Tomaszowa L. do Mielca albo w środę: do Krakowa. W środę w Krakowie może odebrać syn pani i zawieźć kociaka do DS. Kociak Supełek jest w DT, przedtem widział jak jakiś pies zagryza jego rodzeństwo :(. Jakbyście coś słyszały o transporcie to dajcie znać.
superek3.jpg.c7e2a216065614c72913a865fbf67454.jpg

Dora nie jest fejsbukowa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 10:19, bakusiowa napisał:

Trasa jest następująca. 

Szczebrzeszyn-Miączyn. Miączyn to wieś 20 km od Zamościa w kierunku Hrubieszowa.

Fundacja bierze go pod swoją opiekę ale trzeba zawieźć. 

Pies jest starszy, kaszlący i prawdopodobnie też przetrącony.

No niestety 😞 alkoholiczka nie chce oddać pieska:(

a on naprawdę ma sie nienajlepiej:(  jest chory:( kaszle,popiskuje przy głaskaniu,jest głuchy,śpi w piwnicowym korytarzu  w jakimś pudełku. Alkoholieczka wczoraj dzwoniła i jedyne co słyszałałam  to: nie oddam...nie oddam....tłumaczenie nic nie dało,że chory,że potrzebuje leczenia,nic do tej kobiety nie docierało,powiedziała,że inne psy maja gorzej,że są na łańcuchach,głodne,a on nie jest głodny i nie jest na łańcuchu. Rano jak tam byłam ona juz była po piwku.

Szkoda mi bardzo tego pieska.

Długo szukałam dla niego pomocy,i w końcu jak znalazłam to babsko się rozmyśliło,a wcześniej sama prosiła o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 09:58, wiolhelm170 napisał:

A nie sprzeda za flaszkę?

Rozmawiałyśmy z Dorą wczoraj o takiej możliwości. Tylko jest taka sprawa, że jeżeli zgodzi się oddać za flaszkę i podpisze zrzeczenie to wtedy trzeba go natychmiast zabrać. Musiałby u kogoś poczekać na transport. W przypadku takiego rozwiązania jest wielki problem bo nie ma gdzie go przechować. Druga sprawa jest taka, że jak na razie transport nie znalazł się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 10:26, wiolhelm170 napisał:

Flaszkę dostanie jak pies pojedzie, nie wcześniej.Czemu nie może poczekać na transport u niej

Bo jeżeli będzie tak że zgodzi się go oddać to za chwilę może się rozmyślić. Dlatego w momencie zgody trzeba go od razu zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Osoby które odwiedzają  ten wątek, często po cichu i nie jest im obojętny los szczebrzeszyńskich bezdomniaków bardzo proszę o pomoc. Według ostatniej aktualizacji na 18-go grudnia zadłużenie  w Gabinecie Weterynaryjnym w Izbicy wynosi 2875 zł. Założyłam bazarek cegiełkowy aby zbierać środki na spłatę tego długu. W tej chwili jest uzbierane na spłatę końcówki. Bardzo proszę wejdźcie i kupcie cegiełkę.

LINK DO BAZARKU

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2021 o 07:59, Tianku napisał:

ile kotków jest teraz w lecznicy?

Cztery,trzy młode kociaki,zabrane  z działki,i starsza kotka z kk ,na leczeniu

jest troche lepiej,ale nadal leczona i nie można jej w takmi stanie wypuścić na mróz,bo jest jeszcze w trakcie leczenia

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z chłopakiem córki tej kobiety,on spróbuje ją przekonać do oddania psiaka

oni mieszkaja oddzielnie, w lecie chcieli zabrać Zdzisia /tak ma na imię psiak/ i zabrali go do siebie

ale on im uciekł ,i wrócił do tej kobiety /a to niedaleko/

zastanawiam sie /jeśli nie uda się go odebrać/ czy nie zaniesiliby go do miejscowej lecznicy

trzeba by było pokryć koszt leczenia/

może dostałby leki chociaż na ten uporczywy kaszel

oni boja się,że po zabraniu Zdzisia,zostanie uśpiony,bo kto zechce ratować psa w tajkim stanie

jeszcze nadzieja w tym chłopaku i córce taj kobiety,że ja przekonaja,ale chyba nie ma na to dużych szans

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...