Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 14.12.2021 o 16:46, sue napisał:

Z tej naszej niecnoty jest bardzo miły kocurek. Wetki bardzo go chwaliły, a gdy dostałam kontenerek z kotem, ze środka rozlegało się mruczenie 🙂 Szkoda, że nie ma domu...

Tu już po zabiegu

265407167_591484308747637_27160579321321

Tak,kotek jest bardzo miły:)....dla ludzi:)

niestety goni  inne miłe kocurki i trzeba było go wykastrować

na kastrację czeka jeszcze jeden niecnota:)

Będziemy dla Barnaby?  szukać domu,niechby miał swojego człowieka,a teraz będę dbac o niego:)  głodny nie będzie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 18:13, Tyśka) napisał:

Szukam transportu dla koteczki Mai z Biłgoraja (była odchowana na butli od 3 t.ż.). Do Krakowa, do DS. Trasa: Tomaszów/Zamość/Biłgoraj -> Kraków. Jakbyście może wiedziały o transporcie to dajcie znać...
Może być zdjęciem przedstawiającym kot

Dziękuję za chęć pomocy, udało się i Mają rusza w tym tygodniu. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że wizyty dla kotków wypadły pozytywnie i przed świętami będą mieć domki. Sreberko jest kotką jeszcze wycofaną, może wymagać czasu, ale mam wielką nadzieję, że w nowym domu poczuje się "u siebie" i będzie znacznie śmielsza, a może nawet wyrośnie z niej miziak. Bardzo się cieszę z adopcji Toma i Jerry'ego, jak również Marcela od Ali, bo czarne kotki niekiedy długo siedzą i mają wręcz pecha.

Dziękuję bardzo Isabel za te wizyty i nieustanne zmagania z dzwoniącymi ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam rozliczenie z Izbicy, wpłaciłam tam dziś 500 zł ze zrzutki. Aktualności w pierwszym poście i na ostatniej stronie, w wolnej chwili postaram się zaktualizować koty w kolejnych postach i bieżące rozliczenie, bo na razie jest prowadzone na ostatnich stronach i możliwe że ciężko odnaleźć. Link do wątku

  

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 21:47, sue napisał:

Bardzo się cieszę, że wizyty dla kotków wypadły pozytywnie i przed świętami będą mieć domki. Sreberko jest kotką jeszcze wycofaną, może wymagać czasu, ale mam wielką nadzieję, że w nowym domu poczuje się "u siebie" i będzie znacznie śmielsza, a może nawet wyrośnie z niej miziak. Bardzo się cieszę z adopcji Toma i Jerry'ego, jak również Marcela od Ali, bo czarne kotki niekiedy długo siedzą i mają wręcz pecha.

Dziękuję bardzo Isabel za te wizyty i nieustanne zmagania z dzwoniącymi ❤️

 

To prawda,niektóre telefony potrafią wykończyć człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Miziaczek Polcia juz w DS:)

Na dzień dobry nasyczała na wszystkich:)

Jest tam sunia i miałam trochę obawy,czy zaakceptuje  Polcie

ale to kicia nafukała na sunię:) pani Iza,do której trafiła kicia powiedziała,że w ich mieszkaniu pojawiła się kierowniczka:) będzie rządzic wszystkimi :)

263781655_4816237755106827_3959185470147

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 21:48, sue napisał:

Zaktualizowałam rozliczenie z Izbicy, wpłaciłam tam dziś 500 zł ze zrzutki. Aktualności w pierwszym poście i na ostatniej stronie, w wolnej chwili postaram się zaktualizować koty w kolejnych postach i bieżące rozliczenie, bo na razie jest prowadzone na ostatnich stronach i możliwe że ciężko odnaleźć. Link do wątku

  

sue, przenieś tutaj aktualne rozliczenie. Niech wszyscy zobaczą. Pomimo spłaty 500 zł dług powiększył się o 400 zł.

Na razie zamieszczam drugi watek gdzie sue robi rozliczenia z lecznicą.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350772-szukamy-dom%C3%B3w-i-wirtualnych-opiekun%C3%B3w-dla-kot%C3%B3w-z-lecznicy/page/14/#comment-17837909

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 18:16, bakusiowa napisał:

W podlinkowanym przeze mnie poście jest aktualne rozliczenie. Jest to strona pierwsza i pierwszy post w wątku lecznicowym. Dług na dzień 15.12.2021. 

Na dzień 15.12.2021 mamy dług w lecznicy wynoszący 2625 zł, składowe do bieżącego dnia:

375 zł - październik

1350 zł - listopad (3 koty)

900 zł - grudzień (4 koty tj 15x15x4)

Link to comment
Share on other sites

Zakończyłam bazarek na FB, na pewno coś z uzbieranej kwoty wpłacimy do Izbicy, ale poczekam na wszystkie wpłaty. 

Niedawno został wykastrowany kocurek z działki, ta czarnobiała niecnota, kastracja kosztowała 130 zł i zapłaciłam to

2fbe3bf1e0e8776d641ab9c01815f617.png

Wcześniej 90 zł zapłacone do izbicy za tabletki na odrobaczenie dla działkowych kotów (50 zł od p. Ani)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 12:51, bakusiowa napisał:

Dora znalazła chorego gawrona. Jest już załatwione, że zostanie przyjęty w ośrodku dla dzikich zwierząt Skrzynice Pierwsze 60 gmina Jabłonna powiat lubelski.

Teraz prośba , kto może na fb zrobić ogłoszenia, że jest potrzebny transport. Sprawa jest pilna.

2355e66d845ae72af392379774a068ce.png

Chyba już pojechał do ośrodka

Link to comment
Share on other sites

Gawronek pojechał do Ośrodka Reh  dzikich Zw

bardzo dziekuję Asi,która do zawiozła:)

wcześniej sue zaniosła go naszej lecznicy,właściwie na uśpienie,gawronek był w złym stanie,nie mógł się utrzymać na łapkach ,leżał przewrócony,myślałam,zeby tylko mu ulżyc w ciepieniu

ale wetka stwierdziła,ze ptak nie do uśpienia,otrzymał pomoc,dostał glukozę i lek przeciwbólowy,został nakarmiony i napojony,i odzył:) i uratowany:)

pózniej znowu do łapaka,ale widziałam,że juz lepiej i będzie żył

ponieważ sam nie jadl,pojechał do Ośrodka

tam dostał jeszcze steryd,i zostanie kilka dni na obserwacji

jest bardzo towarzyski,nie boi sie człowieka,można go pogłaskać,ciekawski,i zrobił się bardzo żarłoczny:)

 

i kolejny problem /jak zwykle/

trzeba go wypuścic w miejsce bytowania,a więc przywieżć zpowrotem:(

ledwo mi sie udało znależć transport w jedna stronę,a juŻ musze szukać  na powrót gawronka

ale na szczęście zostanie kilka dni na obserwacji

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...