Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jakiś czas temu wrzucałam prośbę o pomoc kocurkowi znad Stawów Echo w Zwierzyńcu - bytował w budce i był dokarmiany, ale pewnie nie przeżyłby zimy. Kocurek trafił na tymczas do Guccio ❤️ 

Ma na imię Lucjan i jest już po badaniach i szczepieniach, będzie powoli szukał domu, na razie na etapie oswajania bo trochę dzikus. Niestety zaczął znaczyć teren i trzeba zająć się kastracją. Pani, która dokarmiała kotka latem nad stawami przekazała sporą kwotę na weta i karmę, ale środki już się skończyły. Kocurek może być wykastrowany w Zwierzyńcu u zaprzyjaźnionego weta, co będzie najtańszą opcją w chwili obecnej, ale potrzebujemy na to 100 zł (gmina będzie mieć kasę na zabiegi dopiero na wiosnę). Gdyby ktoś mógł pomóc w opłaceniu zabiegu będę bardzo wdzięczna jako przypadkowa inicjatorka całej sprawy 🙂

IMG_20211107_201220.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 18:12, DORA1020 napisał:

Niestety z adopcji wracaja Bolek i Lolek:( ,dwa buraski,które były na tymczasie u Kasi

adopcja w Myślenicach:(

w domu są dzieciaki,mysłę,że sie pobawiły z kotkami ,a teraz zwrot:(

niby alergia

tylko jeśli to prawda dlaczego nie powiedziała o tym wcześniej,kotki były w tym domu trzy miesiące

i dlaczego dwie godziny temu zadzwoniła do Kasi i chciała numer telefonu do Isabel,skoro ma do niej numer

Kasia zapytała jak sie mają chłopaki to powiedziała,że wszystko ok ,mają sie dobrze,brykają

i zaraz zadzwonła do Isabel,że nie chcą juz kotków

bo niby Isabel ma fundację..../chyba tej kobiecie wydaje się,że jak ma fundacje to może zabierać kotki/

Isabel wcześniej podczas wizyty mówiła jej jaka jest suytuacja,że robi tylko wizyty....my jesteśmy na zamojszczyżnie,a Isabel w Krakowie

jak tak można:(  ale widać można:(

 

No i mamy problem:(  nie wiem gdzie kotki maja wrócić:(

Link to comment
Share on other sites

Ale mam też dobre info, Sucharek teraz Skubi juz w swoim domku:),pojechał razem z innym małym psiakiem /z ogłoszenia Sucharka:) / do swojego domku we Wrocławiu.

Z początku lekki stresik i zazdrość o pancię /jest tam jeszcze sunia/

prawdopodobnie to straszny pieszczoch:) uwielbia się bawic zabawkami. Dziewczyna,u której był na tymczasie rozważała nawet adopcję,dzieciaki są niepocieszone,że Sucharek wyjechał.

Poprosiłam sue o wstawienie fotek z DS

Bądz szczęśliwy psiaczku.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O, fajnie, ze ta budka się spodobała kotom, u mnie nie miała powodzenia 🙂 Nasz podopieczny kotek Caro od wczoraj znów u nas, już po zabiegu wyjęcia drutu z nóżki. Rozrabia jakby nigdy nic się nie stało, dzielny maluch. Ale siedzi w łazience, bo suczka Bezia jakoś go nie polubiła i kłapie zębami 😞 Domek poszukiwany!.... W kuchni dochodzi po sterylizacji kolejna znajdka, terierka Miłka. Na razie spokojna, cichutka, ale na koty bardzo bystrzeje 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 21:40, sue napisał:

Jakiś czas temu wrzucałam prośbę o pomoc kocurkowi znad Stawów Echo w Zwierzyńcu - bytował w budce i był dokarmiany, ale pewnie nie przeżyłby zimy. Kocurek trafił na tymczas do Guccio ❤️ 

Ma na imię Lucjan i jest już po badaniach i szczepieniach, będzie powoli szukał domu, na razie na etapie oswajania bo trochę dzikus. Niestety zaczął znaczyć teren i trzeba zająć się kastracją. Pani, która dokarmiała kotka latem nad stawami przekazała sporą kwotę na weta i karmę, ale środki już się skończyły. Kocurek może być wykastrowany w Zwierzyńcu u zaprzyjaźnionego weta, co będzie najtańszą opcją w chwili obecnej, ale potrzebujemy na to 100 zł (gmina będzie mieć kasę na zabiegi dopiero na wiosnę). Gdyby ktoś mógł pomóc w opłaceniu zabiegu będę bardzo wdzięczna jako przypadkowa inicjatorka całej sprawy 🙂

IMG_20211107_201220.jpg

 

Na FB dwie osoby zaoferowały pomoc i mamy 50 zł, brakuje jeszcze 50 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 08:45, malagos napisał:

O, fajnie, ze ta budka się spodobała kotom, u mnie nie miała powodzenia 🙂 Nasz podopieczny kotek Caro od wczoraj znów u nas, już po zabiegu wyjęcia drutu z nóżki. Rozrabia jakby nigdy nic się nie stało, dzielny maluch. Ale siedzi w łazience, bo suczka Bezia jakoś go nie polubiła i kłapie zębami 😞 Domek poszukiwany!.... W kuchni dochodzi po sterylizacji kolejna znajdka, terierka Miłka. Na razie spokojna, cichutka, ale na koty bardzo bystrzeje 😞

Dalszego zdrowia dla kotka i oby szybko znalazł swoich Dużych 🙂

Budka taaak, podoba się, ale nie zawsze korzystają z niej jak trzeba, często siadają po prostu na ściance i robią sobie rodzaj legowiska. Jak wyprostuję i postawię, wchodzą do środka, a później znowu przychodzę i spłaszczona. Z drugim domkiem to samo. Ech te koty 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Również serdecznie dziękujemy bakusiowej  za wpłatę 130zł na konto olx  na wyróżnienie ogłoszeń:)

wczoraj rozmawiałyśmy,że nie wystarczy na wszystkie ogłoszenia, a akurat dzisiaj,kiedy miałam wyróżniać ogłoszenia za sto procent płatności ,olx poinformował mnie,że  mam 60% zniżki na ogłoszenia na dzisiaj

także wyróżnione zostały wszystkie ogłoszenia,a jeszcze na koncie zostało 32zł:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedną z trzech otrzymanych budek przekazałam na wieś, do starszej kobiety, dla kotki, która tam bytuje + antybiotyk bo kicia miała katar i ropę w oczach. Kotka jest podobno starsza, ponad 8 lat, ale nie wiadomo czy faktycznie. Staram się zabrać ją na sterylkę w najbliższym czasie. Kotka od razu weszła do budki i bardzo ją polubiła, nie była nigdy wpuszczana do domu i biedna marzła, a teraz ma budkę.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...