Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Może ktos wstawić na watek fotke kociaka?

Wysłałabym na maila

ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu

od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj

sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st   ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł

więcej napisze sue

ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Może ktos wstawić na watek fotke kociaka?

Wysłałabym na maila

ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu

od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj

sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st   ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł

więcej napisze sue

ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki

mój mail: [email protected]

wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

N fb jest taki apel:

Szukam osób, które chciałyby skruszyć beton w gminie Szczebrzeszyn. Jest tam jedna kobieta, ale jedna osoba betonu nie rozwali. Koty bez karmy i bez kastracji. Śpiewka jak zawsze- nie ma środków - ważne, żeby na dożynki starczyło.

Mój numer 660452101.

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani też betonu nie rozwali

i tak jest troche lepiej niż było kiedys

ale potrzeby jak:karma,odpchlanie,odrobaczania,szczepienia,leczenia,długi,koszty transportu,brak domów tymczasowych,a kotków wyrzuconych coraz więcej,gdzie je umieszczac? W Izbicy?

A pózniej zostaja długi

jwszcze za jednego czy tez dwa kotki długi można spłacić,ale zanosi się,że będziemy potrzebowały umieścic gdzieś ok.7-8 kociaków

niestety ja jestem pesymistką,a rosnące problemy coraz bardziej mnie przytłaczają

Link to comment
Share on other sites

Malucha udało się złapać w ostatniej chwili, jeszcze godzinę, dwie, może trzy i nie byłoby kogo ratować. Dotarł do lecznicy z temperaturą 33 stopni, zapadniętymi żyłami, mało kontaktujący ale jeszcze dzielny (próbował nas pogryźć z zaskoczenia). Dostał kroplówkę podskórną i trafił do pudełka z kocami, podgrzewaniem i termoforem, temperatura wróciła do normy. Kolejny pozytyw to apetyt, bo zaraz po kroplówce zeżarł pół tacki i później kolejne pół.

Wieści mniej więcej z ok. 15 -16 godziny, będę dowiadywać się rano, jak tam dalej, bo został w lecznicy na noc. Jest bardzo biedny, ale walczy a to dobry znak. Nie widać też objawów np. kataru czy pp, możliwe więc, że jego stan to wynik wyziębienia, bo spędził kilka dni na dworze przy paskudnej pogodzie. Miejmy nadzieję, że nic się dalej nie rozwinie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:)

Wyróżnę jak znowu będę miała od olx-a 50% zniżkę.Tydzień temu miałam zniżkę,więc wyróżniłam większą część ogłoszeń.

Teraz czekam na kolejną zniżkę.

Dziękuję również Olenie za wpłatę 30zł :) 

I jak zawsze Isabel za wspieranie szczebrzeszyniaków:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wstawienie fotki:)

Maleństwo,to fakt,tak jak pisała sue jeszcze kilka godzin i  nie udałoby się

kicek siedzi cały czas na termoforze,tak sie namarzł,że teraz nie może się rozgrzć

ale już jest lepiej

trzymamy kciuki,żeby w cieple nie wylazły jakieś choróbska

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do domu do Biłgoraja pojechał Fistaszek 🙂
Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za niego kciuki i pomagali w ogłaszaniu.

Jego problemy koopkowe unormowały się, ale łatwo nie było. Był przez długi czas na karmie Royala przeciwko zaparciom, ale często gubił koopki poza kuwetą. Baliśmy się, że mu tak zostanie, nawet kał wysłałam do badania, żeby wykluczyć problemy z pasożytami. Na szczęście pomogło przestawienie na normalną karmę oraz zmiana kuwety i żwirku. Domek oczywiście zna jego historię i w razie czego jesteśmy w kontakcie. Przyjechała po niego cała rodzina. Będzie miał towarzystwo maltańczyka 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, bakusiowa napisał:

Super wiadomość.

Jeszcze Róża i Kaktus koniecznie niech idą do domu.

 

O Różę i Kaktusa niestety nikt nie pyta, teraz zainteresowanie skupia się wokół maluchów. Jeszcze w planie jest wizyta PA dla Jagódki (czarna kicia u Murki), ale pani na razie jest chora, mam nadzieje, że nie zrezygnuje.

Link to comment
Share on other sites

Malutki rudobialy Elmo zmarł w lecznicy w nocy z soboty na niedzielę. We śnie, bardzo spokojnie. Miał piękny apetyt i ładne kupy. Nie wykazywał jednak żadnej aktywności, schodził z termoforka tylko po to by zjeść i załatwić się.

Osluchowo i w związku z fragmentaryczna sekcja przyczyną śmierci była wada serca, kociak został oceniony na ok. 4 miesiące a był wielkości dwumiesiecznego Malucha.

Nie umierał na śmietniku, sam, głodny i wyziebiony...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, sue napisał:

Malutki rudobialy Elmo zmarł w lecznicy w nocy z soboty na niedzielę. We śnie, bardzo spokojnie. Miał piękny apetyt i ładne kupy. Nie wykazywał jednak żadnej aktywności, schodził z termoforka tylko po to by zjeść i załatwić się.

Osluchowo i w związku z fragmentaryczna sekcja przyczyną śmierci była wada serca, kociak został oceniony na ok. 4 miesiące a był wielkości dwumiesiecznego Malucha.

Nie umierał na śmietniku, sam, głodny i wyziebiony...

Smutno... zrobiłyście, co mogłyście:( Trzymajcie się!

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Isabel napisał:

O Różę i Kaktusa niestety nikt nie pyta, teraz zainteresowanie skupia się wokół maluchów. Jeszcze w planie jest wizyta PA dla Jagódki (czarna kicia u Murki), ale pani na razie jest chora, mam nadzieje, że nie zrezygnuje.

Jagódka też jest u Murki dość długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...