Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

15 godzin temu, bakusiowa napisał:

Trzeba pomóc. Daję 50zł.

Bardzo dziękujemy :) To bardzo duża pomoc. Na początku zrobimy zapas karmy dla maluchów. Wrzucę zdjęcia gdy tylko je dostanę, później już po zabraniu będziemy robić dalsze. 

Link to comment
Share on other sites

Rudy Mario ma się dobrze, bierze antybiotyk, ogarnia kuwetę i nadrabia zaległości jedzeniowe, jak skończy antybiotyk zostanie wykastrowany i przy okazji testy FIV/FELV. Do tego czasu powinien już zacząć przypominać kota, dostaniemy jakieś zdjęcia i będzie można go ogłaszać. Fajnie, że kocie podstawy ma wyuczone :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W wolnej chwili ogłaszam nasze kociaki na FB, głównie Molcię, ale na dniach porobię też innym. 

I na olx: 

https://www.olx.pl/d/oferta/ruda-majeczka-adoptuj-pokochaj-CID103-IDKq8Sf.html Molly

https://www.olx.pl/d/oferta/piekne-rodzenstwo-luna-i-monsun-CID103-IDKCYB4.html Kaktus i Róża

Na razie są na Kraków i z moim numerem, na czyj zmienić? I może na jakieś inne miasto?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sue napisał:

Na razie są na Kraków i z moim numerem, na czyj zmienić? I może na jakieś inne miasto?

Najlepiej na numer Dory, tak jak dotychczas :) Oprócz Krakowa, Molly miała jeszcze ogłoszenia na Katowice i chyba na Warszawę. Teraz zastój w adopcjach, ale może jakiś cud się zdarzy.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, sue napisał:

W wolnej chwili ogłaszam nasze kociaki na FB, głównie Molcię, ale na dniach porobię też innym. 

I na olx: 

https://www.olx.pl/d/oferta/ruda-majeczka-adoptuj-pokochaj-CID103-IDKq8Sf.html Molly

https://www.olx.pl/d/oferta/piekne-rodzenstwo-luna-i-monsun-CID103-IDKCYB4.html Kaktus i Róża

Na razie są na Kraków i z moim numerem, na czyj zmienić? I może na jakieś inne miasto?

Mola nie jest zaszczepiona

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2021 o 19:01, sue napisał:

W wolnej chwili ogłaszam nasze kociaki na FB, głównie Molcię, ale na dniach porobię też innym. 

I na olx: 

https://www.olx.pl/d/oferta/ruda-majeczka-adoptuj-pokochaj-CID103-IDKq8Sf.html Molly

https://www.olx.pl/d/oferta/piekne-rodzenstwo-luna-i-monsun-CID103-IDKCYB4.html Kaktus i Róża

Na razie są na Kraków i z moim numerem, na czyj zmienić? I może na jakieś inne miasto?

 

Dnia 17.07.2021 o 21:08, Isabel napisał:

Najlepiej na numer Dory, tak jak dotychczas :) Oprócz Krakowa, Molly miała jeszcze ogłoszenia na Katowice i chyba na Warszawę. Teraz zastój w adopcjach, ale może jakiś cud się zdarzy.

Ja oglaszam Molly na Lublin i Warszawę (Warszawę jakiś Dobry Duszek wyróżnił do 6. sierpnia), z numerem do Dory. Mam nadzieję, że w końcu będzie jakiś odzew...

A Kaktusa i Róże mam niezmiennie też na Kraków, Katowice (oba wyróżnione do 6. sierpnia) oraz Lublin i Warszawę. Może zmień lokalizację ich ogłoszenia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

 

Ja oglaszam Molly na Lublin i Warszawę (Warszawę jakiś Dobry Duszek wyróżnił do 6. sierpnia), z numerem do Dory. Mam nadzieję, że w końcu będzie jakiś odzew...

A Kaktusa i Róże mam niezmiennie też na Kraków, Katowice (oba wyróżnione do 6. sierpnia) oraz Lublin i Warszawę. Może zmień lokalizację ich ogłoszenia?

Dziękuję za ogłaszanie kotków:)

Róże, Kaktusa,Jagódkę i Molcię wyróżniłam z pieniędzy bakusiowej

za co jej jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Nie zmieniaj lokalizacji,teraz po prostu jest zastój w adopcjach,może w sierpniu coś ruszy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2021 o 07:06, DORA1020 napisał:

Mamy kolejne zgłoszenia maluchów do pomocy.............

w jednym  miejscu 5....w drugim 5.......w trzecim 4.......

boję się kolejnych telefonów

Chyba wszędzie tak jest. U nas fundacja już nie przyjmuje kotów, nie mają ich już gdzie umieszczać. Całe mioty kociąt, koty dorosłe z wypadków, postrzelone... Jedynym miejscem bez kotów w fundacji jest toi toi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2021 o 07:06, DORA1020 napisał:

Mamy kolejne zgłoszenia maluchów do pomocy.............

w jednym  miejscu 5....w drugim 5.......w trzecim 4.......

boję się kolejnych telefonów

Serce się kraje... 

A adopcje stoją:(

Ja mam teraz 7 kociąt i zero domków:(

 

Fistaszek chyba wychodzi na prostą, bo już druga doba z koopkami w kuwecie (tylko jeden mały bobek był na kocyku). Jest niesamowicie ruchliwy, zdrowieje w oczach. Na razie jeszcze dostaje karmę specjalistyczną i laktulozę. Poczekamy jeszcze trochę z ogłaszaniem. W tym tygodniu zaszczepię jego rodzeństwo (i jego też o ile nie będzie przeciwskazań) i trzeba będzie ruszać z ogłoszeniami. Może już choć część ludzi wróci z urlopów i coś ruszy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Informacja u Molci + numer telefonu zmienione, po wypłacie wyróżnię swoje ogłoszenia i wtedy może coś pomyślimy nad zmianą miasta. 

Na FB ogłoszenie Molly zrobiło furorę, ale co z tego, skoro większość osób udostępniających i lajkujących jest zakocona jak my, trzeba czekać na kogoś, kto jeszcze się nie zakocił po kokardkę i chce coś przygarnąć 😉

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Serce się kraje... 

A adopcje stoją:(

Ja mam teraz 7 kociąt i zero domków:(

 

Fistaszek chyba wychodzi na prostą, bo już druga doba z koopkami w kuwecie (tylko jeden mały bobek był na kocyku). Jest niesamowicie ruchliwy, zdrowieje w oczach. Na razie jeszcze dostaje karmę specjalistyczną i laktulozę. Poczekamy jeszcze trochę z ogłaszaniem. W tym tygodniu zaszczepię jego rodzeństwo (i jego też o ile nie będzie przeciwskazań) i trzeba będzie ruszać z ogłoszeniami. Może już choć część ludzi wróci z urlopów i coś ruszy.

Bardzo się cieszę że z Fistaszkiem coraz lepiej :) dzielny maluszek, oby tylko tak dalej

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Murka napisał:

Serce się kraje... 

A adopcje stoją:(

Ja mam teraz 7 kociąt i zero domków:(

 

Fistaszek chyba wychodzi na prostą, bo już druga doba z koopkami w kuwecie (tylko jeden mały bobek był na kocyku). Jest niesamowicie ruchliwy, zdrowieje w oczach. Na razie jeszcze dostaje karmę specjalistyczną i laktulozę. Poczekamy jeszcze trochę z ogłaszaniem. W tym tygodniu zaszczepię jego rodzeństwo (i jego też o ile nie będzie przeciwskazań) i trzeba będzie ruszać z ogłoszeniami. Może już choć część ludzi wróci z urlopów i coś ruszy.

Niestety z doświadczenia wiem,że przynajmniej do 15 sierpnia będzie zastój:(  dużych i małych:(

ale pózniej ruszy do przodu i ludzie będą dzwonić,no trzeba przeczekać,nie ma  innego wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Isiak napisał:

Chyba wszędzie tak jest. U nas fundacja już nie przyjmuje kotów, nie mają ich już gdzie umieszczać. Całe mioty kociąt, koty dorosłe z wypadków, postrzelone... Jedynym miejscem bez kotów w fundacji jest toi toi.

:( smutne:( tragiczne:( biedne koty:(

Link to comment
Share on other sites

Mama kociaków była wczoraj przerażona, ale dokonałam gwałtu i zaczęłam ją głaskać, to się wyluzowała (; Mruczała trochę i ruszyła się do jedzenia, a dzisiaj już w ogóle fajna, mruczy, dupka do góry i wygląda jak kot. Apetyt ma i trafia do kuwety, jednak zrobiła galimatias w kenelu (: Wszystko poprzestawiane, zasypane żwirkiem, woda wylana... ale grunt że kot działa. 

O maluchach później będzie info od Kasi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety to nie koniec, jest kolejne zgłoszenie o kociakach, ze wsi, mają teraz pewnie około miesiąca i są z mamą, ale siedzą w jakimś budynku gospodarczym i z powodu jakiegośtam nie mogą tam zostać (niby na razie troszkę mogą, ale domyślam się, że jest kiepsko). Mamę wyciachamy jak przestanie karmić, na razie szukamy miejsca dla rodzinki - nie mam za bardzo nadziei, że coś się znajdzie, ale szukamy...

Takie jedynie zdjęcie sprzed 2 tyg, widać że jeden maluszek ma coś z oczkiem, podobno inny kotek go zadrapał ale mi to wygląda na początki kk lub problemy z otwierającymi się oczkami

kociaki wieś.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W kolejce do sterylizacji jest też kolorowa kotka, młoda, podrzucona zimą, najprawdopodobniej niedawno miała kociaki, które niby były też do zabrania w liczbie pięciu, potem niby 4, później jeden, a teraz w ogóle nie ma. Nie chcę myśleć, co się z nimi stało, może jeszcze będzie je widać bo okolica jest pełna budynków gospodarczych, ludzie mają tam koty - na szczęście większość wysterylizowana - więc jedzenia nie brakuje. I jest ciepło. Gdyby się objawiły, też coś podziałamy, a kotka za jakiś czas zostanie złapana. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Dom tymczasowy u Kasi napisał:

Założyłam bazarek, będzie tam coś jeśli da się edytować posty, chyba jako nowe konto nie ma takiej możliwości albo trzeba mieć pewną ilość już napisaną ? 

Zadeklarowałam 50 zł ale wysłałam 100 zł na potrzeby kociaków. Nie trzeba pisać o tej wpłacie na wątku bazarkowym bo to nie dotyczy bazarku. 

Odnośnie bazarku to trzeba było poprosić sue o pomoc. Czy jak w pierwszym poście kliknie się na trzy kropki w prawym górnym rogu to nie ma napisu edytuj?

W pierwszym poście jest zawsze opis sytuacji i link do wątku którego dotyczy. Drugi post rezerwuje się na rozliczenie. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie pojechały do Izbicy na sterylkę: czarna "Mamba" mama pięciu kociaków i taka nieduża tri ze wsi 

jest tu na zdjęciu

 

rzutem na taśmę, wcześniej nie było zgody na zabranie kotki, a opiekunka jest wiekowa więc ciężko było przekonać, niedawno trafiła do szpitala i kotką zajęła się sąsiadka, kicia już w ciąży i mam nadzieję że jeszcze nie jest za późno na zabieg.

została burasia ze zdjęcia, dziś jej nie było, gdyby się jednak pojawiła to ostatnia kotka tam

koty wieś.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sue napisał:

Mama kociaków była wczoraj przerażona, ale dokonałam gwałtu i zaczęłam ją głaskać, to się wyluzowała (; Mruczała trochę i ruszyła się do jedzenia, a dzisiaj już w ogóle fajna, mruczy, dupka do góry i wygląda jak kot. Apetyt ma i trafia do kuwety, jednak zrobiła galimatias w kenelu (: Wszystko poprzestawiane, zasypane żwirkiem, woda wylana... ale grunt że kot działa. 

O maluchach później będzie info od Kasi

 

6 godzin temu, sue napisał:

Niestety to nie koniec, jest kolejne zgłoszenie o kociakach, ze wsi, mają teraz pewnie około miesiąca i są z mamą, ale siedzą w jakimś budynku gospodarczym i z powodu jakiegośtam nie mogą tam zostać (niby na razie troszkę mogą, ale domyślam się, że jest kiepsko). Mamę wyciachamy jak przestanie karmić, na razie szukamy miejsca dla rodzinki - nie mam za bardzo nadziei, że coś się znajdzie, ale szukamy...

Takie jedynie zdjęcie sprzed 2 tyg, widać że jeden maluszek ma coś z oczkiem, podobno inny kotek go zadrapał ale mi to wygląda na początki kk lub problemy z otwierającymi się oczkami

kociaki wieś.jpg

 

6 godzin temu, sue napisał:

W kolejce do sterylizacji jest też kolorowa kotka, młoda, podrzucona zimą, najprawdopodobniej niedawno miała kociaki, które niby były też do zabrania w liczbie pięciu, potem niby 4, później jeden, a teraz w ogóle nie ma. Nie chcę myśleć, co się z nimi stało, może jeszcze będzie je widać bo okolica jest pełna budynków gospodarczych, ludzie mają tam koty - na szczęście większość wysterylizowana - więc jedzenia nie brakuje. I jest ciepło. Gdyby się objawiły, też coś podziałamy, a kotka za jakiś czas zostanie złapana. 

Brawo sue:) kawał dobrej roboty:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...