Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 minuty temu, sue napisał:

Boogie (u mnie chyba zostanie Amperkiem) wygląda mniej więcej tak:

72526dda2eb2e5768d46a4b4bc08545d.jpg

Niestety jest tak miziasty, że nie usiedzi w miejscu, a jeśli akurat się nie mizia, ucieka pod meble i widać, że jeszcze boi się nowego miejsca. 

Nie jest małym kotem, jest też dość ciężki. Do człowieka milutki, natomiast zaatakował mi Maleństwo. Pewnie jeszcze grają hormony, był kilka dni temu kastrowany. 

Zdjęć "siostry" - bo tak naprawdę nie wiadomo, czy to faktycznie siostra - jeszcze nie mam, są obiecane, jutro znów zadzwonię z prośbą o nie. Podobno jest mniejsza, koty pojechały jako mama z córką, a okazało się że to kocurek i koteczka. 

Mogę porozmawiać z p. Marzeną - skąd jest? 

Dziękuję :) Oby jak najszybciej został tylko miziak, a strachulec poszedł precz. Pani odpowiedziała na ogłoszenie warszawskie, ma kontaktować się z Isabel albo Dorą, bo to do Nich podałam namiary w ogłoszeniu. Mogę podać numer do Ciebie, ale nie wiem czy warto mieszać :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie w tej chwili jest jedynie Amperek, od wczoraj

Mam dwa prywatne + Maleństwo, które chyba awansowało na status wiecznego tymczasa, bo nikt go nie chce. Ale niech sobie siedzi, jak mu dobrze. 

W międzyczasie było kilka, wszystkie już u siebie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Dziękuję :) Oby jak najszybciej został tylko miziak, a strachulec poszedł precz. Pani odpowiedziała na ogłoszenie warszawskie, ma kontaktować się z Isabel albo Dorą, bo to do Nich podałam namiary w ogłoszeniu. Mogę podać numer do Ciebie, ale nie wiem czy warto mieszać :)

Aa, no to nie ma sprawy, prześlę w takim razie zdjęcia jakbym dostała od pani doktor jutro. Albo tu wrzucę. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, UlaFeta napisał:

Z tego co czytałam u Murki są dwa.Poziomka pojechała do Radomia.

Jeden u sue.

Poziomka pojechała dzisiaj do Krakowa, już jest w domu :) A wczoraj do Radomia pojechała od Murki Szopka. U Murki zostało jeszcze rodzeństwo Poziomki - Róża i Kaktus.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Isabel napisał:

Poziomka pojechała dzisiaj do Krakowa, już jest w domu :) A wczoraj do Radomia pojechała od Murki Szopka. U Murki zostało jeszcze rodzeństwo Poziomki - Róża i Kaktus.

Dziękuję za info.

Czyli pod opieką dogomaniakow są trzy.Dobrze zrozumiałam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, UlaFeta napisał:

Na które koty jest faktura? w sensie gdzie one są.

Na jaki czas wystarczy karmy?

To są koty dokarmiane,i  dla nich jest kupowana karma.

Koty są koło blokowego śmietnika,na działce,na ktej od wielu lat dokarmiam koty

i po drodze,jak idę dokarmiać psiaki zostawiam jedzenie dla kotów,najczęściej suchą karmę

w pobliżu jest patologiczny blok,i koty tam chodzą głodne

ostatnio sue udało się z tamtego terenu złapać kotkę i wysterylizować

karma wystarcza mi na tydzień

jeśli jest przez kogos zakupiona,wtedy zamawiam co 2 tygodnie

ta faktura jest z początku marca,pózniej karmę kupiła bakusiowa,więc zamówiłam natępna pózniej

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, UlaFeta napisał:

 

Są/ były/będą jeszcze koty u sue,jak one będą rozliczane?I gdzie?

Na razie sue ma jednego tymczasa

dostała troszeczkę karmy dla niego,żwirek kupuje sama

kotek został wykastrowany,teraz tylko czekamy na dom

u mnie na dt  jest kotka /wysterylizowana na koszt gminy/

karmię ja karmą zakupiona w zooplusie/faktury wspólnie z  bezdomniakami/ żwirek kupuję sama

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos zgodzi sie robic rozliczenie na wątku będę wdzięczna

ja nie dam rady,przykro mi,mogę wstawiac tylko faktury za karmę i to rozliczać ...na stronach wątku

sporo mam pracy na rzecz zwierzaków,często zapomniam coś zrobić,staram sie nie zpomnieć nakarmić koty,natomiast często zapominam o wielu sprawach,telefonach

za dużo jest pracy w realu żebym mogła jeszcze robić rozliczenia

mogę to jedynie na bieżąco

pomaganie zawsze było trudne,od 11 lat jestem na dogo  i wiele tu przeszłam,ale się nie poddałam,dla dobra zwierzaków

ale teraz tak się zastanawiam,może czas juz odpocząć........

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2021 o 08:26, DORA1020 napisał:

Wpłata od Poker 60zł

i od Lipsik 100zł

bardzo dziękuję:)

zmniejsza dług do kwoty 94zł. Niestety kolejna faktura za ,karmę czeka do wstawienia.

Cieszę się,że nie jest to  duży dług.

Trochę karmy dla kocurka dałam sue.Ale to mało. Kocurek okazał się kocurzyskiem,waży przeszło 4kg,więc i żarełka potrzebuje. Jest to bardzo miły kotek,śliczny miziaczek.Więc szukamy dla czarnulka domu.

Dziękuję Murce za ubranka posterylkowe dla kotek:)

Kolejna faktura 115zł

Obecny dług za karmę:209zł

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, DORA1020 napisał:

Na razie /z powodu złego stanu zdrowia/  nie będzie mnie może przez kilka dni na dogo,przepraszam

jeśli będą jakieś ważne sprawy proszę o kontakt telefoniczny,dziekuję.

O rany, Dora... dbaj o siebie i szybko wracaj do nas :( <3 Ciepłe myśli wysyłam.

Miałam dzisiaj zapytanie o Franusia, poprosiłam o kontakt telefoniczny. Skoro podupadłaś na zdrowiu to pozwolę sobie wykasować Twój numer, zostawić tylko do Isabel. Ty zadbaj o siebie :*

Link to comment
Share on other sites

Pani ze wsi, z której zabrane zostały 3 koty, zwróciła się do mnie z pytaniem na temat psa - ma pewne problemy z jego wychowaniem. Nie mam pojęcia o psach :( Może ktoś z podczytujących osób chciałby pomóc w tej sprawie? Pani mogłaby zadzwonić. Chodzi bodajże o jakąś nadpobudliwość psa gdy widzi nowych ludzi, lęk przed nimi czy coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, sue napisał:

Pani ze wsi, z której zabrane zostały 3 koty, zwróciła się do mnie z pytaniem na temat psa - ma pewne problemy z jego wychowaniem. Nie mam pojęcia o psach :( Może ktoś z podczytujących osób chciałby pomóc w tej sprawie? Pani mogłaby zadzwonić. Chodzi bodajże o jakąś nadpobudliwość psa gdy widzi nowych ludzi, lęk przed nimi czy coś takiego.

Poproś Sowa o radę,nigdy nie odmawia.udziela bardzo dobrych rad także przez telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...