Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

9 godzin temu, Olena84 napisał:

Ok nikt się na wątku mojego bazarku nie wypowiedział już, więc 412zł przekazuję Dorze1020, a ona niech zdecyduje czy część na kota Dropsika, czy na lecznicę czy inne potrzeby ;)

klik

Dług u Murki wydaje się i duży i też  do pilnego spłacenia. Lecznica na razie względnie ogarnięta jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odnośnie transportu Lotosa i Poziomki.

Transport Lotosa przez pana Czarka mamy uzgodniony z Zamościa do Krakowa za 50 zł, pani Doktor przywiezie Lotosa z lecznicy do Zamościa.

Isabel mi przekazała, że DS Poziomki też daje 50 zł na transport i że Dora 1020 w międzyczasie rozmawiała z panem Czarkiem odnośnie podjechania po koty do Izbicy.

W sumie mamy na ten transport 100 zł, od razu odpowiadam na pytanie Isabel- nie ma możliwości, żeby DS Lotosa dołożył więcej do transportu, jest to samotna osoba, utrzymująca się sama, a teraz musiała dla kota kupić całą wyprawkę z drapakiem, bo Lotos nie jedzie na dokocenie.

Czy pan Czarek podjedzie do Izbicy w ramach tych 100 zł czy trzeba mu dopłacić?

Jeżeli trzeba dopłacić, a DS Poziomki nie dopłaci (taką informację napisała mi Isabel), to może trzymajmy się sprawdzonej wersji, o której  już kiedyś Dorze mówiłam - w takich sytuacjach pani Doktor z Izbicy lub jej Mama ZA DARMO podwożą koty z lecznicy na transport do Zamościa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Odnośnie transportu Lotosa i Poziomki.

Transport Lotosa przez pana Czarka mamy uzgodniony z Zamościa do Krakowa za 50 zł, pani Doktor przywiezie Lotosa z lecznicy do Zamościa.

Isabel mi przekazała, że DS Poziomki też daje 50 zł na transport i że Dora 1020 w międzyczasie rozmawiała z panem Czarkiem odnośnie podjechania po koty do Izbicy.

W sumie mamy na ten transport 100 zł, od razu odpowiadam na pytanie Isabel- nie ma możliwości, żeby DS Lotosa dołożył więcej do transportu, jest to samotna osoba, utrzymująca się sama, a teraz musiała dla kota kupić całą wyprawkę z drapakiem, bo Lotos nie jedzie na dokocenie.

Czy pan Czarek podjedzie do Izbicy w ramach tych 100 zł czy trzeba mu dopłacić?

Jeżeli trzeba dopłacić, a DS Poziomki nie dopłaci (taką informację napisała mi Isabel), to może trzymajmy się sprawdzonej wersji, o której  już kiedyś Dorze mówiłam - w takich sytuacjach pani Doktor z Izbicy lub jej Mama ZA DARMO podwożą koty z lecznicy na transport do Zamościa.

Tego się trzymajmy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

Odnośnie transportu Lotosa i Poziomki.

Transport Lotosa przez pana Czarka mamy uzgodniony z Zamościa do Krakowa za 50 zł, pani Doktor przywiezie Lotosa z lecznicy do Zamościa.

Isabel mi przekazała, że DS Poziomki też daje 50 zł na transport i że Dora 1020 w międzyczasie rozmawiała z panem Czarkiem odnośnie podjechania po koty do Izbicy.

W sumie mamy na ten transport 100 zł, od razu odpowiadam na pytanie Isabel- nie ma możliwości, żeby DS Lotosa dołożył więcej do transportu, jest to samotna osoba, utrzymująca się sama, a teraz musiała dla kota kupić całą wyprawkę z drapakiem, bo Lotos nie jedzie na dokocenie.

Czy pan Czarek podjedzie do Izbicy w ramach tych 100 zł czy trzeba mu dopłacić?

Jeżeli trzeba dopłacić, a DS Poziomki nie dopłaci (taką informację napisała mi Isabel), to może trzymajmy się sprawdzonej wersji, o której  już kiedyś Dorze mówiłam - w takich sytuacjach pani Doktor z Izbicy lub jej Mama ZA DARMO podwożą koty z lecznicy na transport do Zamościa.

Tu zaszło pewne nieporozumienie, bo Poziomka nie jedzie z Izbicy, tylko od Murki, i Murka kotkę dowiezie prawdopodobnie do Biłgoraja. Sprawa transportu Lotosa jest kwestią oddzielną - tylko on jest z Izbicy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Isabel napisał:

Tu zaszło pewne nieporozumienie, bo Poziomka nie jedzie z Izbicy, tylko od Murki, i Murka kotkę dowiezie prawdopodobnie do Biłgoraja. Sprawa transportu Lotosa jest kwestią oddzielną - tylko on jest z Izbicy.

Już to z Isabel dogadałyśmy :))

Czyli transport Lotosa oddzielnie- Pani doktor dowiezie z Izbicy do Zamościa, a transport Poziomki oddzielnie- Murka przywiezie do Biłgoraja i przekaże panu Czarkowi.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Baltimoore napisał:

Już to z Isabel dogadałyśmy :))

Czyli transport Lotosa oddzielnie- Pani doktor dowiezie z Izbicy do Zamościa, a transport Poziomki oddzielnie- Murka przywiezie do Biłgoraja i przekaże panu Czarkowi.

Czy Lotos zostaje w Zamościu czy jedzie dalej?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:
 

50+ Very Cute Tatty Teddy Pictures And Photos     

 

                    Nadziejkowo  sercem zapraszam Dobreduszki
 
 

Bardzo dziękuję Nadziejko za bazarek:)

Napewno uzbiera się cosik dla koteczków u Murki:)Dziękuję,że zrobiłaś ten bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Mamy do adopcji jeszcze 3 kotki /oprócz tych u Murki/

czarny ok.8-10 miesięczny kocurek,wykastrowany

czarna ,w  podobnym wieku koteczka,tylko prawdopodobnie mniejsza

i chyba trisia,niestety nie wiem jak wygląda,nie mam zdjęć:(

kotki są ze wsi,miały wrócić po sterylce,ale to bez sensu,żeby wracały,za chwilę  na tej wsi będzie ze 100 kotków:(

dlatego też dobrze by było znależć im domy

Link to comment
Share on other sites

Bądź szczęśliwa,  Szopko :)

Po Szopce mam dwa wyróżnienia do wykorzystania, trwają do 27.03. Jedno wykorzystam dla czarnulka, drugie jest do dyspozycji. Przy czym ja teraz ograniczam swoją obecność na forum, więc jak będzie trzeba jakieś ogłoszenie zdjać/zrobić to proszę o informację na pw/telefon. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, DORA1020 napisał:

Mamy do adopcji jeszcze 3 kotki /oprócz tych u Murki/

czarny ok.8-10 miesięczny kocurek,wykastrowany

czarna ,w  podobnym wieku koteczka,tylko prawdopodobnie mniejsza

i chyba trisia,niestety nie wiem jak wygląda,nie mam zdjęć:(

kotki są ze wsi,miały wrócić po sterylce,ale to bez sensu,żeby wracały,za chwilę  na tej wsi będzie ze 100 kotków:(

dlatego też dobrze by było znależć im domy

Na prośbę Dory ogłosiłam kocurka na Warszawę z imieniem FRANUŚ. Ogłoszenie jest wyróżnione do 27.03, po Szopce.

Podałam numer Dory (nie wiedziałam czyj mam podać)

https://www.olx.pl/oferta/rozmruczany-franus-mlody-kocurek-ktory-przyniesie-szczescie-CID103-IDHlFPB.html

 

 

Tym samym zostało mi jeszcze jedno wyróżnienie po Szopce do rozdysponowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isabel napisał:

Kotka Szopka pojechała dzisiaj do domu do Radomia, pan sam po nią pojechał do Murki. Dziękuję bardzo  Baltimoore za zorganizowanie wizyty PA i koleżance Baltimoore za zrobienie tej wizyty :)

Ja tam jestem zadowolona, że dzięki porannej wizycie przedadopcyjnej (o 7 rano !!!!)  Pan mógł po Szopkę przyjechać od razu dzisiaj :)))

Ewa jest nieoceniona, a Panu najwyrażniej na kici zależało :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro kolejny kotek znalazł dom to wykorzystałam wyróżnienie po nim dla Poziomki i Róży i ogłosiłam na Warszawę: https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-cuda-roza-i-poziomka-dwie-slicznotki-o-skrytych-duszach-CID103-IDH8wCK.html Promowanie: do 27.03. 

I drugie, po Szopce, na Lublin jest wyróżnione też do 27.03.: https://www.olx.pl/d/oferta/dwie-pieknosci-utkane-z-delikatnosci-kto-je-pokocha-CID103-IDIrmXV.html

Podałam namiary do Isabel, nie wiem czy słusznie.

Link to comment
Share on other sites

Momencik, dopiero doczytałam że Poziomka ma DS, tak? ;) To podmienię ją na Kaktusika - ale to już jutro. Dzisiaj już padam :) Jakoś umknęła mi tak wspaniała informacja, że Poziomka ma DS. Dopiero post Baltimoore na tej stronie wątku mi uprzytomnił, że chyba nie ma możliwości, aby były dwie Poziomki ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Ja tam jestem zadowolona, że dzięki porannej wizycie przedadopcyjnej (o 7 rano !!!!)  Pan mógł po Szopkę przyjechać od razu dzisiaj :)))

Ewa jest nieoceniona, a Panu najwyrażniej na kici zależało :)))

Dziękuję dodatkowo Baltimoore za zrobienie wizyty PA dla Poziomki :) Kotka jedzie do Krakowa w niedzielę :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isabel napisał:

Tak, Poziomka ma DS, podmień ją proszę na ślicznego Kaktusika :)

Dobrze, jedno ogłoszenie (to na Lublin) edytowałam. Zostawiłam samą Różę.

To warszawskie ogłoszenie edytuję i dodam Kaktusika - ale to jutro, bo muszę zdjęcia Kaktusa pobrać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...