Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

11 godzin temu, Baltimoore napisał:

A z naszym panem Czarkiem SUPER (tak mam wpisane w telefon :)) nie rozmawiałyście? On wozi zwierzaki tanio i bezproblemowo. Pan Skarpeta 2 dzisiaj z nim jechał. I chyba kociaki od Gucio z nim jadą, i to do Katowic.  Czasem jeździ też do Warszawy. Jakby miał kto tego pieska w Warszawie odebrać, to myślę że pan Czarek by go wziął.

Nie mam namiarów, ale byc może w tym tygodniu będzie jechał Pan Maciej  który ma wieźć Jogusia. Zawiezie ślepego Frania i dwa kotki przy okazji. Jak nie uda się to poproszę Cie o namiary do Pana Czarka. Piesek jest nieduży, wielkości większego kota.

5 godzin temu, Baltimoore napisał:

Byłam przepotwornie zmęczona i nie wiem czy napisałam, że po wczorajszej wizycie pa w Krakowie do swojego domu za tydzień jedzie wycofany Lotos z Izbicy :))

Alez wspaniale wieści. Fantastycznie ♡ Trzymam kciuki za ekspresową aklimatyzację i dużo cierpliwości dla Państwa Lotosa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Nie mam namiarów, ale byc może w tym tygodniu będzie jechał Pan Maciej  który ma wieźć Jogusia. Zawiezie ślepego Frania i dwa kotki przy okazji. Jak nie uda się to poproszę Cie o namiary do Pana Czarka. Piesek jest nieduży, wielkości większego kota.

Pan Maciej dzisiaj jedzie, zabiera Jogiego i dwa kotki - Aurorę i Wafelka. Czy Franio to piesek z Lublina? Dokąd jedzie?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Zapraszam na szybki bazarek transportowy dla psa Jogiego i kotków Aurory i Wafla. Potrzebujemy pilnie uzbierać kwotę 250 zł.

link do bazarku

Dzieki bakusiowa za zrobienie bazarku:)

Joguś juz w drodze:)  kociaki pewnie też:)

Zrobiłam kilka fotek psiakowi /bo przeciez na oczy go nie widziałam/

śliczny jest:) i taki kochany:)

DS nie może się doczekać

poprosiłam jolę&tine o wstawienie fotek Joguśia przed wyjazdem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isabel napisał:

Aurora i Wafelek też już dojechały do swojego domku :)

Podwójne extra :)) że im się udało razem .

Wafelek był chyba od Madie, dałyście jej znać?

Bardzo się cieszę, bo Madie tyle dla Szczebrzeszyniaków zrobiła, a nawet z TZtem  dwa Szczebrzeszyniaki adoptowali XD

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Podwójne extra :)) że im się udało razem .

Wafelek był chyba od Madie, dałyście jej znać?

Bardzo się cieszę, bo Madie tyle dla Szczebrzeszyniaków zrobiła, a nawet z TZtem  dwa Szczebrzeszyniaki adoptowali XD

Madie wie:)

Mam nadzieję, że kotki szybko się zaklimatyzują. Aurora u nas grandziła na całego w całym domu, nawet raz karnisz oberwała bo się jej się spodobało wspinanie po firance;) często podkradała mi pędzle i nosiła je w pysku;) Ciekawska była okropnie i wszędzie chciała wleźć. Od głaskania uciekała, ale raz się zdarzyło, że spała w nogach TZa (pewnie dlatego, że zajął jej miejsce, bo się zdrzemnął na kanapie).

Mam fotkę tuż sprzed wyjazdu, ale fotosik się coś zbuntował, chyba jakaś awaria. Może jutro wrzucę.

 

Dziś byłam u weta z 3 kotkami. Poziomce zrobiliśmy testy, są ujemne:)

Wszystkie kotki dostały zastrzyki na tasiemca i glisty. Rachunek od weta wrzucę jak fotosik naprawią.

Link to comment
Share on other sites

Jaki ten Jogus biedaczek wystraszony... trzymam kciuki za jego aklimatyzację i kotków.

 

Uwaga! Do Moli@ ma pojechać jeden biedny slepy staruszek z kojców gminnych. To dla nie szansa uciec przed Zamojskim schroniskiem. Na czas transportu będzie potrzebny transporter. Piesek jest mały, ale taki około 10kg, może do polowy łydki sięga. Czy ktoś ma pomysł skąd można by pożyczyć? Osoby które wiozą pieska to osoby z polecenia (poczta pantoflowa), będą wracać za tydzień, więc transporter odwiozą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2021 o 11:39, bakusiowa napisał:

Chodzi o Jogiego. Post wyżej.

Pan Maciej zawiezie. Trzeba zbierać na transport.

Pisałam do Dory smsa że zapytam na bazarku czy mogę na ten transport przekazać pieniądze ale do tej pory nikt się nie wypowiedział na nim  :(, ja bym chciała przekazać 250zł na transport z mojego bazarku na Jogiego z tego wątku ale widziałam że już jest bazarek transportowy, może w takim razie przekaże 250zł na lecznicę? Nikt na bazarku moim się nie wypowiedział:( więc decyzję sama ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Minus 33zł od Oleny. Bardzo dziękuję:)

W związku z czym dług się zmniejszył do kwoty:254zł

 

7 minut temu, Poker napisał:

to ja wpłacę 54 zł. Na jakie konto ?

Właśnie napisałam że mogę przekazać 250zł na transport ale jest bazarek, wiec może ja ureguluję dług z mojego bazarku transportowego na Grzesia?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

 

Właśnie napisałam że mogę przekazać 250zł na transport ale jest bazarek, wiec może ja ureguluję dług z mojego bazarku transportowego na Grzesia?

Bazarek transportowy dobrze idzie.

Poczekaj na Dorę. Są płatności w lecznicach. Nie wiem czy nie ma długu w Royal- vecie za Molly.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...