Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

9 godzin temu, Murka napisał:

A to Ty pytasz o tego kotka:

12.thumb.jpeg.3454e41247705e5e7a042c8016fcf7dc.jpeg

Myślałam, że chodzi Ci o trikolorkę (trzecie zdjęcie z mojego postu).

Ten kotek to kocurek, ale on nie jest cały bury, ma cudne skarpetki i krawatkę. W dodatku on nie ma typowych prążków tylko siakieś takie łaty prostokątne. Cudny jest, ale najbardziej płochliwy. Na razie raz mi się go udało wygłaskać jak siedział w koszyku i nie zdążył nawiać;) Ale już coraz śmielszy, często przygląda mi się.

Nie będzie u Ciebie Murko długo płochliwy:)

Ale nawet na tym zdjęciu widać jaki jest śliczny.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Mam problem z kicią,która jest u mnie na tymczasie

nie je:( jadła coraz mniej...coraz mniej....a teraz to już naprawdę malutko,i jest bardzo chuda

niby to taka jej uroda,ale coś mnie niepokoi

jeszcze spróbuję dzisiaj  z surowym mięsem

A testy miała robione? :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, UlaFeta napisał:

Poczekam na inne zdjęcia.Dziekuje.

UlaFeta, a z jakiego rejonu Polski jesteś? Jesteś na FB? W Chojnicach marznie pod blokiem taka ok. 3-4 lat, Pani dała ją wysterylizować, ale jak nikt jej nie przygarnie, to będzie musiała wrócić w te krzaki :( Miziasta, nie wiem, jak Ci przesłać link :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Isiak napisał:

UlaFeta, a z jakiego rejonu Polski jesteś? Jesteś na FB? W Chojnicach marznie pod blokiem taka ok. 3-4 lat, Pani dała ją wysterylizować, ale jak nikt jej nie przygarnie, to będzie musiała wrócić w te krzaki :( Miziasta, nie wiem, jak Ci przesłać link :(

UlaFeta jest z Warszawy. Czy to Chojnice na Pomorzu?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, agat21 napisał:

UlaFeta jest z Warszawy. Czy to Chojnice na Pomorzu?

Tak. A druga bura Kicia szuka domu w Mikołowie na Śląsku, jej Pani 95 lat idzie do szpitala i podobno już nie wróci :( Kicię czeka ulica, na której sobie nie poradzi - tak pisała osoba ogłaszająca kotkę, ale nie umiem teraz tego odszukać. Zwróciłam na to ogłoszenie uwagę, bo podobna do mojej kotki i tak samo ma na imię.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Isiak napisał:

UlaFeta, a z jakiego rejonu Polski jesteś? Jesteś na FB? W Chojnicach marznie pod blokiem taka ok. 3-4 lat, Pani dała ją wysterylizować, ale jak nikt jej nie przygarnie, to będzie musiała wrócić w te krzaki :( Miziasta, nie wiem, jak Ci przesłać link :(

Idzie ku dobremu.Zobaczymy jutro.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Dzisiaj poszły następujące przelewy.

1. do Murki na szczebrzeszyńskie koty  - 500 zł

2. do Izbicy na szczebrzeszyńskie koty - 300 zł

Będę prosiła o potwierdzenie tego faktu na wątku bazarkowym.

Bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

A testy miała robione? :(

Niestety nie:(

Byłam z nia dzisiaj w RoyalVecie

miała robione USG,wet stwierdził stan zapalny jelit i żołądka

dostala kroplówkę ,leki

i  antybiotyk na 4 dni

koszt dzisiejszej wizyty 185zł/dług w lecznicy/

niestety kicia znowu wymiotuje:(

a ja mam problem z transportem,dzisiaj jakoś się udało

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dzisiaj poszły następujące przelewy.

1. do Murki na szczebrzeszyńskie koty  - 500 zł

2. do Izbicy na szczebrzeszyńskie koty - 300 zł

Będę prosiła o potwierdzenie tego faktu na wątku bazarkowym.

Potwierdziłam na wątku bazarkowym rozliczenie z Izbicą

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim :))

Teraz trzeba się skoncentrować na spłacie pozostałego długu u Murki !!!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Baltimoore napisał:

Jejku, co z tą rudą kicią :(( Pechowa bardzo.

Mocno mocno trzymam kciuki za szybką poprawę.

Bieda ile się kitusia wycierpi :((

No niestety nie jest lepiej:(

nadal nie je:( a podany dzisiaj rano antybiotyk zwymiotowała:(

zastanawiam się nad umieszczeniem jej w lecznicowym szpitaliku

nie je,nie pije,osowiała:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2021 o 08:11, DORA1020 napisał:

 

to ok 2 letni psiaczek

pat  o nim napisała

jest łagodny również do kotów.  Lubi się bawić i do dzieci jest lagodny 

może szybko znajdzie dom i w końcu się odczepią

received_1121878478264423.thumb.jpeg.6d93f5a527f5e22f535468569869496b.jpeg

Jogi jest z tego samego miejsca co Neruś i Rex. Nerusia całkiem niedawno pod swoje skrzydła wzięła agat21 i błyskawicznie znalazł dom. Jogi jest u tych niby właścicieli . Ogłaszany przez Dorę i Tyśkę.

edit.

Trochę pomyliłam.

Jogi jest od rodziny byłych właścicieli Nerusia i Reksa.

Link to comment
Share on other sites

3 koteczki po zabiegach, wszystko ok. Koszty to 2x170 zł sterylizacja + 90 zł sterylizacja + 24 zł dojazdy do lecznicy:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4a25a30734dbb9fe

Kotki trochę dziwnie sikają, tzn. od początku w kuwecie nie ma dużych brył, tylko są malutkie, jakby kotki sikały po troszku. Niby nie zauważyłam, żeby było nasikane na kocyki i inne miękkie miejsca. Raz tylko w wannie było troszkę. Ogólnie trochę czuć moczem w łazience, ale to chyba kocurek znaczy. 

Jedna z moich kotek miała struwity i stan zapalny i też sikała po troszku, dlatego zwróciłam uwagę na brak solidnych grud moczu w kuwecie, ale jej zdarzało się też popuszczać poza kuwetą. Rozmawiałam o tym z wetem i w sumie dziwne by było, żeby wszystkie 3 kotki miały problem z pęcherzem. Przy sterylizacji dostały antybiotyk, więc to w razie czego też podziała na układ moczowy. Będę obserwować.

W każdym razie kotkom powoli kształtują się imiona i postaram się na dniach jakieś fotki im porobić. Trzeba będzie powoli ruszać z ogłoszeniami. 

Link to comment
Share on other sites

Czy kicia miała badanie na lamblie? Moja Kulka umierała,jadła i wymiotowała, miała biegunkę. Miała dużą głowę i prawie brak ciała.

5 wetów nie wiedziało co jej jest. Dopiero mój ulubiony wet wpadł na to, że są pewnie lamblie. No i Kulcia ma już prawie 12 lat.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

3 koteczki po zabiegach, wszystko ok. Koszty to 2x170 zł sterylizacja + 90 zł sterylizacja + 24 zł dojazdy do lecznicy:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4a25a30734dbb9fe

Kotki trochę dziwnie sikają, tzn. od początku w kuwecie nie ma dużych brył, tylko są malutkie, jakby kotki sikały po troszku. Niby nie zauważyłam, żeby było nasikane na kocyki i inne miękkie miejsca. Raz tylko w wannie było troszkę. Ogólnie trochę czuć moczem w łazience, ale to chyba kocurek znaczy. 

Jedna z moich kotek miała struwity i stan zapalny i też sikała po troszku, dlatego zwróciłam uwagę na brak solidnych grud moczu w kuwecie, ale jej zdarzało się też popuszczać poza kuwetą. Rozmawiałam o tym z wetem i w sumie dziwne by było, żeby wszystkie 3 kotki miały problem z pęcherzem. Przy sterylizacji dostały antybiotyk, więc to w razie czego też podziała na układ moczowy. Będę obserwować.

W każdym razie kotkom powoli kształtują się imiona i postaram się na dniach jakieś fotki im porobić. Trzeba będzie powoli ruszać z ogłoszeniami. 

Mureczko

podaj nr.konta na pw.Oddam Ci 2 stówy za ogarnięcie Kotów.

Dług będzie mniejszy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Czy kicia miała badanie na lamblie? Moja Kulka umierała,jadła i wymiotowała, miała biegunkę. Miała dużą głowę i prawie brak ciała.

5 wetów nie wiedziało co jej jest. Dopiero mój ulubiony wet wpadł na to, że są pewnie lamblie. No i Kulcia ma już prawie 12 lat.

Kicia nie miała lambii,inne robale,ale juz nie pamietam jakie,napewno nie lambie

przez trzy dni zbierałam kał, Molcia brała tabl  od pasozytów prze 10 dni,pomogło

kopy u Molci są ok

ale teraz trzeba znależć przyczynę choroby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...