Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Też miałam pytanie o niego

ale chcą więcej wiedziec o psiaku,a ja niestety właściwie nic o nim nie wiem

mam tylko jedno zdjęcie,chyba muszę poprosic o więcej,ale nie wiem czy się doczekam

ludzie dzwoniłi z okolic Krakowa

z Bydgoszczy jeszcze nikt nie dzwonił

Link to comment
Share on other sites

A ja się cieszę, że ta dwójka będzie mieć domek:) A najbardziej, że będą razem:)

e6a2624213e7d9a8gen.jpg

 

A tu nowe nabytki, to są dwie koteczki i już coraz mniej się boją. Już się nawet raz rozmruczały przy głaskaniu:)

Kocurek jeszcze jest bardzo płochliwy i ciągle się chowa po kątach.

02b1362c06514177gen.jpg

c7c743f1d0504435gen.jpg

80d830f4870754bbgen.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nasza Szopeczka już po sterylce. Wet cenił ją na ok. 2 lata, mówił, że musiała mieć niejedne kociaki:(

Bardzo proszę o ogłoszenie. Koteczka jest dość drobna, załatwia się do kuwety, jest bardzo przymilna i mrucząca. Lubi towarzystwo innych kotów. Jeszcze ma trochę pozostałości z życia poza domem (np. nocny tryb życia: pomiałkuje trochę w nocy, śpi wciśnięta w jakieś kąty), ale uwielbia towarzystwo człowieka i z pewnością się to szybko zmieni.

7fb7ef3a5235e0c2gen.jpg

e21491a4e88a3c48gen.jpg

b34d37328752ec73gen.jpg

9044f19a374bedb5gen.jpg

84ec3da2246b3ab6gen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szopka jest przepiękna, a na kocu i pościeli prezentuje się obłędnie :)

Mam wyróżnione dwa ogłoszenia Aurory i Wafelka - do 27. marca (oba). Mogę podmienić (chociaż jedno) na Szopkę, jeśli Opiekunki Aurory wyrażą zgodę. Jeśli nie, to zrobię nowe ogłoszenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Szopka jest przepiękna, a na kocu i pościeli prezentuje się obłędnie :)

Mam wyróżnione dwa ogłoszenia Aurory i Wafelka - do 27. marca (oba). Mogę podmienić (chociaż jedno) na Szopkę, jeśli Opiekunki Aurory wyrażą zgodę. Jeśli nie, to zrobię nowe ogłoszenie.

No cudna jest. Uwielbiam takie "miśkowate" koty:) 

 

Sobotnie koszty wet. dla 3 kotków wyniosły 201 zł (badanie, książeczki, Stronghold, USG jednej z kotek - było podejrzenie ciąży, ale na szczęście to tylko tłuszczyk):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b2ff1f4c82d35272

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Szopka jest przepiękna, a na kocu i pościeli prezentuje się obłędnie :)

Mam wyróżnione dwa ogłoszenia Aurory i Wafelka - do 27. marca (oba). Mogę podmienić (chociaż jedno) na Szopkę, jeśli Opiekunki Aurory wyrażą zgodę. Jeśli nie, to zrobię nowe ogłoszenie.

Myślę, że jedno ogłoszenie Aurory i Wafelka można podmienić na Szopkę. Drugie na wszelki wypadek niech jeszcze zostanie dopóki kotki nie pojadą.

Link to comment
Share on other sites

Została wysterylizowana we wtorek również Molcia.

Były kłopoty z ubrankiem posterylkowym.Trzeba było w tym ubranku powycinać dziury.

W związku z czym zostało zniszczone,a było do zwrotu,więc musiałam za nie zapłacić 20zł.

Może ktoś ma takie niepotrzebne ubranka posterylkowe,nam bardzo by się przydały.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Isabel napisał:

Myślę, że jedno ogłoszenie Aurory i Wafelka można podmienić na Szopkę. Drugie na wszelki wypadek niech jeszcze zostanie dopóki kotki nie pojadą.

 

8 minut temu, DORA1020 napisał:

Szopka jest śliczna:)  chociaż dla mnie wszystkie koty są śliczne:)

U mnie ma ogłoszenie na kraków,z numerem telefonu Isabel.

Teraz dodam nowe fotki i napiszę,że jest wysterylizowana.

Napewno domek znajdzie.

To w takim razie wykorzystam jedno wyróżnienie i zrobię olx na Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Została wysterylizowana we wtorek również Molcia.

Były kłopoty z ubrankiem posterylkowym.Trzeba było w tym ubranku powycinać dziury.

W związku z czym zostało zniszczone,a było do zwrotu,więc musiałam za nie zapłacić 20zł.

Może ktoś ma takie niepotrzebne ubranka posterylkowe,nam bardzo by się przydały.

Ja mam sporo ubranek. My nie używamy teraz po sterylce, bo nasz wet tak robi zabiegi, że psy o koty się w ogóle nie interesują ranką:) Tylko jak jest jakaś poważniejsza operacja. Przejrzę i odłożę te mniejsze, które by się nadały dla kotów.

 

Bardzo dziękuję za ogłoszenie Szopki:) Kontakt do Isabel jak najbardziej może być, ma doświadczenie i wie o co pytać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...