Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Wstawiam na prośbę Nesiowatej.

 

Serdecznie dziękuję Tysiu. Gwolix wyjaśnienia-Kika i Liliobesrwują spokojnie zabawę z wysokości łóżka. A zabawowy kociątko to podrzucona (zagubiona) kociczka, która pozostała na dobre. Jest wysterylizowana i chociaż woli przebywać na dworze to jednak w okresie mrozów zdecydowała się na zamieszkanie w domu.Wcześniej wpadała tylko w odwiedziny na chwilę, teraz chyba całkiem jej się podoba.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Nesiowata napisał:

Serdecznie dziękuję Tysiu. Gwolix wyjaśnienia-Kika i Liliobesrwują spokojnie zabawę z wysokości łóżka. A zabawowy kociątko to podrzucona (zagubiona) kociczka, która pozostała na dobre. Jest wysterylizowana i chociaż woli przebywać na dworze to jednak w okresie mrozów zdecydowała się na zamieszkanie w domu.Wcześniej wpadała tylko w odwiedziny na chwilę, teraz chyba całkiem jej się podoba.

Ależ rozpoznałam 2 siostry :)) które dzięki Nesiowatej znalazły super dom :))

Chyba już coś było, że zostały dokocone :))

Filmik extra :)), podziękowania dla Nesiowatej, pozdrowienia dla Pani od kotków i duuuużo głasków dla Kotków :))))

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie kotków:

Stan konta na 14 styczeń wynosił -2370,90 zł

+200 zł helli

+100 zł bakusiowa

+1000 zł wpłata anonimowa (!!!)

+300 zł Baltimoore

+140 zł guccio (bazarek)

+200 zł Anula (po Czesterku)

-300 zł hotelowanie 14.01-13.02 

-125 zł karma 5kg Calibra Gastro

-120 zł badanie kału

-96,40 zł Baycox (na koksydia)

-60 zł szczepienie Cherry i Berry

-6,70 zł dojazd weta

-40 zł transport do Biłgoraja Karmela i Bezy

Stan konta na 13 luty wynosi -1179 zł.

Link to comment
Share on other sites

Żeby obydwa DŁUGI ZEWNĘTRZNE SZCZEBRZESZYNIAKÓW były zebrane razem, wkleję jeszcze rozliczenie długu w lecznicy w Izbicy

Rozliczenie z Izbicy 14.02.2021 dług 640 zł

Pobyt czarnego kocurka Rademenesa 25.01-14.02= 210 zł

do tego dojdą koszty za badania wysyłane do laboratorium zewnętrznego

wpłata Baltimoore 200zł

dług w Izbicy  630 zł+ 210 zł-200 zł= 640 zł

To się ciągnie jeszcze ten dług od pobytu kotków od Dora1020 jesienią.

Pobyt Rademenesa w Izbicy jeszcze potrwa :((

Kotek wymaga ustabilizowania cukrzycy i stanu ogólnego.

Poza tym nie ma jeszcze testów wirusowych, w hurtowni brakło, dopiero są zamówione.

Oby nie było dodatkowych niespodzianek.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Baltimoore napisał:

Żeby obydwa DŁUGI ZEWNĘTRZNE SZCZEBRZESZYNIAKÓW były zebrane razem, wkleję jeszcze rozliczenie długu w lecznicy w Izbicy

Rozliczenie z Izbicy 14.02.2021 dług 640 zł

Pobyt czarnego kocurka Rademenesa 25.01-14.02= 210 zł

do tego dojdą koszty za badania wysyłane do laboratorium zewnętrznego

wpłata Baltimoore 200zł

dług w Izbicy  630 zł+ 210 zł-200 zł= 640 zł

Kończę dzisiaj bazarek.Ponad 100 zł na dług u Murki poleci.

Następny będzie od najpóźniej 1-go marca.50% pójdzie na dług.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Murka napisał:

Rozliczenie kotków:

Stan konta na 14 styczeń wynosił -2370,90 zł

-96,40 zł Baycox (na koksydia)

 

Murko, zapytaj swojego weta o Scancox. To lek identyczny, jak Baycox, tylko nie z Bayera, więc o wieeele tańszy. Ja go stosuję. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Murko, zapytaj swojego weta o Scancox. To lek identyczny, jak Baycox, tylko nie z Bayera, więc o wieeele tańszy. Ja go stosuję. 

Z tymi kociakami było tyle problemów i ledwie udało się je Murce i wetowi uratować, że już lepiej dołożyć do oryginalnego leku. Zwłaszcza że to jest leczenie przedłużającego się zakażenia.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Baltimoore napisał:

Z tymi kociakami było tyle problemów i ledwie udało się je Murce i wetowi uratować, że już lepiej dołożyć do oryginalnego leku. Zwłaszcza że to jest leczenie przedłużającego się zakażenia.

Jesli to tylko dla kociaków, to najlepiej podać Procox. Nie ślinia się po nim i nie ma żadnych niepożądanych objawów u kotów, jak czesto jest po leku dla świń czy nie mówiąc już o gorzkiej opcji dla drobiu. To nie jest tak, że z tym środkiem jest oryginał i podróby. Po prostu każda firma produkuje preparat z tą samą substancją pod swoją nazwą, a Bayer ma jednak spore koszty reklamy. Ten ze scancoxu działa tak samo dobrze, co mam potwierdzone badaniami kontrolnymi kału.

Nie mój cyrk, tylko chciałam dać znać na przyszłosć, że jest dobra tańsza opcja, szczególnie że zostało wstawione rozliczenie grubo na minusie. Sama staram się rozsądnie oszczędzać, jak się da. Ja tez stosowałam Baycox, dopóki moja nowa wetka nie zaproponowała mi Scancoxu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Murko, zapytaj swojego weta o Scancox. To lek identyczny, jak Baycox, tylko nie z Bayera, więc o wieeele tańszy. Ja go stosuję. 

Baycox był kupiony jednorazowo, kociaki wybrały już co miały wybrać (dwie dawki w odstępie 7 dni) i reszta leku została (ok. pół buteleczki). Jakby komuś było potrzebne to mogę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...