Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ja z bazarkiem nie pomogę, ostatnio dostałam 3 punkty karne za bazarek jaki założyłam za brak daty w nagłówku. Nie chcę być zbanowana tylko dlatego, że pewien mod ma manię wielkości i znowu ryzykować z kolejnym bazarkiem. Ale na pewno mnóstwo osób poprowadzi bazarek, nie martw się tym. Może napisz do kogokolwiek kto prowadzi obecne bazarki?

Ok.napisze.
Link to comment
Share on other sites

Łapcie to suńkę w cieczce, to priorytet, trzeba ją natychmiast sterylizować!! Nie ma kaski na nią? To trzeba do skarpety sterylkowej raz dwa zgłaszać, łapać i sterylizować. Kasa się znajdzie. Ostatecznie ja zapłacę a wy mi z bazarków oddacie połowę (mam też rzeczy na bazarek mogę przesłać fotki osobie, która będzie wystawiać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Łapcie to suńkę w cieczce, to priorytet, trzeba ją natychmiast sterylizować!! Nie ma kaski na nią? To trzeba do skarpety sterylkowej raz dwa zgłaszać, łapać i sterylizować. Kasa się znajdzie. Ostatecznie ja zapłacę a wy mi z bazarków oddacie połowę (mam też rzeczy na bazarek mogę przesłać fotki osobie, która będzie wystawiać)[/QUOTE]
Niestety nie chodzi o sterylke,bo to juz zalatwilam,chodzi o to,ze suni nie mamy gdzie umiescic:-(

Link to comment
Share on other sites

No i sa dwie,nie mozna jednej zabrac,a druga zostawic.Osoba,ktora mieszka w poblizu cmentarza zglaszala to do UMiG w poniedzialek,dzisiaj sobota i nic sie nie zmienilo.A moze jest ktos chetny do zabrania suczek na tymczas za drobna oplata/bo nie mamy juz kasy na ratowanie psiakow/ + karma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']ciotki częstować się banerkiem z podpisu-proszę bardzo :)
tak jak pisałam zamówię allegro u isadory ,myślę że dla Karmelki i ... no właśnie Elza czy Lotka ,obie śliczności ale która pilniejsza(bo 3 to kasowo nie dam rady w tym m-cu)chyba Lotka ,Qurczę nie wiem :([/QUOTE] W tej chwili pilniejsza Elza,Lotka/jakos mi do niej nie pasuje to imie/ idzie w poniedzialek na sterylke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']W tej chwili pilniejsza Elza,Lotka/jakos mi do niej nie pasuje to imie/ idzie w poniedzialek na sterylke[/QUOTE]

to są tylko robocze imionka ,tak jak pisałam do zmiany :)
to napiszę do isadory o allegro dla Karmelki i Elzy, i poproszę ją żeby się odezwała do ciebie po szczególy namiarów.

Link to comment
Share on other sites

Wetka nadala bialej suni imie Lalka/taka sliczna:lol:/bo ja zapomnialam jak w koncu ma na imie,Lalka juz po sterylce,niestety nie obylo sie bez komplikacji,sterylka z aborcja,sunia byla juz w ciazy/8 szczeniakow/,wetka nas ochrzanila,ze nie poinformowalysmy jej o takiej sytuacji,no i,ze to dla niej wieksze koszty,nie bede wdawala sie w szczegoly,bo ona lubi sobie ponarzekac:razz:. Na szczescie z sunia wszystko w porzadku.Istnieje mozliwosc adopcji do Radzynia Podlaskiego,pani ma zadzwonic pod koniec tygodnia,czy zadzwoni nie wiadomo,bo roznie to bywa z tymi telefonami.Moze jest ktos chetny do zrobienia bazarku,bardzo prosze,potrzebyjemy kasy na szczepienia i ewentualny transport do Radzynia.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Dostalam taka wiadomosc na e-mail od Redakcji "Moj Pies :

[B]Magazyn "Mój Pies" od kilku lat wydaje eleganckie kalendarze ścienne, załączane do 12. wydania pisma w roku. Do tej pory na zdjęciach prezentowaliśmy głównie rasowe szczeniaki. Teraz przyszła kolej na kundelki![/B]
Ogłaszamy casting! Być może właśnie[B] twój psiak znajdzie się na kartach kalenarza.[/B] Przyślij do nas zdjęcia swojego pupila! Wybierzemy 12 najfajniejszych psów, które zaprosimy na profesjonalną sesję fotograficzną.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: [URL="wlmailhtml:{8C1BDC1E-6401-4FE9-A68F-D6DAE1D82B3A}mid://00000009/!x-usc:mailto:[email protected]?subject=casting"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/URL] (w temacie maila wpisując słowo "casting"). Oferta powinna zawierać: zdjęcia psiaka (maks. trzy), dane właściciela (adres, telefon) i podstawowe informacje o psie: wiek, płeć, wielkość oraz wskazówki istotne dla fotografa (czy pies umie wykonywać polecenia - siadać, zostawać na wskazanym miejscu itp., czy jest ruchliwy czy leniwy, przyjazny czy nieufny wobec obcych).
[B]Daj swojemu psu szansę[/B], by poznały go tysiące Polaków!
Czekamy do końca sierpnia! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']to dobrze że Lalka dzielnie wszystko zniosla,teraz czekamy aż dziewczynka wydobrzeje i trzymamy kciuki za potencjalny domek :0 ,Qrcze je też nie kumata z tym bazarkiem :( a jak tam Janka i Zojka dalej pod cmentarzem adorowane przez męskie psiule,:([/QUOTE]
Janka i Zojka nadal na cmentarzu,musza czekac,az zwolni nam sie jakies miejsce/psiak bedzie adoptowany/ bedzie tez problem ze zlapaniem,bo to nieufne suczki,podchodza bardzo blisko,jednak poglaskac sie nie dadza,trzeba bedzie usypiac/i posiedziec godzinke na cmentarzu:evil_lol:az sen je zmorzy/ no i juz sterylka z aborcja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...