Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Trochę fotek Felka do ogłoszeń, nie wyrobiłam się wcześniej i trochę kiepskie światło już było.

Felek mieszka z koteczkami i fajnie się z nimi dogaduje. Ciężko mu zrobić fotki z odległości, bo wciąż podłazi, żeby go głaskać 😉

felek9.jpg

felek10.jpg

felek11.jpg

felek12.jpg

felek13.jpg

felek14.jpg

felek15.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Niestety zepsuł mi się kolejny aparat fotograficzny/ w telefonie nie mam,bo mam stary przedpotopowy telefon/

aparat potrzebny mi do robienia bazarków,poprzedni służł mi długo,ale niestety często uzywany i już po nim

jeśli ktos ma niepotrzebny, dobry aparat i może podarować,żeby służył zwierzakom będę wdzięczna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy    Isabel     za zrobienie wizyty dla Soni💛

miała mała szczęście,inne zdrowe czekają na domy,a taki dobry domek zgłosił się dla Sonieczki

Sonia ma FeLV i przekrzywioną główkę. Wizyta  wypadła dobrze i koteczka pojedzie do swojego domku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2023 o 23:00, lunarmermaid napisał:

A co z nią jest nie tak? Piękna kotka. 

Piękna, tylko raczej bezdotykowa. Bardziej do dokocenia, bo z innymi kotami się doskonale zgrywa i zaprzyjaźniła. Przychodzi nawet córce nocą do łóżka spać,  jej też przy jedzeniu da się złapać. Reszcie rodziny nie. Już nie fuczy i trzaska, jak na początku. Nawet przywykla do chihuahua od córki i kury 😀

Jak widać wszyscy szukają przytulaka.

Link to comment
Share on other sites

To jest Rurek https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-rurek-o-charakterze-miziaka-przytulaka-potrzebuje-domu-CID103-IDTI1Kb.html?bs=olx_pro_listing

Rurek mieszka w Ignatówce, jest kotem skądś, przyszedł na podwórko do kociolubnej osoby, ale ona niedługo wyjeżdża a tam skąd jest ma już stadko kotów i nie może zabrać Rurka. Pilnie szuka DT/DS. Był niedawno kastrowany u nas w lecznicy. Cudowny, miły i proludzki kotek który chodzi za nogami jak pies, ma intensywnie rudy kolor, może być nawet do domu wychodzącego ale tam nie może zostać bo kto będzie go karmił? Może wcześniej jakoś sobie radził ale teraz na pewno będzie mu ciężko. Nie wiem, nie mogę przestać o nim myśleć. 

Zrobiłam mu olx na Kraków, prośba o ogłoszenie na inne miasta. Niestety mam tylko trzy zdjecia ale poproszę o więcej. Jest rudy, może łatwo znajdzie jakiś dom. Na zewnątrz radzi sobie dobrze. Lipa trochę bo nie da się sprawdzić jak z kuwetą, ale powinien zaskoczyć

 

Rurek.jpeg

rurek2.jpeg

messages_0 (3).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2023 o 09:56, sue napisał:

To jest Rurek https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-rurek-o-charakterze-miziaka-przytulaka-potrzebuje-domu-CID103-IDTI1Kb.html?bs=olx_pro_listing

Rurek mieszka w Ignatówce, jest kotem skądś, przyszedł na podwórko do kociolubnej osoby, ale ona niedługo wyjeżdża a tam skąd jest ma już stadko kotów i nie może zabrać Rurka. Pilnie szuka DT/DS. Był niedawno kastrowany u nas w lecznicy. Cudowny, miły i proludzki kotek który chodzi za nogami jak pies, ma intensywnie rudy kolor, może być nawet do domu wychodzącego ale tam nie może zostać bo kto będzie go karmił? Może wcześniej jakoś sobie radził ale teraz na pewno będzie mu ciężko. Nie wiem, nie mogę przestać o nim myśleć. 

Zrobiłam mu olx na Kraków, prośba o ogłoszenie na inne miasta. Niestety mam tylko trzy zdjecia ale poproszę o więcej. Jest rudy, może łatwo znajdzie jakiś dom. Na zewnątrz radzi sobie dobrze. Lipa trochę bo nie da się sprawdzić jak z kuwetą, ale powinien zaskoczyć

 

Rurek.jpeg

rurek2.jpeg

messages_0 (3).jpg

Maciuś na Warszawę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...