Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Oj...  to juz 5 lat? Ale ten czas leci ,łagodnie mówiąc.

Lilcia jest ze Szczebrzeszyna, Szarusia od ali123

Złapałam ją wtedy do łapaka razem z jej dziećmi,wszystkie były dzikuskami, kitki znalazły dom,a  z Lilcia dzikuską było gorzej.

Byłam Ci bardzo wdzięczna malagos,że ją przyjełaś do siebie❤️

I cieszę się bardzo,że jej u Ciebie tak dobrze🌼 i dziękuję Ci za wielkie serducho💚

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2023 o 19:24, malagos napisał:

5 lat temu trafiły do nas dwie koteczki: Lili i Szara Kota 🙂 Mają się doskonale! Nadal się unikają, więc takie zdjęcie, że są razem to tylko na stole  w kuchni 🙂

kotki dwa.jpg

koty 5 lat u nas.jpg

Niby razem, ale udają, że się nie widzą 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2023 o 19:24, malagos napisał:

5 lat temu trafiły do nas dwie koteczki: Lili i Szara Kota 🙂 Mają się doskonale! Nadal się unikają, więc takie zdjęcie, że są razem to tylko na stole  w kuchni 🙂

kotki dwa.jpg

koty 5 lat u nas.jpg

Bardzo ładne kotki i uroczy dystans pokazany na zdjęciu ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2023 o 15:44, sue napisał:

A ja mam fotki jednego z synków Bianki, był na DT w Warszawie ale zmienił DT na DS bo domek się zakochał. Kotek ma własny telewizor z żywymi aktorami (są bezpieczni dzięki elementowi na górze)

 

tymczasik z warszawy.jpg

tymczasik z warszawy2.jpg

Ale  wydoroślał:) nie poznałabym go, bądz koteczku szczęśliwy:) i fajnie,że  ma taki telewizor:)

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam na potrzeby szczebrzeszyniaków:

od  Figuni            200zł

od Pani Ani ze Szczekocin     180zł

wpłata anonimowa     20zł

i otrzymałam karmę na dokarmianie psiaków  od bakusiowej

Bardzo dziekuję za pomoc❤️

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że  staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku  i taki biedak w schronie :( :( :( -

 400zł  wpłaciłam do Murki
 
 
 
 
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2023 o 09:33, DORA1020 napisał:

Widzę,że Murka nie napisała dobrej wiadomości:)

Puszka ma dom:) blisko Murki:)

Tak, Puszka zamieszkała u mojego kuzyna po drugiej stronie drogi 🙂 Ma do towarzystwa dużego kocura oraz 2 szynszyle 🙂 Dziś po południu pójdę zobaczyć jak tam się kotka miewa, postaram się jakieś fotki porobić 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mogłaby lepiej trafić, bo dom jest bardzo duży, rodzina kochająca zwierzaki i bardzo odpowiedzialna, dobrze prosperująca finansowo. Kiedy wyjeżdżają na wakacje to całym zwierzyńcem zajmuje się moja mama i tata kuzyna. Najmłodsze dziecko to dziewczynka 14-letnia kochająca konie i aktywnie jeżdżąca. Kocurek jest wychodzący (widać na fotkach zresztą, że jeszcze jest nieco obrażony z powodu nowego domownika i chce koniecznie wyjść), ale on był kilka lat temu wzięty z ulicy i trudno go utrzymać w domu. Pysia będzie kotkiem typowo domowym.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...