Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A to kocurek, ma wpisane imię Architekt, ale jeszcze nie doszłam dlaczego 😅

Architekt jest fajnym, przymilnym kotkiem. Na początku był bardzo zestresowany, bał się innych kotów i na wszelki wypadek te podchodzące prał łapą, ale po jednym dniu zobaczył, że nic mu nie chcą zrobić i już nie ma problemu, nawet się zaczął z nimi bawić.

architekt.jpg

architekt1.jpg

architekt2.jpg

architekt3.jpg

architekt4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Haha, Architekt może dlatego że robił przemeblowania w klatce...? też miałam takie egzemplarze, albo archeologów kopiących co chwilę w kuwecie jakby tam złota szukali

U Kasi był Pędzelkiem bodajże ale Architekt ładnie, Archi 

Dnia 12.01.2023 o 11:15, Murka napisał:

A to kocurek, ma wpisane imię Architekt, ale jeszcze nie doszłam dlaczego 😅

Architekt jest fajnym, przymilnym kotkiem. Na początku był bardzo zestresowany, bał się innych kotów i na wszelki wypadek te podchodzące prał łapą, ale po jednym dniu zobaczył, że nic mu nie chcą zrobić i już nie ma problemu, nawet się zaczął z nimi bawić.

Burasię z Izbicy mam zapisaną jako Natka

Czarnulkę od pana Mariusza ogłaszam jako Małą Czarną - może chwytliwe - ale cisza...

 

Wszystkie zdjęcia cudne, te buraski niemożliwie piękne są, tyle burych a każdy inny, oszaleć można ze szczęścia ❤️ 

Domki nie wiedzą co tracą...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2023 o 11:00, Jaaga napisał:

Z braku wątku naszej tymczasowiczki szczebrzeszynskiej szylkreci chcialam pokazać tu rozliczenie z bazarków, z których ona tez skorzystała. Bazarek Isiak 50 zl+ bazarek Aska7  25 zł + bazarek Poker 20 zł = 95 zł. Kupilam za to teraz 24 puszki mokrej karmy. Bardzo dziękuję darczyńcom.

Resized_20230112_105407.jpeg

My też dołączamy do podziękowań💙 Kicia przecież jeść musi

zrobiłam jej ogłoszenie na Katowice,gdyby były jeszcze jakies zdjęcia zrobiłabym na Kraków

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2023 o 09:07, DORA1020 napisał:

My też dołączamy do podziękowań💙 Kicia przecież jeść musi

zrobiłam jej ogłoszenie na Katowice,gdyby były jeszcze jakies zdjęcia zrobiłabym na Kraków

Poprosze córkę, bo w niedziele wyjezdza do babci, a mała mnie się boi. Jest wiele udostępnień na fb, ale niestety zero odzewu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2023 o 09:15, Jaaga napisał:

Poprosze córkę, bo w niedziele wyjezdza do babci, a mała mnie się boi. Jest wiele udostępnień na fb, ale niestety zero odzewu.

Dziękuję:)  Zdjęcia by się bardzo przydały,ogłosiłam na Katowice,ale tylko z jednym zdjęciem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kotki,które karmię,tylko niektóre

Rudy Felek to starszy kocurek,przydałby sie normalny dom

czarne,nie wiem,ale chyba kotka,daje się pogłaskać,ale brązowy ogon i część futerka:(

buro biały Felicjan  tez powinien znależć dom,wiosna sprzedaja dom po starszej pani,i nie wiem co będzie z Felicjanem,ani z jego siostra Burasią

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:32, DORA1020 napisał:

Z kolejnego bazarku 316zł

200zł  wpłaciłam na dług u Murki

20zł  na wyróżnienie ogłoszeń /niestety tylko tyle mogłam przeznaczyć/

96zł  na dług za karmę,który obecnie wynosi;385zł

Z mojego ostatniego bazarku 129zł

385zł - 129zł. Dług 256zł .Minus 100zł od Ani B. Dług za karmę w chwili obecnej wynosi 156

Wpłaty na konto szczebrzeszyniaków

    bakusiowa  -------                         150zł    /na wróżnienie ogłoszeń/

    Ania B    ----------     200zł                                 

 Figunia         -------- 100zł   

200zł /100zł od Ani B i 100zł od Figuni/ wpłaciłam wczoraj  do Murki.

Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc szczebrzeszyniakom

 

                            Duży Różowy Bukiet Róż - Gify i obrazki na Animowane-Gify.pl            

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 00:38, Nadziejka napisał:
                                                     

              🍀🍀 

Trzymam sciskam za wszystkie istotki
  Dora poslalam pieniazki z zakonczonego kramu  na konto Murki takie otrzymalam 
  pozdrawiam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...