Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Cudne:) kochane:) tylko BIaneczka niestety widać,że czuje sie niepewnie,znam ja widzę po zdjęciu

eh.......... Jasiek od razu pojawił się ,i do miziania gotowy,Bianeczka niestety

Cudny Jasiek,ładne zdjęcia:)

Tusia pojedzie/może jutro/ do dt

pewnie razniej byłoby jej w grupie,ale być może będzie miała własny domek,jak nie to będziemy ogłaszać dalej

zgłosił sie kolejny dt

ale musimy zabrać z lecznicy dwa dzikuski,nie mają szans na adopcję,dzikuski,w klatce,nie ma zdjęć

a tak będą zdjęcia,ogłosimy,może znajda dom,będą tam mogły zostac do czasu znalezienia domu

Isabel dzisiaj zrobi wizytę

dziekuję jej za wszystkie wizyty

zrobiła już dla Tosi /jest obecnie w dt w Szczebrzeszynie/  dla Tusi i  dzisiaj zrobi kolejną

bardzo dziekuję💚

Link to comment
Share on other sites

Szylkretka po sterylce jest jakby mniej dzika, biega przy mnie z kotami, nie ucieka, tylko nie daje się dotykać. Wczoraj do DS pojechała zamojska Arabika, jej rówieśnica.  Wcześniej druga koteczka, z którą młoda się przyjaźniła. Została z naszymi starszymi kotami. Myślę, że zrobię jej zdjecia, bo może jednak ktoś się znajdzie chętny na dokocenie. Z kotami ma rewelacyjne relacje. Śpi na łóżku, korzysta z kuwety, nie ma najmniejszych zapedów do wychodzenia. Jak uda mi sie zrobić zdjecia, to ogłosicie ją?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może zrobić zestawienie ogłoszeń kto jaki kot ma? Mogę dorobić z 2-3 kotkom, które np sa u Murki najbardziej adopcyjne. Wszystkim nie dam rady zrobić, ale 2 czy 3 tak. Do tego potrzebuje po prostu podpowiedzi gdzie i jaki kotek jest ogłaszany, z jakimi zdjęciami i jakim tekstem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...