Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Niestety za sterylizację Bianeczki,Very i kastrację Jaśka jest do zapłacenia 680zł:(

Dzwoniłam do fundacji ze Stalowej Woli z prośbą o pomoc,bo nie wiem jak spłacimy te długi za pomoc kotkom

raczej tej pomocy nie będzie....ze spłatą za starylizację........miała być jakaś dopłata,ale niestety nię będzie,fundacja ma na utrzymaniu 100 kotków,a ja to rozumiem.

Natomiast pani z fundacji obiecała karme sucha i mokrą dla kotków u Murki, karmę na miesiąc pobytu.

Bardzo za to dziekuję🌹

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 23:06, Isabel napisał:

Nie wiem, czy uszka są tutaj tylko stulone, czy on tak w ogóle ma, bo na fotkach wygląda jak szkocki zwisłouchy.

To samo napisałam, tylko przez nieuwagę skasowałam, a potem wstawiłam tutaj przez pomyłkę, nie popatrzyłam, gdzie wstawiam 😚 😉teraz na zamojskim jest z dopiskiem, że Jaaga zobaczyła w nim szkockiego zwisłouchego. Pomyliłam wątki 😚

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 23:23, Tola napisał:

To samo napisałam, tylko przez nieuwagę skasowałam, a potem wstawiłam tutaj przez pomyłkę, nie popatrzyłam, gdzie wstawiam 😚 😉teraz na zamojskim jest z dopiskiem, że Jaaga zobaczyła w nim szkockiego zwisłouchego. Pomyliłam wątki 😚

Nie szkodzi🙂 czasami tak sie zdarza,ze zapomnimy,pomylimy🙂

a kotek jest śliczny,mam nadzieję,ze szybko znajdzie jakis domek,choćby tymczasowy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2022 o 09:25, DORA1020 napisał:

Plus kolejna faktura za karmę 160zł

razem w tej chwili zadłużenie za karmę wynosi:603zł

/Część tej zamawianej karmy trafiła do Murki razem z kotkami,więc Murka liczyła za pobyt kotka 300zł,niestety karma,którą dałam skończyła się i teraz będzie liczone więcej/

200zł od Figuni i 170zł z pazdziernikowych bazarków/uzbierało się:278zł/,razem   370zł wpłaciłam do Murki

Rozliczenie:

200zł od Figuni

278zł z pazdziernikowych bazarków/nie mam jeszcze tylko wpłaty od Grubej Berty/

Razem: 478zł

z tych pieniędzy wpłaciłam 370zł  do Murki ,zostało  108zł,które przeznaczyłam na dług za karmę,który obecnie wynosi:495zł

------------------------------------------------

Mam nadzieję,że nie pomyliłam się w  liczeniu ,rachunki zawsze słabo mi wychodziły.

W razie czego proszę mnie poprawić:)

 

Z ostatniego  bazarku mam na koncie 219zł /jeszcze bez wpłaty Anny&Negry/

100zl wpłacam na dług do Murki

109 zł na dług za karmę,który obecnie wynosii: 386zł

Link to comment
Share on other sites

Kotki czują się wszystkie dobrze, po sterylkach wszystko ok.

Bianka już tak nie ucieka kiedy tylko do niej podchodzę a ona np. siedzi na fotelu. Pozwala się głaskać i zaczyna wydawać fajne dźwięki prócz mruczenia, jakieś takie pomraukiwania 🙂 Nie jest jeszcze super wyluzowana, ale to pewnie kwestia czasu.

Vera bawi się super z człowiekiem (najbardziej lubi sznureczki, zdarza się też jej pacać delikatnie palce), innymi kotkami, uwielbia kartony i robi w nich dziury 😄 Przy mnie już swobodnie porusza się po pokoju, obcych ludzi jeszcze się boi. Jeszcze umyka trochę od głaskania, ale jak się ją gdzieś przycupi to się jej nawet to głaskanie podoba.

Jasiek, Riko i Puszka to wiadomo - koty super zsocjalizowane i bezstresowe, do wzięcia od ręki.

 

Jeśli chodzi o koszty zabiegów to mam nadzieję, że następne uda się już wykonać za mniejsze pieniądze (dostałam cynk od Kociej Wyspy o innej lecznicy i się tam wybiorę na rozmowy o stałej współpracy)

Za jedną sterylizację zaoferowała się zapłacić Kocia Wyspa 🥰 dlatego jest tylko do zapłaty 1 sterylka i 1 kastracja.

 

Rozliczenie za listopad:

 

 

(Bianka, Jasiek, Riko i Vera) Stan konta na 31 październik: -415 zł

(Puszka) Stan konta na 31 październik: -192 zł

 

wpłaty:

+192 zł wiolhelm170 (Puszka)

+600 zł bakusiowa (bazarek cegiełkowy)

+370 zł Dora1020

+380 zł Mazowszanka13 (bazarek)

+100 zł Dora1020

+100 zł Mazowszanka13 (bazarek)

+30 zł ŚWIAT

Razem +1580 zł

 

koszty:

-1440 zł hotelowanie Bianki, Jaśka, Riko i Very 1-30.11

-360 zł hotelowanie Puszki 1-30.11

-210 zł szczepienie Riko, Very i Puszki

-60 zł Ivermektyna dla Bianki, Jaśka i Very (II odrobaczenie)

-20 zł przejazdy do lecznicy na zabiegi Bianki, Jaśka i Very (zawiezienie i odbiór)

-250 zł sterylizacja Bianki

-180 zł kastracja Jaśka

Razem: -2520 zł

 

(Bianka, Jasiek, Riko i Vera) Stan konta na 30 listopad: -920 zł

(Puszka) Stan konta na 30 listopad (hotelowanie + szczepienie): -430 zł

 

Poniżej faktura z kosztami wet:

img20221201_18251693.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2022 o 09:25, DORA1020 napisał:

Plus kolejna faktura za karmę 160zł

razem w tej chwili zadłużenie za karmę wynosi:603zł

/Część tej zamawianej karmy trafiła do Murki razem z kotkami,więc Murka liczyła za pobyt kotka 300zł,niestety karma,którą dałam skończyła się i teraz będzie liczone więcej/

200zł od Figuni i 170zł z pazdziernikowych bazarków/uzbierało się:278zł/,razem   370zł wpłaciłam do Murki

Rozliczenie:

200zł od Figuni

278zł z pazdziernikowych bazarków/nie mam jeszcze tylko wpłaty od Grubej Berty/

Razem:+ 478zł

z tych pieniędzy wpłaciłam 370zł  do Murki ,zostało  108zł,które przeznaczyłam na dług za karmę,który obecnie wynosi:495zł

------------------------------------------------

Mam nadzieję,że nie pomyliłam się w  liczeniu ,rachunki zawsze słabo mi wychodziły.

W razie czego proszę mnie poprawić:)

 

Zaległa wpłata z bazarku---65zł

50zł  przeznaczyłam na dług u Murki

15zł   na spłatę długu za karmę,który obecnie wynosi:480zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 15:48, Mazowszanka13 napisał:

Tyle wpłat, a dług ciągle wisi. Trzeba mieć stalowe nerwy, aby z tym żyć.

Ukłon w stronę DORA1020:)

Moje nerwy nie są stalowe

dług jest ogromny,to prawda

oprócz pobytu  trzeba zapłacić za starylizację,kastrację,odpchlenie,odrobaczenie,testy,szczepienie

dużo tego,a adopcje stoja w miejscu:(

ale co robić? zostawić kotka w tym miejscu,w którym został porzucony?

to wszystko trwa juz wiele lat,wiecznie jestem po prosbie,proszę dla zwierzaków w potrzebie

już nie raz dumę musiałam   schowałać  do kieszeni

ale zawsze piszę,ze pomoc to nie moja zasługa,ale osób pomagających,wspierających,czasami jak nie wpłata pieniężną,to chociaz słowem

nie raz byłam załamana tym wszystkim

i zastanawiałam się dlaczego w tym tkwię,otrzepuję się jak zmokła kura i nadal ganiam karmic bezdomniaki i nadal proszę o pomoc

i tą pomoc zwierzaki mają,od Was Kochani,za co zawsze serdecznie dziekuję,w imieniu tych,którzy nie zamiauczą,zaszczekają,zaćwirkają,zeby podziekować,ja to robię za nich:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...