Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

U kotków wszystko ok. Jasiek chętnie by sobie wyszedł na spacerek, Biankę w sumie też interesuje to co za drzwiami. Nadal jest ostrożna i płochliwa, ale lubi głaskanie, byle jej nie brać na ręce i kolana - to dla niej jeszcze za wysokie progi.

Riko i Puszka - niemożliwe słodziaki, mruczące i włażące na plecy, kark, kolana, głowę - gdzie się tylko da. Riko ma totalnego hopla na punkcie patyczka z piórkami i ogólnie piórek. Traktuje je bardzo poważnie, dosłownie jak polowanie na żywego ptaka 🙂 Oba kotki dogadują się super i gdyby ktoś szukał duetu, to one by się nadawały jak najbardziej.

Vera się fajnie oswaja, już nie siedzi ciągle w swoim kątku, ale nawet przy mnie chodzi po pokoju, je, pije wodę. Bardzo lubi zabawę sznureczkiem. Jest jeszcze ostrożna, ale będzie z niej przytulak, bo lubi głaskanie i coraz mniej przeraża ją wyciągnięta ręka.

Wetka wraca 8 listopada, wówczas umówię się na zabiegi Bianki i Jaśka, wezmę też fakturę za szczepienie kociaków.

 

Rozliczenie za październik:

 

wpłaty:

+220 zł ŚWIAT (wpłaty od maja do listopada)

+40 zł Dora1020

+300 zł Dora1020

+120 zł Katarzyna F. (Wielącza)

+100 zł agat21

+150 zł Dora1020

Razem +930 zł

 

koszty:

-560 zł hotelowanie Bianki i Jaśka 4-31.10

-160 zł transport Bianki i Jaśka ze Szczebrzeszyna

-5 zł Fipron dla Bianki i Jaśka

-10 zł przejazd do lecznicy Bianki i Jaśka na szczepienie

-280 zł Bianka i Jasiek: odrobaczenie, testy, szczepienie, USG Jaśka

-320 zł hotelowanie Riko i Very 16-31.10

-192 zł hotelowanie Puszki 16-31.10

-10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie Riko, Very i Puszki

Razem: -1340 zł

 

(Bianka, Jasiek, Riko i Vera) Stan konta na 31 październik: -415 zł

(Puszka) Stan konta na 31 październik: -192 zł

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 22:36, wiolhelm170 napisał:

Murko,gdzie znajdę nr konta?

Alior Bank, Katarzyna Mróz

66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

 

Zdjęcia są na poprzedniej stronie.

Chyba na Kraków jest największy odzew, w Rzeszowie będzie chyba problem z wizytą?

Można też spróbować tu na miejscu (mieszkam w Nisku tuż przy granicy ze Stalowa Wolą, a to spore miasto), ale nie wiem jak z wizytą by było, bo ja się średnio do tego nadaję 😐

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 06:04, wiolhelm170 napisał:

Tylko że tamte zdjęcia już Dora wykorzystała.Cos tu czytałam że nie można drugi raz tych samych.

Trzeba zaryzykować. Kiedyś robiłam po dwa ogłoszenia i jakoś nie kasowali. Jeżeli wyróżnisz a skasują ogłoszenie to pieniądze są zwracane. Tak, że nic się nie straci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 17:53, Murka napisał:

 

Chyba na Kraków jest największy odzew, w Rzeszowie będzie chyba problem z wizytą?

Można też spróbować tu na miejscu (mieszkam w Nisku tuż przy granicy ze Stalowa Wolą, a to spore miasto), ale nie wiem jak z wizytą by było, bo ja się średnio do tego nadaję 😐

W Rzeszowie dosyć prężnie działa kocia fundacja Felineus jakby co można prosić o wizytę ... 

P.S. zastanawialam.sie gdzie się przeprowadziłaś 🙂 witamy na Podkarpaciu 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 16:19, Tianku napisał:

W Rzeszowie dosyć prężnie działa kocia fundacja Felineus jakby co można prosić o wizytę ... 

P.S. zastanawialam.sie gdzie się przeprowadziłaś 🙂 witamy na Podkarpaciu 😊

Ja na Podkarpacie wróciłam, urodziłam się tutaj 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzika szylkrecia jest po sterylce. Trochę było przejść. Pierwszy termin musieliśmy odmówić, bo córka pojechała do Katowic, a tylko ona da radę złapać kotkę. Za drugim terminem zepsuło się nam auto. Poprosiliśmy więc panią z przychodni, żeby odpłatnie posłużyła transportem. Młoda jest po zabiegu, ma też zrobione w końcu testy - ujemne. Paragon dostanę, jak będziemy mieć naprawione auto i pojedziemy do przychodni; wtedy wstawię tu. Dostałam wczesniej 100 zł od Dory1020 na zabieg. 

Odczekam po zabiegu i może koteczka choć trochę zmieni się, wtedy chciałabym ją spróbować ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 14:12, Jaaga napisał:

Dzika szylkrecia jest po sterylce. Trochę było przejść. Pierwszy termin musieliśmy odmówić, bo córka pojechała do Katowic, a tylko ona da radę złapać kotkę. Za drugim terminem zepsuło się nam auto. Poprosiliśmy więc panią z przychodni, żeby odpłatnie posłużyła transportem. Młoda jest po zabiegu, ma też zrobione w końcu testy - ujemne. Paragon dostanę, jak będziemy mieć naprawione auto i pojedziemy do przychodni; wtedy wstawię tu. Dostałam wczesniej 100 zł od Dory1020 na zabieg. 

Odczekam po zabiegu i może koteczka choć trochę zmieni się, wtedy chciałabym ją spróbować ogłaszać.

Jak uda się zrobić kici zdjęcia też ją ogłoszę.Może się wyciszy po tej sterylce.Dobrze,że wszystko w porządku i testy ujemne.Ma śliczne umaszczenie,ale teraz taki zastój w adopcjach:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 13:53, Isabel napisał:

Jest śliczna 🙂 Szkoda tylko, że tak powoli się oswaja...

Ona praktycznie sie nie oswaja i jeszcze zamojska Arabika zaczeła za nią reagować podobnie i kiedy wchodze, to obie czmychają. Co prawda, jak Arabikę weźmiemy na ręce, to zaczyna się normalnie zachowywać, ale wczesniej tego nie robiła. Była mega przytulaśnym, wręcz nachalnym kociakiem, spala z nami w łóżku. Niestety, Strzałka jest śliczna, ale dzika, a Arabika fajna, lecz czarna. I tak obie siedzą bez szans na dom. Razem przyjechałay do nas i nadal obie są. 

Link to comment
Share on other sites

Fakt,śliczna jest:)

Miałyśmy kiedys kotkę ok.roczną,która trafiła do dt , dzikuska,siedziała pod meblami 4 miesiące,dziewczyna wogóle jej nie widziała,jadła tylko jak ona wychodziła. Napisała do mnie,że muszę ja zabrać,bo to wszystko bez sensu.Miałam ogromny kłopot.Dwa dni przez zabraniem jej zgłosił sie dom,który dał jej szansę.

Dzisiaj kicia ta jest przytulaczkiem.

A,że koty siedzą,to chyba wszędzie tak jest. u nas wszystkie siedzą,nikt nie dzwoni,nie pisze,tzn.dzwonią,ale np  z pytaniem kiedy można po kota przyjechać.

Wyjątkowy rok:(

Jaaga dziekuję Ci za fotki🌼 i wysterylizowanie kici🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...