Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 7.06.2022 o 21:25, Poker napisał:

ostatnie zdjęcie rewelacja.

Jak byłam tam trzy tygodnie temu na wizycie, to ta trawka ledwo kiełkowała, a Molciowa pani się martwiła czy Molcia ją polubi (bo to specjalnie dla Molci jakś kocia trawa)   - jak widać, Molcia polubiła 🙂 

Dnia 8.06.2022 o 07:02, DORA1020 napisał:

Sama Molcia to rewelacja:) Była u mnie rok i dwa miesiące na dt,ciężko było jak wyjechała,bardzo to przeżyłam

a teraz ma Molcia taki dom,o jakim każdy kot  marzy,wszystko dla kota,drapaki/jeden w każdym pomieszczeniu/

dobre jedzonko,koszyczki,w których śpi,zabawki,trawki/co widać na fotce/,i najważniejsze Pani bardzo kocha Molcię,i mówi,że jest wyjątkowa....ale ja to wiem:)

A tak się martwiłaś 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 21:03, limonka80 napisał:

Jak byłam tam trzy tygodnie temu na wizycie, to ta trawka ledwo kiełkowała, a Molciowa pani się martwiła czy Molcia ją polubi (bo to specjalnie dla Molci jakś kocia trawa)   - jak widać, Molcia polubiła 🙂 

A tak się martwiłaś 🙂 

Tak,bardzo się martwiłam,bo pani nie była skłonna do współpracy,nie chciała osiatkować balkonu,mieszka na 1 piętrze,powiedziała,że jak Molcia spadnie to na dół,do ogródka sąsiada,ona po nią pójdzie i ją przyniesie.Wiedziałam,że jak Molcia spadnie to ona nigdy jej nie złapie.W końcu dobrze poznałam charakterek Molci.

No i sąsiad niby nie wyrażał zgody,a to wspólnota mieszkaniowa,i inne przeszkody

ale w końcu zrozumiała,że musi to zrobić,pokochała  Molcię i wiedziała,że musi osiatkować jak chce,żeby kicia u niej została

i w końcu takie szczęśliwe zakończenie🙂 wiem,ze to jest ten domek dla Molci🙂będzie tam kochana:)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mój trzeci rezydent jest z konieczności niewychodzący, ale bardzo cierpi więc wychodzimy razem; na początku mocno jojczał ale robi się coraz lepiej

Łoo ale dużo trawy

image.thumb.jpeg.5dbbc1f3c4ff4997459dfdf472666ee5.jpeg

Tego tu prawie nie widać

image.jpeg.2fe89deb5828da308ec1170fc29408ad.jpeg

Ale jak wyjdzie to wygląda tak:

image.jpeg.2222ad6a919d525aebabb87bdf73528c.jpeg

Ciekawe co tam jest?

image.thumb.jpeg.8efb98fa4e10d95215f0137835dd49a0.jpeg

image.thumb.jpeg.f5546cf5fe69e5868af6fd8cde6ea0cc.jpeg

Łolaboga, cyrk za darmo, kota na smyczy prowadzo

image.jpeg.922e8b003e7dd000c38c885c5ca02616.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...