Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 17.01.2022 o 10:41, sue napisał:

Rudi ma pecha, w tę środę p. Czarek też nie jedzie do Warszawy... a w tę środę państwo akurat mają czas i wybierają się właśnie do Warszawy. Macie jakieś pomysły...? Już szukam na grupach na FB

W środę na bla bla car jest jeden Ukrainiec który jedzie rano o 9.20. Są też inni ale jadą bardzo późno więc  odpada. Mogłabyś się z nim skontaktować

.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 12:11, bakusiowa napisał:

W środę na bla bla car jest jeden Ukrainiec który jedzie rano o 9.20. Są też inni ale jadą bardzo późno więc  odpada. Mogłabyś się z nim skontaktować

.

Widziałam na bla bla

Boję się trochę z Ukraińcem

 

 

===

Miasto: Katowice, Poznań lub Warszawa

Telefon: Monika, 691 693 765

Łatka szuka domu.
Sunia ma ok 1,5 roku, waży 32 kg.
Mimo swoich gabarytów jest łagodna, ale żywiołowa. Jest przekochana ale potrafi narozrabiać.
Szukamy dla niej nowego domu raczej bez innych zwierząt, a napewno bez mniejszych.
Sunia prawdopodobnie jest mieszanką amstafka i wyżła niemieckiego.
Została znaleziona w polu w okolicach Zamościa.
Jest wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zabezpieczona od pcheł i kleszczy.

Obowiązują procedury adopcyjne - ankieta, wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Pomożemy z transportem do nowego domu.
Sunia jest pod opieką Stowarzyszenie Kudłaty Przyjaciel w Zamościu.

 

 

pies1.jpg

pies2.jpg

pies3.jpg

pies4.jpg

pies5.jpg

pies6.jpg

pies7.jpg

pies8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 13:51, sue napisał:

Widziałam na bla bla

Boję się trochę z Ukraińcem

Tutaj przeważnie jeżdżą Ukraińcy i busy. Można skontaktować się. Nie wiadomo czy będzie chciał wieźć kota. Opinie ma dobre. Imię Witalij. Ma już jednego pasażera Iwana  o którym jest, że kocha zwierzęta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 14:09, bakusiowa napisał:

Tutaj przeważnie jeżdżą Ukraińcy i busy. Można skontaktować się. Nie wiadomo czy będzie chciał wieźć kota. Opinie ma dobre. Imię Witalij. Ma już jednego pasażera Iwana  o którym jest, że kocha zwierzęta.

 

 

Zapytałam i nie, nie bierze zwierząt

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 11:19, Tyśka) napisał:

Widziałam gdzieś na grupie lokalnej, że ktoś szuka transportu do Wrocławia dla psiaka. Może by połączyć? A może blabla?

Pamiętam też, że istniała grupa transportowa dla ludzi, Zamość/Lublin -> Wrocław. Zapewne nadal istnieje i może ktoś zgodziłby się na przewieźć kota w kontenerku? 

Do Warszawy ludzie też często jeżdżą. Mam nadzieje że się uda. 

Znalazłam jakieś transporty zbiorowe przez łańcuszek miast, ale na razie nic konkretnego. I dwa namiary na osoby które ewentualnie jeżdżą.

Poszukam tej grupy, dzięki

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 14:34, sue napisał:

Znalazłam jakieś transporty zbiorowe przez łańcuszek miast, ale na razie nic konkretnego. I dwa namiary na osoby które ewentualnie jeżdżą.

Poszukam tej grupy, dzięki

 

W najbliższym tygodniu wybieramy się trasą Sanok- Warszawa.
Możemy udzielić transportu potrzebującemu zwierzakowi.
Kontakt :
880 032 585

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 19:33, bakusiowa napisał:

W najbliższym tygodniu wybieramy się trasą Sanok- Warszawa.
Możemy udzielić transportu potrzebującemu zwierzakowi.
Kontakt :
880 032 585

 

 

Dnia 17.01.2022 o 14:31, Tianku napisał:

nie mam za bardzo czasu doczytać o jaką trasę chodzi ale..

https://www.facebook.com/SOiRZ

Sanocka straż wrzuciła post wczoraj że w tym tygodniu że jadą z Sanoka do Warszawy jakby co 

Zadzwoniłam tam zaraz po poście Tianku, wielkie dzięki wszystkim za pomoc

jeszcze nie wiedzą kiedy wyjazd, bo ustalają z osobą odbierającą od nich koty.

Ale znalazłam transport Zamość-Gorzów bezpośrednio i koszt pokryje DS, już jest ustalone wszystko i jeśli nic się tym razem nie wywali, Rudi pojedzie w sobotę rano. Proooosto do domu bez przesiadek i w klatce transportowej.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 19:38, sue napisał:

 

Ale znalazłam transport Zamość-Gorzów bezpośrednio i koszt pokryje DS, już jest ustalone wszystko i jeśli nic się tym razem nie wywali, Rudi pojedzie w sobotę rano. Proooosto do domu bez przesiadek i w klatce transportowej.

Odetchnęłam z ulgą.

Link to comment
Share on other sites

To faktura od Dory, za karmę dla dokarmianych kotków

 

Mam przy okazji pytanie, czy ktoś z Was ma może elektryczną piłkę ręczną, używaną, albo może mógłby pomóc kupić? Pani, która ma Marysię, jest już po 80, codziennie jej pomagam z różnymi rzeczami m.in. z paleniem w piecu, nie stać mnie w tej chwili na taki zakup z powodu zaostrzenia choroby u taty, a byłoby to znacznym ułatwieniem - pali się drewnem, a siekierą jest mega ciężko, taką piłką poradziłaby sobie sama. To jest coś takiego 

https://allegro.pl/oferta/przenosna-elektryczna-pila-21v-akumulator-11097038410

mając taką piłkę mogłabym też palić drewnem u siebie w kociarni, bo tak stosuję w 90% węgiel i jest dużo drożej

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 22:55, sue napisał:

To faktura od Dory, za karmę dla dokarmianych kotków

 

Mam przy okazji pytanie, czy ktoś z Was ma może elektryczną piłkę ręczną, używaną, albo może mógłby pomóc kupić? Pani, która ma Marysię, jest już po 80, codziennie jej pomagam z różnymi rzeczami m.in. z paleniem w piecu, nie stać mnie w tej chwili na taki zakup z powodu zaostrzenia choroby u taty, a byłoby to znacznym ułatwieniem - pali się drewnem, a siekierą jest mega ciężko, taką piłką poradziłaby sobie sama. To jest coś takiego 

https://allegro.pl/oferta/przenosna-elektryczna-pila-21v-akumulator-11097038410

mając taką piłkę mogłabym też palić drewnem u siebie w kociarni, bo tak stosuję w 90% węgiel i jest dużo drożej

co Ty chcesz tym ciąć? Przeczytałaś opis produktu? Płyta prowadząca (prowadnica) ma tylko 4 cale tj.10, 5 cm. Jeśli niezbyt grube drzewa to ok. Jak nabierzesz wprawy to przetniesz drzewo o średnicy mniej więcej 15-18 cm. Przepraszam za ten wtręt ale wiem co mówię bo sama używam piły elektrycznej o prowadnicy 45 cm więc mam porównanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 23:49, pyra napisał:

co Ty chcesz tym ciąć? Przeczytałaś opis produktu? Płyta prowadząca (prowadnica) ma tylko 4 cale tj.10, 5 cm. Jeśli niezbyt grube drzewa to ok. Jak nabierzesz wprawy to przetniesz drzewo o średnicy mniej więcej 15-18 cm. Przepraszam za ten wtręt ale wiem co mówię bo sama używam piły elektrycznej o prowadnicy 45 cm więc mam porównanie.

Tak, czytałam, też mi się to wydaje dość małe w porównaniu do normalnej piły, ale pani sobie z większą nie poradzi, a bardzo chce być samodzielna w jak największym stopniu. Na pewno cięłaby takie, nie wiem jak to się nazywa, szczapki? wcześniej porąbane siekierą, bo ma tego dużo, ale jest za duże i za ciężkie do palenia. Średnica na pewno mniejsza niż 15 cm. Poza tym patyki, gałęzie, w naszej okolicy jest mnóstwo tego typu rzeczy do wykorzystania. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 21:06, malagos napisał:

Ta faktura do zapłacenia?

Muszę zakładać pieniądze z mojej skromnej emerytury,chciałabym zapłacić za karmę z emerytury,ale jest tak mała,że ledwo samej udaje mi się przeżyć

robię bazarek za bazarkiem,zeby zapłacić za karmę dla bezdomniaków,niestety  z tych bazarków nie ma wielkich kwot,więc dług  rośnie

Link to comment
Share on other sites

  Dnia 29.12.2021 o 08:23, DORA1020 napisał:

Plus dwie ostanie faktury:249zł. Razem 437zł

Z mojego  przedostatniego bazarku bazarku uzbierało się  125zł

i z ostaniego bazarku  120zł

437zł - 245zł = 192zł

Dług za karmę nadal wynosi 192zł

Expand  

Isabel  wpłaciła 50zł  na karmę dla bezdomniaków, Bardzo dziękuję:)

obecny dług za karmę:142zł

Kolejna faktura

99zł

Obecny dług 241zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...