Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 1.12.2021 o 11:37, Isabel napisał:

Bolek i Lolek, kociaki, które wróciły z adopcji, mają od wczoraj dom tymczasowy w Krakowie. Nadal poszukiwany jest dom stały. Dziewczyna, u której teraz są twierdzi, że nie muszą koniecznie iść razem, mogą pojedynczo dołączyć do jakiegoś rezydenta.

Świetnie, że kocurki mają nowe lokum. Jak zniosły zmianę? Czy jest szansa na aktualne zdjęcia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 17:35, DORA1020 napisał:

Tak,prosto do jedzonka:) Zostawiam tam karmę dla kotków,ale psiaki również przychodzą,więc i dla nich zostawiam

Kocia karma nęci chyba wszystkie psy, może dlatego, że "zakazany owoc" 😉

Zaglądam i podziwiam Was ❤️ Ileż tu się dobrego dzieje!!! Jesteście wspaniałe !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 12:13, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki za aklimatyzację 🙂 Czy już zdjąć ogłoszenie?

Nie, nie zdejmuj jeszcze proszę. Dopiero jak już pojedzie i będę wiedziała, że dogadała się z rezydentem.

 

Dnia 1.12.2021 o 12:14, Tyśka) napisał:

Świetnie, że kocurki mają nowe lokum. Jak zniosły zmianę? Czy jest szansa na aktualne zdjęcia?

Wczoraj wieczorem było OK, mam nadzieję, że tak zostanie. Zdjęcia będą 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 19:58, mari23 napisał:

Kocia karma nęci chyba wszystkie psy, może dlatego, że "zakazany owoc" 😉

Zaglądam i podziwiam Was ❤️ Ileż tu się dobrego dzieje!!! Jesteście wspaniałe !!!

Ty mari też jesteś wspaniała:) pomagasz staruszkom:)

jestem wdzięczna,ze jest tyle osób pomagających:) trzymających kciuki za nasze pomaganie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuję        Isabel    :)          za zrobienie kolejnej wizyty pa , dla Bolka i Lolka, których kobieta z ds  jeszcze tego samego dnia odwiozła do dt.

Mam filmik,który dostałam od Isabel,wyśle do sue,widać,ze kotki maja sie bardzo dobrze:)

Napewno będzie im dobrze w tym dt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 22:37, Murka napisał:

Jaka super zabawowa trisia 🙂

Też tak pomyslałam,śliczna i od razu polubiła kociaki:)

Tylko gdzie drugi?

Miałysmy problem ze znalezieniem dt , Isabel obdzwoniła wiele osób w poszukiwaniu dt dla nich,niestety  nie udało sie , i ,przez olx  zgłosiła sie pani Weronika:)

I dobrze,że jest tam kicia,bo adopcja w dwupaku byłaby bardzo trudna,juz mamy dwa czarnulki w dwupaku.

Link to comment
Share on other sites

Mam trochę nietypowe pytanie..może coś doradzicie...

pewne koty (podobno) mocno dokuczają sie sąsiadowi mojej znajomej. Obsikują elewacje domu i robią ślady na samochodzie .. gościu powiedział że to na pewno koty mojej znajomej (ma kilka wychodzących kotów wszystkie to znajdy i wykastrowane) i jak coś z tym nie zrobi to on sie zajmie tymi kotami 😞

znacie jakies sposoby na odstraszanie kotów ..czy w ogóle takie są ?

Sytuacja dziwna ale znajoma sie martwi że facet coś może zrobić tym kotom. Nie wiadomo czy to jej koty ma tylko kociczki czy one też znaczą teren moczem? Nie znam się na kotach i nie wiem jej doradzić

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 10:43, Tianku napisał:

Mam trochę nietypowe pytanie..może coś doradzicie...

pewne koty (podobno) mocno dokuczają sie sąsiadowi mojej znajomej. Obsikują elewacje domu i robią ślady na samochodzie .. gościu powiedział że to na pewno koty mojej znajomej (ma kilka wychodzących kotów wszystkie to znajdy i wykastrowane) i jak coś z tym nie zrobi to on sie zajmie tymi kotami 😞

znacie jakies sposoby na odstraszanie kotów ..czy w ogóle takie są ?

Sytuacja dziwna ale znajoma sie martwi że facet coś może zrobić tym kotom. Nie wiadomo czy to jej koty ma tylko kociczki czy one też znaczą teren moczem? Nie znam się na kotach i nie wiem jej doradzić

Kotki nie znaczą terenu jedynie kocury.Jeżeli są niekastrowane to znaczą wszelkie wystające części.Są preparaty na odstraszanie,trzeba poszukać w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Są też takie odstraszacze dźwiękowe - ale czy działają to nie mam pojęcia 😞 Też miałam takiego antykociego sąsiada (jak mieszkałam z rodzicami), niestety dotrzymał słowa i nawet te koty, które tylko dokarmialiśmy szybko zniknęły. Uważał, że nasze koty polują na jego luzem latające gołębie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 10:52, Anula napisał:

Kotki nie znaczą terenu jedynie kocury.Jeżeli są niekastrowane to znaczą wszelkie wystające części.Są preparaty na odstraszanie,trzeba poszukać w internecie.

Kotki też znaczą (nawet wysterylizowane) jeśli czują się zagrożone. Potrafią zadzierać poopy i lać po ścianie nie gorzej niż kocury 😉

 

Jedyna rada to nie wypuszczać kotów z domu jak się ma takiego sąsiada. Albo zrobić im wolierę do wychodzenia.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuję Filipowi:) który zawiózł gratisowo kicię do Krakowa:)

Cieszę się z jej ds:)

ale niestety mam kolejne zgłoszenie o pomoc kotom

okociła się kobiecie kotka,miała 8 maluchów, 3 komus rozdała,pewnie do stodoły,do łapania myszy

nie wysterylizowała,bo myslała,że kotka ma kociaki raz w roku.

A teraz szuka pomocy w znalezieniu domu i pomocy w wykarmieniu stadka:(

kociaki bure  i czarne, takie jak mamy w tej chwili do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...