Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

To teraz coś optymistycznego, i specjalnie dla DORA 🙂 

Dziś mija rok, jak przyjechała Muszelka do nas 🙂 

Ma się doskonale - ma apetyt, preferuje surowe mięsko drobno pokrojone, przytula się i uwielbia głaskanie, nie lubi nadal brania na ręce (więc jej tego oszczędzamy), sprawdziła się kryta kuweta i już nie ma problemu: kot w kuwecie, a pupa poza 🙂  Nie ostrzy pazurków o nic, więc co jakiś czas musimy obcinać, ale nie ma z tym kłopotu.

 

Musia1.jpg

Musia2.jpg

Śliczności. Teraz jest w raju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 13:15, sue napisał:

Malutka Felicja niestety nie dała rady, odeszła niedługo po tym jak napisałam post... Bardzo spokojnie odeszła, ale znalazłam sporo krwi na posłanku, paskudna ta trucizna... 

Pięknego życia, już bez bólu w Krainie Wiecznych Łowów 😞 
Bardzo przykre, niesprawiedliwe wieści. Trzymajcie się.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, malagos napisał:

To teraz coś optymistycznego, i specjalnie dla DORA 🙂 

Dziś mija rok, jak przyjechała Muszelka do nas 🙂 

Ma się doskonale - ma apetyt, preferuje surowe mięsko drobno pokrojone, przytula się i uwielbia głaskanie, nie lubi nadal brania na ręce (więc jej tego oszczędzamy), sprawdziła się kryta kuweta i już nie ma problemu: kot w kuwecie, a pupa poza 🙂  Nie ostrzy pazurków o nic, więc co jakiś czas musimy obcinać, ale nie ma z tym kłopotu.

 

Musia1.jpg

Musia2.jpg

Tak sie składa,nie raz o tym piszę,ze przy złych informacjach są i te dobre,lub odwrotnie.

Malagos, uratowałaś jej życie. Po 0k 10 latach poniewierania sie po działkach ma swój dom.

Pamiętam jak ją zabierałam i miała jechać do Ciebie jakby to sie działo dzisiaj.

Bardzo się o nia martwiłam,koteczka wiekowa i chora,kto by chciał........

Napewno kolejnej zimy  na działce by nie przeżyła. Właściwie uratowałaś dwa istnienia,Muszelkę i mnie.

Trudno opisać radość z takiej sytuacji. Byłam i jestem Ci bardzo wdzięczna:)

Kiciulka jest śliczna,wogóle nie wygląda na starszą kotkę.Jest kochana.

Bardzo się cieszę ,że jest u Ciebie,wiem,że jest bezpieczna ,kochana,ma ciepełko,jadełko,i tak pięknie wygląda:)

Musia1.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na sterylkę do Izbicy właśnie pojechała taka kicia z Zawady

246259644_144346291213051_50408553087126

Trochę zamieszania było z organizacją, ale kotka jedzie i już nie będzie rodzić. 

Być może zabieg będzie miała zrobiony również Kamelka od Kasi, w zależności od stanu w lecznicy, albo będzie zaszczepiona. Dostanę później info. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sreberko 2 jeszcze za kratami ale robi postępy, już nie boi się wyjść do jedzenia gdy nałożę do miseczki, z ciekawością ogląda inne koty, dobrze dogadało się z Aminkiem (czyżby się pamiętały?), czasami się odzywa. Już nie fuka na próbę głaskania, ale spina się i kuli uszy. Jutro będzie tydzień jego pobytu u mnie. Płci dalej nie znam, nie chcę go na siłę wyciągać i oglądać, jeszcze nie czas.

246248121_567192467897451_5129185881370446312_n.jpg.8f8f6f8fc129bb496fa31cb77131cbfb.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj być może uda nam się złapać 3 kotki,więc z powodu braku dt  poajadą do Izbicy.

Szukam dt  dla 4 małych kotków.

Niestety my już nie możemy pomóc,a to boli:(

Pod Biłgorajem /30km od Sz-yna/  pomocy potrzebują 4 maluszki.

Ich mama zginęłą pod kołami auta:(

A starsza kobieta,która karmiła te kotki idzie na operację,a pózniej po operacji zabiera ją córka,która niew może ich zabrać do siebie,bo prawdopodobnie ma dwa grozne psiaki.

Kotki zostaną na zimę bez pomocy:(

Niestety my juz nie możemy pomóc:(

Nie wiem jak zpłacimy to zadłużenie,które mamy w Izbicy i u Murki I które z dnia na dzień rośnie..W spr. adopcji Różyczki i Kaktusa nikt nie dzwoni:(

To numer tel do kobiety,która prosiła o pomoc 600 996 069.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcentrumadopcyjne%2Fvideos%2F184402550427036%2F&show_text=false&width=267&t=0" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Proszę tu paczać, tak wyglądają efekty znakomitego łapania

b8f5bf91bad09ef70c4e1dad658e8499.png
 

8c63c674f94116589f60715d1a079653.png

2a6d11369ec4cd99aeb0b35b98e9f1bb.png

b7d45ef7434c9db8ead56d337b45dc60.png

0d930fb3d8ef92cca61192a8557823a2.png

b483ed8e4c76fc61ff2bf749eac8746d.png

Piękna gromadka jak po sznureczku wlazła do klatki-łapki. Pojechały do Izbicy na ogarnięcie się. Gdyby w międzyczasie zwolniły się miejsca w DT lub znalazły nowe, będziemy zabierać. 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Przeklejam z wątku izbicowego

Dnia 19.10.2021 o 17:56, sue napisał:

Na dzień 19.10.2021 z przeniesienia 443,79 zł

- dalej za pobyt Cynamonka 6x15 = 90 zł

- pobyt Kamci i Trikolorki z Zawady 18-19.10. = 30 zł plus ewentualna dopłata do sterylizacji (ale na razie tego nie liczymy)

+ wpłata od Figuni i jej córki 350 zł

Razem na dzień 19.10.2021 dług wynosi 213,79 zł

Dziękuję serdecznie Figuni i córce za wpłatę taką dużą :) Dług znacznie się zmniejszył 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie bieżącego zakocenia:

Dora: Molly

Ja: Mario, Melisa, Aminek, Arnika, Sreberko 2 (kotka!) 

Kasia: Tom, Jerry, Bójka, Brawurka, Kamelka (jest jeszcze Basia, ale ona już raczej zostanie)

Izbica: Dzikusek 1, 2, 3, Cynamonek

Murka: Kaktus, Róża

Jest jeszcze Groszek, który wkrótce trafi do DT w Krakowie

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 20:43, Isabel napisał:

Kamelka najprawdopodobniej będzie miała dom w Krakowie, jestem wstępnie umówiona na wizytę w poniedziałek, bo pani teraz jest na wyjeździe.

No to trzymamy za dobry domek

Wspaniale że jesteś ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 17:57, sue napisał:

  Przeklejam z wątku izbicowego

Dziękuję serdecznie Figuni i córce za wpłatę taką dużą :) Dług znacznie się zmniejszył 

To wielka pomoc. Ja tez dziękuję.

 

Dnia 20.10.2021 o 08:18, DORA1020 napisał:

Wspaniale:)  że mamy Isabel w Krakowie:)

Każdy domek porządnie sprawdzony:)

Dziekujemy bardzo:)

Isabel wykonuje kawał dobrej roboty.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Adopcje znów trochę stanęły, a może trzeba coś porobić z ogłoszeniami, nowe teksty, zdjęcia, nie wiem.

Podczytuję różne wątki i na którymś dziewczyny piszą (odnośnie piesków), że w tytule dają zachęcające słowa, np. zdrowe, odrobaczone. Może wypróbujmy coś takiego? Ja do tej pory praktykowałam tytuł imię + szuka domu, albo przymiotnik imię + do adopcji - czyli bardzo ogólnie. W sumie nie wiem, co myśli osoba, która szuka zwierzaka, co jest dla niej ważne, zawsze wydawało mi się, że wyszukiwanie idzie po kolorze, płci, ew. wieku, albo po prostu ogólnie, że ktoś przegląda listę i wybiera z niej. 

Wyszukiwarka olx bierze pod uwagę każde z wpisanych słów osobno czy jako frazę?

Macie może jakieś inne patenty na skuteczne tytuły?

- Ruda, roczna 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...