Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Czy są jakieś wieści od Jagódki?

Wczoraj dzwoniłam do DS Jagódki, ma tam do towarzystwa sunię, która już jest w kotce zakochana. Jagódka z początku nieufnie podchodziła do suni, ale wczoraj już razem leżały na łóżku. Za jakiś czas zrobię tam wizytę poadopcyjną.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isabel napisał:

Wczoraj dzwoniłam do DS Jagódki, ma tam do towarzystwa sunię, która już jest w kotce zakochana. Jagódka z początku nieufnie podchodziła do suni, ale wczoraj już razem leżały na łóżku. Za jakiś czas zrobię tam wizytę poadopcyjną.

Cudownie ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Isabel napisał:

Wczoraj dzwoniłam do DS Jagódki, ma tam do towarzystwa sunię, która już jest w kotce zakochana. Jagódka z początku nieufnie podchodziła do suni, ale wczoraj już razem leżały na łóżku. Za jakiś czas zrobię tam wizytę poadopcyjną.

 

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Cudownie ♡♡♡

Jagódka długo wysiedziała się u Murki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isabel napisał:

Dzisiaj do domu do Warszawy pojechał Migdał (od Murki) 🙂 Powodzenia maluszku!!! 🙂

Potwierdzam, pojechał busem z niezawodnym panem Czarkiem 🙂

Dziękuję serdecznie Isabel za kontakt z domkiem, zorganizowanie wizyty i za wszystko 🙂

Dziękuję też (chyba Dorze?) za ogłoszenie na Warszawę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mario okazuje się całkiem fajnym kotem do domu, jest łazikowaty ale nie wchodzi sam z siebie w konflikty, za wyjątkiem michy ustąpi i poczeka; uwielbia jeść. Wsadzony na kolana siedzi i mruczy. Przychodzi na łóżko i rozwala się. 

 

 

mario.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za bazarek :)

Budki bardzo się przydadzą, już teraz jest zimno, a ma być jeszcze zimniej, i mokro, brr. Zamówiłam już do nich polarki (fajna oferta z miau, tylko KW) i będzie co wkładać do środka. Mam zamiar ustawić jedną dla Maria, jedną dla czarnego Misia, no i na działkach oraz na śmietniku są kotki które dzięki budkom będą miały gdzie spać. Muszę też sprawdzić stan budek u starszych ludzi u których w zeszłym roku udało się zakończyć kastrację, bo tam jest chyba sześć kotów i dwie budki - możliwe że przyda się jeszcze jedna. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro o ile się uda złapiemy jeszcze jedno Sreberko, ostatnie z rodzeństwa :)

Na działce jest jeszcze miły, dający się pogłaskać kocurek około roku, może trochę młodszy w typie Maleństwa - gdzieś było zdjęcie wyżej, dwie bure kotki oraz dzisiaj był jeszcze taki marudny kocurek

e6a8e94e30065548153e4d2926314b99.png

Pochłaniają mnóstwo żarcia te co są na stałe a jeszcze pojawiają się jakieś dochodzące 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...