Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Róża i Kaktus już zaszczepione na wirusówki, koszt 60 zł:

wetfa1.jpg

 

 

Kotki można ogłaszać w dwupaku, bo świetnie się dogadują, razem bawią itd. A bardziej płochliwy Kaktus ma oparcie w Róży. Koteczka już potrafi mruczeć na kolankach:) Kaktus jeszcze nie mruczy i ogólnie ciężko mu zrobić fotki, bo ciągle się ulatnia w jakieś zakamarki, ale wzięty na ręce nie gryzie ani nie drapie. 

kaktusroza.jpg

kaktusroza1.jpg

kaktusroza2.jpg

kaktusroza3.jpg

kaktusroza4.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Chcielibyśmy przekazać przedmioty na sprzedaż charytatywną.

Nie ma tego dużo ale na razie tylko tak możemy dołożyć się do pomocy zwierzętom. Nasza Pola czuje się świetnie po zabiegu. Nie stety nie chce być kotkiem domowym i wychodzi na podwórko. Myszki, inne koty, wszystko to ją bardzo bawi. Nie będzie już rodziła. KIedy dostaliśmy ją była już kotna i nietety urodziła małe. Dwa kocurki ale zostały oddane w dobre ręce. Teraz koteczka nie będzie miała już potomstwa, zrobimy jej szczepienie i chip.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, SandraiPaweł napisał:

Chcielibyśmy przekazać przedmioty na sprzedaż charytatywną.

Nie ma tego dużo ale na razie tylko tak możemy dołożyć się do pomocy zwierzętom. Nasza Pola czuje się świetnie po zabiegu. Nie stety nie chce być kotkiem domowym i wychodzi na podwórko. Myszki, inne koty, wszystko to ją bardzo bawi. Nie będzie już rodziła. KIedy dostaliśmy ją była już kotna i nietety urodziła małe. Dwa kocurki ale zostały oddane w dobre ręce. Teraz koteczka nie będzie miała już potomstwa, zrobimy jej szczepienie i chip.

Super :))

Kotki, które mają okazję wychodzenia, z reguły korzystają z tej możliwość :) Choć nie wszystkie, koty które "na wolności" doświadczyły poniewierki, nie pchają się aż tak bardzo do wychodzenia.

Trzymam kciuki, żeby Pola uważała wychodząc poza podwórko i żyłą długo i szczęśliwie :))

Odnośnie fantów na tzw bazarek- może skontaktujecie się bezpośrednio z osobą, która zorganizowała sterylkę?

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje Toli za karmę dla zwierzaków:)

taką marketową,ale są zwierzaki,które naprawdę głoduja

dla psiaków dostała kobieta,która ma do wykarmienia 4 duże psy

karma dla kotków trafiła do Sułowa,gdzie w stodole jest ok.15 kotków do wykarmienia.

Tolu,bardzo Ci dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Baltimoore napisał:

Sue, jak ten czarny tymczasowany kocurek u Ciebie się czuje?

Doszedł do siebie czy nie całkiem?

U Amperka wszystko w porządku, mam nadzieję, że już tak zostanie. Apetyt dopisuje, zachowanie fajne, niestety nie lubi Maleństwa i muszę nimi manewrować tak, żeby nie znajdowały się w tym samym pokoju. 

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u weta z Marysią (kicia półwłaścicielska, trochę skomplikowana sytuacja), bo BDT zgłosił brak apetytu. Diagnoza - to samo co u Amperka, zapalenie gardła, bolesność, wciąż jest jakiś wirus w okolicy najwyraźniej.

Dostała lek przeciwzapalny długodziałający i syrop pbólowy do podawania przez 3 dni. 

c6e008575c6c6abbf7668883a36879d0.png

fdea1b32883bdf3ca4dbd361bdbc9658.png

I Marysia sprzed kilku dni, na słoneczku:

3a765b72d3cff31ff6b88ca41a30b4cd.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2021 o 21:04, Baltimoore napisał:

Buremu 1,5 letniemu kocurkowi z Izbicy dalej szukamy domu, pani wycofała się w okolicznościach wizyty pa.

Pani z Warszawy, która chciała adoptować dwa czarne kotki też zrezygnowała - wzięła inne, ale już nie od nas.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Isabel napisał:

Pani z Warszawy, która chciała adoptować dwa czarne kotki też zrezygnowała - wzięła inne, ale już nie od nas.

Pewnie nie osiatkowała balkonu i nie zamierza siatkować.

Zobaczymy co z Morelką, bo jej pobyt też się przedłuża z powodu żle gojącej się rany po sterylce :(

Na razie dom zdecydowany, ale kto przewidzi.

Jest o nią bardzo dużo zapytań, ale wszyscy chcą tylko ją. Żadnego innego kota.

Link to comment
Share on other sites

Dodałam nowe zdjęcia do ogłoszeń Kaktusika i Róży, mam nadzieję że ktoś ich wypatrzy.

Ogłoszenie na Kraków, wyróżnione przez Bakusiowa do 26.04: https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-cuda-roza-i-kaktusik-dwie-slicznoty-o-skrytych-duszach-CID103-IDH8wCK.html

Ogłoszenie na Lublin, wyróżnienie kończy się dzisiaj: https://www.olx.pl/d/oferta/pieknosc-utkana-z-delikatnosci-kto-ja-pokocha-CID103-IDIrmXV.html

 


Czyli ludzie oszaleli na punkcie Mirabelki? W sumie nie dziwię się, jest prześliczna.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam żadnych telefonów w sprawie Kaktusika i Róży, aż dziwne, bo to takie ładne kotki.

Nie odzywa się też potencjalny dom dla Amperka - pewnie zrezygnował, a dom dla Mokki wolałby jednak zobaczyć kotkę na żywo. Tak więc wszystkie zapisane przeze mnie potencjalne domki dla czarnych kotków (dwójka, kocurek, kotka) nie wypaliły :(

Link to comment
Share on other sites

Kolejna próba łapania Bianki niestety nieudana... Kotka widzi klatkę i za cholerę nie podejdzie na tyle blisko, by można było ją złapać. Mamy jeszcze pomysł z wykorzystaniem gęstej siatki, którą można by na nią narzucić. 

 

 

Kocurek na śmietniku

c04d57a7875b82d9491ddb4e789c0b94.jpg

38c19fe2965407b5c3aa5528ed1e40c4.jpg

19ed567b9dd2a4816f6e4983a9a29744.jpg

8727ae6bcc73c93f376f92d9426fd958.jpg

Klatka nastawiona, oczekujemy

c6e18e0f4a487adf706627bb40b8ccfb.jpg

Bianka podeszła jedynie na taką odległość, obejrzała klatkę i nawet nie zbliżyła się do jedzenia... Widać ją za siatką.

49246a5d0f05b335d189fe48ce378323.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...