Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 godziny temu, sue napisał:

Pani ze wsi, z której zabrane zostały 3 koty, zwróciła się do mnie z pytaniem na temat psa - ma pewne problemy z jego wychowaniem. Nie mam pojęcia o psach :( Może ktoś z podczytujących osób chciałby pomóc w tej sprawie? Pani mogłaby zadzwonić. Chodzi bodajże o jakąś nadpobudliwość psa gdy widzi nowych ludzi, lęk przed nimi czy coś takiego.

Gdzie są te koty?

Link to comment
Share on other sites

10 kotów łącznie ma zostać wysterylizowanych na koszt fundacji Szare bure i łaciate (Powszechna Sterylizacja). Fundacja płaci 80 zł za sterylkę kotki, kocurki są tańsze. Na razie dostarczyłyśmy do Izbicy 4 kotki i 1 kocurka. Będzie trzeba dopłacić różnicę pomiędzy kosztem sterylizacji minus to co płaci fundacja, ale rozliczenie dopiero po dostarczeniu 10 kotek bo tak się ta fundacja rozlicza.

Trzeba będzie również opłacić koszt pobytu części tych kotów w lecznicy. Pojechały 8 marca.

Amperek 8.03 - 20.03 - 12 dni = 120 zł

Kicia czarna 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Kicia rudobiała 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Pozostałe 2 kotki które trafiły do Izbicy na sterylizację (jedna w sobotę 20.03, druga dzisiaj) prawdopodobnie będą opłacone przez osobę, która zgłosiła je do sterylki, więc na razie nie ma tutaj kosztów poza wyrównaniem do kwoty sterylizacji. 

W kolejce są 3 lub 4 kolejne kotki z tej samej wsi, ale w Izbicy na razie nie ma miejsca.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sue napisał:

10 kotów łącznie ma zostać wysterylizowanych na koszt fundacji Szare bure i łaciate (Powszechna Sterylizacja). Fundacja płaci 80 zł za sterylkę kotki, kocurki są tańsze. Na razie dostarczyłyśmy do Izbicy 4 kotki i 1 kocurka. Będzie trzeba dopłacić różnicę pomiędzy kosztem sterylizacji minus to co płaci fundacja, ale rozliczenie dopiero po dostarczeniu 10 kotek bo tak się ta fundacja rozlicza.

Trzeba będzie również opłacić koszt pobytu części tych kotów w lecznicy. Pojechały 8 marca.

Amperek 8.03 - 20.03 - 12 dni = 120 zł

Kicia czarna 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Kicia rudobiała 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Pozostałe 2 kotki które trafiły do Izbicy na sterylizację (jedna w sobotę 20.03, druga dzisiaj) prawdopodobnie będą opłacone przez osobę, która zgłosiła je do sterylki, więc na razie nie ma tutaj kosztów poza wyrównaniem do kwoty sterylizacji. 

W kolejce są 3 lub 4 kolejne kotki z tej samej wsi, ale w Izbicy na razie nie ma miejsca.

 

A dlaczego one tak długo w lecznicy? Chore?
Co z nimi potem będzie?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sue napisał:

10 kotów łącznie ma zostać wysterylizowanych na koszt fundacji Szare bure i łaciate (Powszechna Sterylizacja). Fundacja płaci 80 zł za sterylkę kotki, kocurki są tańsze. Na razie dostarczyłyśmy do Izbicy 4 kotki i 1 kocurka. Będzie trzeba dopłacić różnicę pomiędzy kosztem sterylizacji minus to co płaci fundacja, ale rozliczenie dopiero po dostarczeniu 10 kotek bo tak się ta fundacja rozlicza.

Trzeba będzie również opłacić koszt pobytu części tych kotów w lecznicy. Pojechały 8 marca.

Amperek 8.03 - 20.03 - 12 dni = 120 zł

Kicia czarna 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Kicia rudobiała 8.03 - do dzisiaj 140 zł i licznik bije

Pozostałe 2 kotki które trafiły do Izbicy na sterylizację (jedna w sobotę 20.03, druga dzisiaj) prawdopodobnie będą opłacone przez osobę, która zgłosiła je do sterylki, więc na razie nie ma tutaj kosztów poza wyrównaniem do kwoty sterylizacji. 

W kolejce są 3 lub 4 kolejne kotki z tej samej wsi, ale w Izbicy na razie nie ma miejsca.

 

Dziekuje.Kto bedzie pilnował rozliczen i kto ma zapłacić róznice?

Gdzie wrócą koty po kastracji.?

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

To są koty dokarmiane,i  dla nich jest kupowana karma.

Koty są koło blokowego śmietnika,na działce,na ktej od wielu lat dokarmiam koty

i po drodze,jak idę dokarmiać psiaki zostawiam jedzenie dla kotów,najczęściej suchą karmę

w pobliżu jest patologiczny blok,i koty tam chodzą głodne

ostatnio sue udało się z tamtego terenu złapać kotkę i wysterylizować

karma wystarcza mi na tydzień

jeśli jest przez kogos zakupiona,wtedy zamawiam co 2 tygodnie

ta faktura jest z początku marca,pózniej karmę kupiła bakusiowa,więc zamówiłam natępna pózniej

Z faktury wychodzi około 100 saszetek na tydzień i jeszcze suche.

To ile tych kotów jest?Też dokarmiałam koty,ale takiej ilośći nie przerabiałam.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bakusiowa napisał:

Kotów jest kilka sztuk i z tego co wiem to dostają jeść dwa razy dziennie.

 

3 minuty temu, bakusiowa napisał:

Wystarczy że jest 7 kotów. 7kotówx7dni =49sztukx2razy dziennie=98 saszetek na tydzień. Prosty rachunek. 

 

Jest kilka sztuk,to skąd wiesz,ze jest 7? i jedzą 2 razy dziennie.I jeszcze suche,bo Dora napisała,ze suche zostawia.

Moze Dora się wypowie.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, UlaFeta napisał:

 

Jest kilka sztuk,to skąd wiesz,ze jest 7? i jedzą 2 razy dziennie.I jeszcze suche,bo Dora napisała,ze suche zostawia.

Moze Dora się wypowie.

Napisałam przykładowo, że przy siedmiu kotach może iść 98 saszetek na tydzień. Karmi dwa razy dziennie. Wiem bo kiedyś zapytałam. Może Dora się wypowie jak będzie na wątku. Tylko nie wiem po co ta dyskusja. Czy chodzi o to, że karmy dla kotów  idzie za dużo czy za mało?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, guccio napisał:

Te siedem to przytyk do mnie bo u mnie tyle.

 

54 minuty temu, UlaFeta napisał:

Z faktury wychodzi około 100 saszetek na tydzień i jeszcze suche.

To ile tych kotów jest?Też dokarmiałam koty,ale takiej ilośći nie przerabiałam.

Guccio, nie przytyk do Ciebie tylko odniosłam się do wpisu UlaFeta odnośnie stu saszetek na tydzień. Dałam przykład, że taka ilość  może pójść przy siedmiu kotach.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

A dlaczego one tak długo w lecznicy? Chore?
Co z nimi potem będzie?

 

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Dziekuje.Kto bedzie pilnował rozliczen i kto ma zapłacić róznice?

Gdzie wrócą koty po kastracji.?

 

Kotki źle się goją i jeszcze noszą kaftaniki. Poza tym fakt, że są w lecznicy od 8. nie oznacza, że były tego samego dnia sterylizowane. Miały zabiegi w różnych terminach. Są kolejki, i tak super że pani doktor chciała je przyjąć, bo ogólnie jest mnóstwo zabiegów. 

Jeśli nie znajdą domu (czarne mają ogłoszenia, rudobiała nie, ale wspominamy o niej przy okazji telefonów o inne koty), trafią gdzieś na tymczas albo wrócą na wieś. Dwie kotki zawiezione w sobotę i dzisiaj wrócą na posesję skąd pochodzą i będziemy im szukać domu już bardziej na luzie. 

Ja pilnuję kwestii rozliczenia z PS - terminy, liczba i zdjęcia kotek, dogrywam wyjazdy/powroty. Mogę pilnować też kwestii pobytu, może zechce mi pomóc Baltimoore przy okazji ogólnego rozliczenia kotów z Izbicy. 

Pozostałe opłaty - liczymy na Waszą pomoc tak jak było do tej pory :) Jakieś bazarki może czy coś. 

Nikt niestety do mnie nie zadzwonił w sprawie czarnulka Amperka, dostałam jeszcze kontakt od guccio do zainteresowanej nim osoby, ale zapomniałam zadzwonić o przyzwoitej porze i zrobię to jutro. 

Dzisiaj póki co udało mi się dograć sterylkę na gminę ostatniej kotki z posesji niezamożnej rodziny, kotkę trzeba było złapać w klatkę-łapkę, bo dzika. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Napisałam przykładowo, że przy siedmiu kotach może iść 98 saszetek na tydzień. Karmi dwa razy dziennie. Wiem bo kiedyś zapytałam. Może Dora się wypowie jak będzie na wątku. Tylko nie wiem po co ta dyskusja. Czy chodzi o to, że karmy dla kotów  idzie za dużo czy za mało?

 Chodzi o to,ze faktury za karme nie są rozliczane.

Karma mokra,karma sucha,nie wnówsz mi,ze Dora dokarmia wszystkie koty ze Szczebrzeszyna.

Żadna moja kasa nie pojdzie na opłacenie faktur. Żadna.

Kończe temat,bo nie czuje się przekonana.Powodzenia.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, sue napisał:

Nikt niestety do mnie nie zadzwonił w sprawie czarnulka Amperka, dostałam jeszcze kontakt od guccio do zainteresowanej nim osoby, ale zapomniałam zadzwonić o przyzwoitej porze i zrobię to jutro. 

Ja dzisiaj miałam telefon w sprawie Amperka i jego siostrzyczki, czarnej Mokki. Pani z Warszawy, prosiła o zarezerwowanie tej dwójki do czasu osiatkowania balkonu, a chce zrobić to jeszcze przed Świętami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, sue napisał:

 

Kotki źle się goją i jeszcze noszą kaftaniki. Poza tym fakt, że są w lecznicy od 8. nie oznacza, że były tego samego dnia sterylizowane. Miały zabiegi w różnych terminach. Są kolejki, i tak super że pani doktor chciała je przyjąć, bo ogólnie jest mnóstwo zabiegów. 

Jeśli nie znajdą domu (czarne mają ogłoszenia, rudobiała nie, ale wspominamy o niej przy okazji telefonów o inne koty), trafią gdzieś na tymczas albo wrócą na wieś. Dwie kotki zawiezione w sobotę i dzisiaj wrócą na posesję skąd pochodzą i będziemy im szukać domu już bardziej na luzie. 

Ja pilnuję kwestii rozliczenia z PS - terminy, liczba i zdjęcia kotek, dogrywam wyjazdy/powroty. Mogę pilnować też kwestii pobytu, może zechce mi pomóc Baltimoore przy okazji ogólnego rozliczenia kotów z Izbicy. 

Pozostałe opłaty - liczymy na Waszą pomoc tak jak było do tej pory :) Jakieś bazarki może czy coś. 

Nikt niestety do mnie nie zadzwonił w sprawie czarnulka Amperka, dostałam jeszcze kontakt od guccio do zainteresowanej nim osoby, ale zapomniałam zadzwonić o przyzwoitej porze i zrobię to jutro. 

Dzisiaj póki co udało mi się dograć sterylkę na gminę ostatniej kotki z posesji niezamożnej rodziny, kotkę trzeba było złapać w klatkę-łapkę, bo dzika. 

 

Dzieki za wyjaśnienia.W miare mozliwośći pomozemy,jezeli będą prowadzone rozliczenia i infornacje podawane na bieżąco(w miare)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...