Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 minut temu, bakusiowa napisał:

Czu Molcia już wróciła?

W sobotę z tego co wiem od Sue ma przyjechać z Izbica Molcia - do Dora 1020 oraz ten czarny 9 miesięczny kocurek do Sue na dt, jeszce nie ma imienia.

Ten czarny starszy kocurek z cukrzycą, złapany chory przez Dora1020 i zawieziony do Izbicy 7 stycznia jest tam nadal.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

W sobotę z tego co wiem od Sue ma przyjechać z Izbica Molcia - do Dora 1020 oraz ten czarny 9 miesięczny kocurek do Sue na dt, jeszce nie ma imienia.

Ten czarny starszy kocurek z cukrzycą, złapany chory przez Dora1020 i zawieziony do Izbicy 7 stycznia jest tam nadal.

Ten czarny kocurek, którego weźmie Sue, już jest ogłaszany - u Dory jako Boogie, a u Tyśki jako Franuś. Dora ogłasza też jego siostrzyczkę - Mokkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Mam od razu pytanie "skarbnikowe" :)

*kto zapłaci za pobyt i kastrację czarnego Boogie/Franusia?

*czy dług za Molly jest do doliczenia do długu lecznicowego czy ktoś zapłaci?

Pobyt Molly 13- 20 marca = 70 zł. Czy są jakieś koszty dodatkowe za leczenie lub badania?

Wszystkie koszty pobytu i leczenia do zapłacenia przez nas

na razie nie wiem jakie są koszty pobytu i leczenia Molci

jak się dodzwonię do wetki napiszę

zapytam sue  kiedy trójka trafiła do lecznicy

dzisiaj Boogie czarnulek przyjedzie do sue na dt,Molcia tez wraca po leczeniu

zostaną trzy kotki: trikolorka,czarna mała koteczka i cukrzycowy Ogonek

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Baltimoore napisał:

Mam od razu pytanie "skarbnikowe" :)

*kto zapłaci za pobyt i kastrację czarnego Boogie/Franusia?

*czy dług za Molly jest do doliczenia do długu lecznicowego czy ktoś zapłaci?

Pobyt Molly 13- 20 marca = 70 zł. Czy są jakieś koszty dodatkowe za leczenie lub badania?

Jakie są całkowite koszty w Izbicy na ten czas?

Wiadomo, że dogomaniacy zapłacą, no bo kto?. Może ktoś zadeklaruje coś tutaj na wątku.

Teraz trzeba trochę odczekać i po świętach znów zrobię bazarek na długi. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Jakie są całkowite koszty w Izbicy na ten czas?

Wiadomo, że dogomaniacy zapłacą, no bo kto?. Może ktoś zadeklaruje coś tutaj na wątku.

Teraz trzeba trochę odczekać i po świętach znów zrobię bazarek na długi. 

Na razie wiadomo,że za Molcie 70zł

Trzy kotki ze wsi są od 8marca,dwa są nadal,trzeci jest już u sue na dt

więc w tej chwili w lecznicy są trzy kotki

jestem wdzięczna,że dogomaniacy pomagają "moim" kotkom

jestem juz na dogo 11 lat i wiem,że na dogo są wspaniałe i pomocne osoby:)

bez tej pomocy ani rusz..........nie wiem co bym zrobiła

Link to comment
Share on other sites

Szopka wczoraj pojechała do domku:) Państwo z Radomia przyjechali po nią osobiście (ponad 150 km).

Dziękuję za pomoc w znalezieniu dla niej domu! Za ogłoszenia (Tyśka, Dora), za rozmowy z chętnymi (Isabel, Dora) i za wizytę (Baltimoore i jej koleżanka). 

Bardzo, bardzo dziękuję!!! Z taką ilością osób zaangażowanych nie trzeba się bać natrafić na zwierzaka w potrzebie:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2021 o 08:12, DORA1020 napisał:

Minus 33zł od Oleny. Bardzo dziękuję:)

W związku z czym dług się zmniejszył do kwoty:254zł

Wpłata od Poker 60zł

i od Lipsik 100zł

bardzo dziękuję:)

zmniejsza dług do kwoty 94zł. Niestety kolejna faktura za ,karmę czeka do wstawienia.

Cieszę się,że nie jest to  duży dług.

Trochę karmy dla kocurka dałam sue.Ale to mało. Kocurek okazał się kocurzyskiem,waży przeszło 4kg,więc i żarełka potrzebuje. Jest to bardzo miły kotek,śliczny miziaczek.Więc szukamy dla czarnulka domu.

Dziękuję Murce za ubranka posterylkowe dla kotek:)

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę prosić o zrobienie rozliczenia co komu ile i za co?Osobno.Np.miesiecznie.

Każde rozliczenie na wątku w poszczególnych postach jest nieczytelne:((

Jest na wątku skarbnik czy wszystko rozlicza Dora?

Ja się już pogubiłam:((((((

Chodzi mi o rozliczenie KOTÓW(tylko)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że jest czytelnie. 

1. rozliczenie jedzenia- jest rozliczane narastająco /f-ry są zamieszczane a wpłaty uwzględniane/ rozlicza Dora1020

2. rozliczenia z Izbicą /rozlicza Baltimoore/

3. rozliczenie kotów u Murki /rozlicza Murka/

Wszystko dotyczy kotów.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bakusiowa napisał:

Ja uważam, że jest czytelnie. 

1. rozliczenie jedzenia- jest rozliczane narastająco /f-ry są zamieszczane a wpłaty uwzględniane/ rozlicza Dora1020

2. rozliczenia z Izbicą /rozlicza Baltimoore/

3. rozliczenie kotów u Murki /rozlicza Murka/

Wszystko dotyczy kotów.

Ja uważam, że nie. Nie mam czasu latać po postach:(i szukać faktur.

Nie chodzi mi o rozliczenie z lecznicą-tam jest czytelne,Koty u Murki też,bo śledze wątek,chodzi mi o rozliczenie TU.

Są/ były/będą jeszcze koty u sue,jak one będą rozliczane?I gdzie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ja uważam, że jest czytelnie. 

1. rozliczenie jedzenia- jest rozliczane narastająco /f-ry są zamieszczane a wpłaty uwzględniane/ rozlicza Dora1020

2. rozliczenia z Izbicą /rozlicza Baltimoore/

3. rozliczenie kotów u Murki /rozlicza Murka/

Wszystko dotyczy kotów.

Punkt 2 i 3 tak, są rozliczenie.
Punkt 1 nie ma. Nikt nie będzie podliczał faktur i innych wydatków oraz dochodów, żeby wyliczyć saldo i zorientować się jaki jest + lub -.
Jeżeli ktoś chce pomóc, to musi wiedzieć jaka i dla kogo potrzebna jest pomoc  i dopasować pomoc do kocich potrzeb i swoich możliwości.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Ja uważam, że nie. Nie mam czasu latać po postach:(i szukać faktur.

Nie chodzi mi o rozliczenie z lecznicą-tam jest czytelne,Koty u Murki też,bo śledze wątek,chodzi mi o rozliczenie TU.

Są/ były/będą jeszcze koty u sue,jak one będą rozliczane?I gdzie?

Oto jest pytanie. U kogo są koty? Ile ich jest? Jakie są ich potrzeby, wydatki. Gdzie są/będą rozliczane?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję,że jesteście:) pomagacie zwierzakom:) To dzięki Waszej pomocy dzieje się tyle dobrego:)

Dziękuję z całego serca:)

kwiat-ruchomy-obrazek-0119

Po to jesteśmy na Dogo, żeby pomagać :)
My pomagamy na odległość a Ty na miejscu - i też Ci za to dziękujemy.Dumna czerwona róża - Biblia Dla Dzieci

Dnia 20.03.2021 o 12:18, bakusiowa napisał:

Jakie są całkowite koszty w Izbicy na ten czas?

Wiadomo, że dogomaniacy zapłacą, no bo kto?. Może ktoś zadeklaruje coś tutaj na wątku.

Teraz trzeba trochę odczekać i po świętach znów zrobię bazarek na długi. 

Po to jest Dogomania i Dogomaniacy :) Ale żeby pomagać, trzeba wiedzieć jaka pomoc jest potrzebna. Niewiele osób ma tyle czasu, aby wertować wiele stron wątku.
Może pomożesz DORZE w comiesięcznych rozliczeniach umieszczanych na pierwszej stronie wątku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, jola&tina napisał:

Po to jesteśmy na Dogo, żeby pomagać :)
My pomagamy na odległość a Ty na miejscu - i też Ci za to dziękujemy.Dumna czerwona róża - Biblia Dla Dzieci

Po to jest Dogomania i Dogomaniacy :) Ale żeby pomagać, trzeba wiedzieć jaka pomoc jest potrzebna. Niewiele osób ma tyle czasu, aby wertować wiele stron wątku.
Może pomożesz DORZE w comiesięcznych rozliczeniach umieszczanych na pierwszej stronie wątku?

Nie pomogę ponieważ bardzo źle jest u mnie z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.  Właściwie powinnam unikać siedzenia przy komputerze. Mogę zrobić bazarek cegiełkowy co jakiś czas. 

Podtrzymuję to co wcześniej napisałam. Uważam, że rozliczenie jest ok. Dla mnie jest przejrzyste i czytelne.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Dostałam zapytanie o Boogie/Franusia:

"Witam, czy ogłoszenie jest nadal aktualne? I czy można prosić o zdjęcia siostry Franka. Jestem zainteresowana 2 kotkami.
Pozdrawiam, Marzena"

 

:)))

 

Boogie (u mnie chyba zostanie Amperkiem) wygląda mniej więcej tak:

72526dda2eb2e5768d46a4b4bc08545d.jpg

Niestety jest tak miziasty, że nie usiedzi w miejscu, a jeśli akurat się nie mizia, ucieka pod meble i widać, że jeszcze boi się nowego miejsca. 

Nie jest małym kotem, jest też dość ciężki. Do człowieka milutki, natomiast zaatakował mi Maleństwo. Pewnie jeszcze grają hormony, był kilka dni temu kastrowany. 

Zdjęć "siostry" - bo tak naprawdę nie wiadomo, czy to faktycznie siostra - jeszcze nie mam, są obiecane, jutro znów zadzwonię z prośbą o nie. Podobno jest mniejsza, koty pojechały jako mama z córką, a okazało się że to kocurek i koteczka. 

Mogę porozmawiać z p. Marzeną - skąd jest? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...