Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Molka nie będzie jednak jutro sterylizowana

czekała na to miesiąc:(

gmina nie zdecydowała jeszcze o środkach na ten cel

Molka ma juz czwartą rujkę:(

pod koniectygodnia skończy się,ale niezle daje popalić

w poniedziałek pojedzie do Izbicy na sterylkę,zawiezie ją znajomy sue

we wtorek trzeba ją zabrać,i tu kolejny kłopot,bo nie wiem kto ją z Izbicy odbierze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 08:00, DORA1020 napisał:

Na pomoc czekaja jeszcze 3  ośmiomiesięczne kotki.

Jedna trikolorka,a dwa chyba kocurki.

Dzwoniłam do Murki z prosbą o przyjęcie kotków na dt.

Będąc tam gdzie są w chwili obecnej nie maja najmiejszych szans na pomoc.

Juz nie wspomne kolejnych kotków w potrzebie:(

To są te trzy kotki:

11.jpeg.80d09f8cd40c4ab9a8004e5af763df63.jpeg

13.thumb.jpeg.956e0890110b3de6438684f6787062f4.jpeg

12.thumb.jpeg.3454e41247705e5e7a042c8016fcf7dc.jpeg

 

Pod koniec tygodnia te kociaki pojadą do Murki

bez dt  nie mają szans na dom

Link to comment
Share on other sites

mamy do zabranie jeszcze 6   kotek ok.8 miesięcznych ze wsi

końca nigy juz nie będzie:(

nie ma na co liczyć

kotki pojadą na sterylkę do Izbicy,koszt serylizacji w większości pokryje Funacja SZ Bure i L

co dalej będzie z nimi nie wiem:(

mam nadzieję,że umaszczenie adopcyjne

jeszcze nic nie wiemy,czy dzikuski,czy można je pogłaskać

jakie umaszczenie....nic

pojechać trzeba przed 14ta,bo pożniej pracujący syn tej kobiety nie  wpuści na posesję

nie dosyć,że kłopoty finansowe z pomocą kotom,to jeszcze ta pomoc jest utrudniona

pojedzie Kasia z sue,tylko czekamy na decyzję Kasi...kiedy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tyśka bardzo dziękuję za ogłoszenia:)

I za ogłoszenie Jogiego:)

Byłby chyba fajny dom,ale kobieta chciała wiedzieć dużo więcej o psiaku niż wiem,więc nie wiem czy do adopcji z podwórka dojdzie

chyba przydałby si e hotelik,a o tym nie ma mowy:( bo zadłużony Fabio jeszcze czeka na dom,gdyby go znalazł,to może znalazłony się miejsce dla Jogiego

Link to comment
Share on other sites

Ciężki tydzień, dlatego piszę z opóżnieniem, kilka dni nie miałam dostępu do komputera.

Byłam na wizycie PA dla Bazylka, ludzie fajni, ale to nie jest moim zdaniem dom dla niego.

Za to zdecydowali się adoptować Pana Skarpetę 2 z lecznicy w Izbicy ta dammm :))

Adopcja po 11 marca, będę ich wspierać bo to ich pierwszy kot, ale powinno być OK.

 

W Izbicy dalej czeka na dom Lotos, im mniej kotów tym bardziej się rozkręca :))  Taki ładny, przydalby się choć dom tymczasowy.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2021 o 14:48, malagos napisał:

U Muszki wszystko superek :) Mruczasta, miziasta - tyle, że wybrała życie na piętrze, tak je, śpi, ma dwie kuwet i często Tomka do towarzystwa :)

Super !!!! Pewnie w ogóle nie wybiera się w okolice drzwi wyjściowych, ma dosyć życia na zewnątrz.

Malagos bardzo Ci jesteśmy wdzięczni,  że się nią zaopiekowałaś :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2021 o 09:42, DORA1020 napisał:

Tyśka bardzo dziękuję za ogłoszenia:)

I za ogłoszenie Jogiego:)

Byłby chyba fajny dom,ale kobieta chciała wiedzieć dużo więcej o psiaku niż wiem,więc nie wiem czy do adopcji z podwórka dojdzie

chyba przydałby si e hotelik,a o tym nie ma mowy:( bo zadłużony Fabio jeszcze czeka na dom,gdyby go znalazł,to może znalazłony się miejsce dla Jogiego

Może dałoby się coś więcej dowiedzieć o Jogim.  Skoro chcą się go pozbyć to też leży w ich interesie.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Może dałoby się coś więcej dowiedzieć o Jogim.  Skoro chcą się go pozbyć to też leży w ich interesie.

Nie miałaś do czynienia z patologią,nic nie leży w ich interesie:(

Dziewczyna chciała wiedzieć,czy Jogi umie chodzić na smyczy,czy może sam zostawać w domu,czy nie ma skłonności do uczieczki,i wiele innych,o czym oni nie mogli mi p[owiedzieć

Link to comment
Share on other sites

3 kotki już u mnie. Są dwie kotki i jeden kocurek. Wszystkie mają lekki stan zapalny uszu i początki świerzba, więc dostały Stronghold. Po weekendzie planujemy je ciachnąć. Kotki wystraszone, ale dobrze rokują.

07ca47fe77fb362bgen.jpg

 

A to Szopka, koteczka, która zagnieździła się u nas w szopce koło boksów. 

Już od jakiegoś czasu codziennie widywałam kocie ślady na śniegu, mignęło mi czasem coś biało-burego, ale myślałam, że to jakiś sąsiedzki kot przychodzi na łowy, bo było toto bardzo płochliwe. Tymczasem koteczka przychodziła polować na... suchą karmę dla psów, którą stawiałam w wiaderku pod szopką. Przyłapałam ją jak siedziała w tym wiaderku i ciamkała... Wtedy zaczęłam jej zostawiać w szopce jedzenie dla kotów i szybko się okazało, że koteczka jest okropnie żarłoczna i okropnie przylepna:) Siedziała w tej szopce cały czas, spała w koszyczku, który jej zostawiłam. Zaczęła chodzić za mną i włazić do boksów, więc bałam się, że w końcu któryś pies jej coś zrobi. Więc ją odrobaczyłam, odpchliłam (miała koszmarne pchły) i zgarnęłam do domu. Planuję ją ciachnąć w przyszłym tygodniu, porobić ładne zdjęcia i poprosić Was o pomoc w ogłaszaniu. Koteczka jest niemożebnie przymilna:) Co jakiś czas ktoś w okolicy wyrzuca koty (bo se na wsi poradzą) i to pewnie jeden z takich wyrzutków:(

72dec304ee340725gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...