Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 minutę temu, Baltimoore napisał:

 

Do jakiej lecznicy i kiedy?

Czy ta Osoba, która go złapała zapłaci za leczenie czy trzeba będzie dopiero zapłacić a konto Szczebrzeszyniaków?

Felek trafił do lecznicy w Szczebrzeszynie, został wykastrowany, świerzb podleczony, uszka wyczyszczone i ponieważ dłużej tam zostać nie może, będzie wypuszczony na wolność. O ile dobrze pamiętam, to wszystko na koszt gminy, ale nie jestem pewna na 100%, bo już mam taki natłok informacji, że niedługo sama nie będę pewna jak się nazywam ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyśka) napisał:

Poproszę o imiona robocze, jutro zrobię im chociaż jeden olx.

Rozmawiałam z Dorą i na razie nie rób proszę ogłoszeń tym kotkom, bo nic o nich nie wiemy. Przychodzą pod dom, są dokarmiane, ale jaka płeć, jaki charakter? tego nie wiemy. Dlatego potrzebny jest dom tymczasowy, żeby je odrobaczyć, odpchlić, wykastrować/wysterylizować i przygotować do adopcji. Ale dzięki za chęć pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Isabel napisał:

Rozmawiałam z Dorą i na razie nie rób proszę ogłoszeń tym kotkom, bo nic o nich nie wiemy. Przychodzą pod dom, są dokarmiane, ale jaka płeć, jaki charakter? tego nie wiemy. Dlatego potrzebny jest dom tymczasowy, żeby je odrobaczyć, odpchlić, wykastrować/wysterylizować i przygotować do adopcji. Ale dzięki za chęć pomocy :)

To wstrzymuję się z ogłoszeniami. Dziekuję za informacje :) 

Link to comment
Share on other sites

Aurora to bardzo delikatna kicia :( Mam nadzieję, że i na tę parkę przyjdzie pora i znajdą wspólny dom.

Murko, czy mogę Cię prosić o dorobienie im wspólnych zdjęć? Wszystkie aktualne (gdzie wspólne maja tylko z dwa, trzy) wykorzystałam w ogłoszeniach, które już mają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 08:00, DORA1020 napisał:

Na pomoc czekaja jeszcze 3  ośmiomiesięczne kotki.

Jedna trikolorka,a dwa chyba kocurki.

Dzwoniłam do Murki z prosbą o przyjęcie kotków na dt.

Będąc tam gdzie są w chwili obecnej nie maja najmiejszych szans na pomoc.

Juz nie wspomne kolejnych kotków w potrzebie:(

To są te trzy kotki:

11.jpeg.80d09f8cd40c4ab9a8004e5af763df63.jpeg

13.thumb.jpeg.956e0890110b3de6438684f6787062f4.jpeg

12.thumb.jpeg.3454e41247705e5e7a042c8016fcf7dc.jpeg

 

Wezmę kotki, tylko koszty będą trochę większe niż dotychczas, tzn. 100zł/kotek czyli razem z Aurorą będzie 400 zł/miesięcznie. Jestem w kontakcie z Dorą. Mamy nadzieję, że pani, u której są kotki, złapie je i dowiezie do nas.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyśka) napisał:

Aurora to bardzo delikatna kicia :( Mam nadzieję, że i na tę parkę przyjdzie pora i znajdą wspólny dom.

Murko, czy mogę Cię prosić o dorobienie im wspólnych zdjęć? Wszystkie aktualne (gdzie wspólne maja tylko z dwa, trzy) wykorzystałam w ogłoszeniach, które już mają.

Coś podziałam, choć teraz jak Wafel jest na gigancie, to głównie szaleje z naszymi kotkami:) o dziwo, najlepiej dogadał się z naszą charakterną szylkretką.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek cegiełkowy na długi idzie ale dużo słabiej niż poprzednio. Nasz bazarek źle się wstrzelił. Na dogomanii właśnie się skończyły lub są inne bazarki a wszyscy są bardzo potrzebujący. Na razie jest uzbierana 1/4 potrzebnej kwoty. Obawiam się, że nie uzbiera się już za wiele. Co będzie z kotami?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, bakusiowa napisał:

Bazarek cegiełkowy na długi idzie ale dużo słabiej niż poprzednio. Nasz bazarek źle się wstrzelił. Na dogomanii właśnie się skończyły lub są inne bazarki a wszyscy są bardzo potrzebujący. Na razie jest        uzbierana 1/4 potrzebnej kwoty. Obawiam się, że nie uzbiera się już za wiele. Co będzie z kotami?

Trzeba robić taki bazarek co m-c. Zawsze chociaż trochę się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 23:13, Baltimoore napisał:

Czarna Nerusia z lecznicy w Izbicy dojechała wczoraj szczęśliwie, dzisiaj już zadomowiona :))

Domaga się głaskania i ma już swoje ulubione krzesło :))

Cieszę się ,że znalazła dom:) Juz w ubiegłym roku ją ogłaszałam

Biedny Lotos potrzebuje chociażby dt

Link to comment
Share on other sites

Już mam nowy światłowód

koszt 180zł

bardzo dziękuję Poker za wpłatę 100zł na ten cel:)

i Pani Ani ze Szczekocin,która również wpłaciła 100zł:)

nieprędko pojawiłabym się na dogo,to nie koszt na moją skromną emeryturę

także bardzo,bardzo Wam dziękuję za pomoc:)

20zł przeznaczę na spłatę długów za karmę.

GIFy kwiatów. Piękne bukiety, kwitnące pąki. Ponad 80 sztuk!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 23:35, Baltimoore napisał:

Fajna ta osoba, która go złapała :)) I extra że lecznica w Szczebrzeszynie :))

W Izbicy dług około 700zł i rośnie- czarny kocurek Rademenes nadal wymaga stabilizowania cukrzycy, nie nadaje się do zabrania.

 

Widziałam wczoraj na karmieniu Felka

jest bardzo biedny:(

przykulony,przestraszony:(  pewnie siedzeniem w klatce,bał sie podejść do mnie,nic nie zjadł:( zostawiłam mu karmę,ale nie wiem czy zje

dobrze,że wykastrowany

ale nie widzę go na ulicy

trzeba szukać mu domu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2021 o 16:05, bakusiowa napisał:

Zapraszam na bazarek cegiełkowy na spłatę długu bezdomnych szczebrzeszyniaków. Musimy spłacić dług w lecznicy i jeszcze większy u Murki. Bardzo proszę o pomoc. Cegiełki czekają na swoich właścicieli.

LINK DO BAZARKU

 

11 godzin temu, guccio napisał:

 

Zapraszam na bazarek z którego część dochodu będzie na koty od Dora 1020

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...