Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

Cudownie, oby włączyła wersję ekspresową i niedługo okazała się być nakolankowa.

Na jakiego kota podmienić jej ogłoszenie?

Cudownie, że Niko z Izbicy znalazła domek :))

To jest jedna z lepszych wiadomości :))

Ale super :)) Isabel robisz fantastyczną robotę :))

Zaraz zrobię podliczenie długu w Izbicy.

Dokładnie to jest tam jeszcze jeden kociak ze Szczebrzeszyna, ale nie doliczamy go do długu, bo jego patronem finansowym 0jestem ja i zapłacę za jego pobyt.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze wieści od białej kici z Warszawy- ma się świetnie, urosła, towarzyska, asystująca, śpi  w łóżku.

Oraz od puchatej Debory FIV + z Wrocławia- już się nie chowa pod łóżkiem, od samego początku w wielkiej przyjaźni z 7 letnim chłopcem, trafiła do naprawdę fajnego domu :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2020 o 14:39, Tyśka) napisał:

Miałam dzisiaj zapytanie na olx o Muffinkę, oby wreszcie doczekała się swojego domu.

Do mnie dzwoniła pani, która chciała ją do dokocenia do kocurka, niestety wychodzącego. Kotek wychodzi i wędruje po bloku oraz po całym osiedlu. Pani powiedziała też, że jeśli kicia nie zdecydowałaby się wychodzić, może nie wychodzić i wtedy nie będzie jej sterylizowała, bo po co :)

Poza tą interesującą ofertą miałam jeszcze inną rozmowę, pani przekierowana z ogłoszenia z numerem Isabel (nie wiem czyjego), szuka kotka również do dokocenia, w Rybniku ale dojechałaby do Krakowa. Wydaje się nawet ok, spróbuję poszukać kogoś do wizyty PA. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2020 o 14:56, bakusiowa napisał:

Muszę poskarżyć na Radzia. Od trzech nocy jest bardzo upierdliwy.  Jak już jestem w łóżku to muszę wyłączyć telewizor bo miauczy a raczej to są najróżniejsze nawet śmieszne dźwięki i rzuca się na zasłonę. Po zgaszeniu telewizora jeszcze trochę to trwa a później już jest spokój na szczęście. Firanka ma dziurę a zasłony są pozaciągane. Na szczęście z dalszej odległości nie widać zaciągnięć.

To Radzio dokazuje

Link to comment
Share on other sites

Czekam na bazarku jeszcze na jedną wpłatę i adres, ale pieniążki, które były na koncie rozdysponowane zostały następująco:
606 zł dochód z bazarku z czego
100 zł  przelałam do bakusiowa na zakup budek
350 zł przelałam do Gabinetu Weterynaryjnego w Izbicy na spłatę długu
resztę czyli
156 zł przelałam do guccio na karmę dla kotków.

Oprócz tego z bazarku Nadziejki dostałam na moje konto 40 zł i przelałam na konto guccio na karmę dla kotków.

Pysznego jedzonka kotkom życzę :)
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Czekam na bazarku jeszcze na jedną wpłatę i adres, ale pieniążki, które były na koncie rozdysponowane zostały następująco:
606 zł dochód z bazarku z czego
100 zł  przelałam do bakusiowa na zakup budek
350 zł przelałam do Gabinetu Weterynaryjnego w Izbicy na spłatę długu
resztę czyli
156 zł przelałam do guccio na karmę dla kotków.

Oprócz tego z bazarku Nadziejki dostałam na moje konto 40 zł i przelałam na konto guccio na karmę dla kotków.

Pysznego jedzonka kotkom życzę :)
 

Ale wiesci, ale utargi:-) Jola & Co jestescie wspaniale! :-) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam zapytanie o Bezika, pani przedstawiła się z imienia i nazwiska:

"Dzień dobry, starsza córka ( 7 lat) marzy od dawna o kocie. Ponieważ ma jeszcze młodszą siostrę ( 8 miesięcy) szukamy naprawdę spokojnego kota. Jeśli kotek wciąż potrzebuje nowej rodziny i jest opanowany, to prosimy o kontakt oraz opinię, czy ten kotek + dwoje dzieci wydaje się Państwu dobrym pomysłem? Pozdrawiam, XYZ"

 

Poprosiłam o kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyśka) napisał:

Dostałam zapytanie o Bezika, pani przedstawiła się z imienia i nazwiska:

"Dzień dobry, starsza córka ( 7 lat) marzy od dawna o kocie. Ponieważ ma jeszcze młodszą siostrę ( 8 miesięcy) szukamy naprawdę spokojnego kota. Jeśli kotek wciąż potrzebuje nowej rodziny i jest opanowany, to prosimy o kontakt oraz opinię, czy ten kotek + dwoje dzieci wydaje się Państwu dobrym pomysłem? Pozdrawiam, XYZ"

 

Poprosiłam o kontakt telefoniczny.

Wczoraj byłas wizyta pa dla Bezika,zrobiła yossariana,bardzo dziekujemy:)

wizyta wypadła dobrze i kotek szykuje sie do wyjazdu

także ogłoszenie mozna  juz zdjąć

mam nadzieję,że niczego nie pomieszałam..............

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Wczoraj byłas wizyta pa dla Bezika,zrobiła yossariana,bardzo dziekujemy:)

wizyta wypadła dobrze i kotek szykuje sie do wyjazdu

także ogłoszenie mozna  juz zdjąć

mam nadzieję,że niczego nie pomieszałam..............

W takim razie mocno się cieszę i zaciskam kciuki :) Może ogłoszenie niech wisi, przynajmniej do pierwszych wieści z nowego domu?

A dokąd wyjeżdża Bezik? Szukam transportu do W-wy dla Franka od p. Krysi oraz pieska śleputka z Suśca.

Wczoraj miałam 3 zapytania na olx o kotkę Muffinkę/Nusię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...