Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

8 godzin temu, bakusiowa napisał:

Nieprawda,że nie ma takiego numeru. Puściłam sygnał i ktoś oddzwonił. Nie odebrałam bo to było dla sprawdzenia. Przejrzałam ogłoszenia które wyróżniam i zauważyłam, że na Kraków jest podawany ten numer i czasem inny zaczynający się na 606 i czasem na 605 który jest do Krystyny Pomarańskiej.

Zawsze oddzwaniam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Isabel napisał:

O Rudusia są zapytania, ale one powinny iść razem, bo pojechał już Maczek, pojechała mama, jak jeszcze pojechałby Ruduś, to Czaruś zostałby całkiem sam, a o czarnego kotka rzadko kto pyta.

Kiedyś szukałam domu czarnemu kotu z żółtymi oczami. Po czterech miesiącach znalazł się super dom. Ja lubię czarne koty.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, bakusiowa napisał:

Kiedyś szukałam domu czarnemu kotu z żółtymi oczami. Po czterech miesiącach znalazł się super dom. Ja lubię czarne koty.

 

 

Ja miałam czarnego, 10-letniego kotka z Dogomanii, miał być u mnie na DT, ale dom zrezygnował z powodów zdrowotnych i kotek został u mnie na stałe, jako czwarty. To był wyjątkowo miły, spokojny kotek, był u mnie jeszcze ponad 6 lat, aż do końca.

Link to comment
Share on other sites

Cudowne fotki z DSów:) Mgiełka całkiem wyluzowana, wspaniały widok:)

 

Już wiem, że kociak niebiesko-szary (grafitowy?) to kocurek, mruczący jest okropnie, dziś był na rączkach i na kolankach:) Będzie pierwszy do ogłaszania:)

Wafel nadal nie sika (miał sikać poza kuwetą).

A tu Aurorka:

162a4a95a698931cgen.jpg

6a6920dad8065eddgen.jpg

Tu z naszą szylkretką, którą uwielbia:

bae2ae0d010a4cc4gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś ludzie zadziwili mnie pozytywnie.  Nawet się wzruszyłam.

Zadzwoniła do mnie " babcia" Kofi , która była u nas w DT ponad rok temu. Pani bierze udział w akcji charytatywnej i szykuje paczki dla potrzebujących dzieci.  Pisały one listy z prośbami.  Pani dostała list , w którym 16. letnia dziewczyna poprosiła o słuchawki i o kupno worka karmy oraz zawiezienie jej do schroniska. Napisała , że zwierzęta mają jeszcze gorzej, niż ona. Pani wie , że pomagam zwierzakom i zadzwoniła do mnie z prośbą o przekazanie karmy . Przeznaczyła na nią 200 zł . Już zamówiłam puszki i saszetki  w ZOOPlusie za 222 zł na adres DORA.

Zapłaciłam przelewem i nie wiem kiedy będzie wysłana.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2020 o 23:18, buuenos napisał:

Te metamorfozy kotow sa niesamowite! Jednego dnia zasmarkaniec, za chwile krol zycia :-) Oby wszystkim sie tak poszczescilo.

Tu jest metamorfoza. Radzio szczebrzeszyniak. Świerzbowiec, chore oczy,kaszel, dwa przednie zęby wyszły bez wyrywania.Teraz król życia.

 

Brak opisu.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...