Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

31 minut temu, guccio napisał:

Pamiętacie Maciusia?

Przywiozłam go z Izbicy prawie rok temu.

Ten czarny to Czarek,też z Izbicy.

Pamiętam jak żegnała się z  nimi pani weterynarz:"cześć chłopaki".

Chłopaki pozdrawiają.

20201108_195556_compress61.jpg

Bardzo dziękujemy za pozdrowienia. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dzisiaj dorobiłam jeszcze dwa olx'y kotkom pani Krysi.

Balbince: https://www.olx.pl/oferta/spokojna-pogodna-kocia-dama-balbinka-CID103-IDHE186.html
I Stefankowi: https://www.olx.pl/oferta/skromny-6miesieczny-stefan-nie-wierzy-w-to-ze-znajdzie-dom-CID103-IDHE0wf.html

 

Jeśli ktoś mógłby wyróżnić to będę wdzięczna.
 

10letnia koteczka Balbinka znalazła domek. Jedzie pod Kraków :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naszą Muszelkę zbadała dr Magda (była u nas przy okazji sterylizacji owczarki,  operację przeprowadziła w naszym gabinecie), nie musieliśmy jej wozić do Makowa: ząbki rzeczywiście do usunięcia, i zostało pokasływanie, to po przechorowaniu kociego kataru. Tak ma też Szara Koteczka od Was, tak samo chrząkał Korek, i taki to już jej urok. Mamy z dr Magdą być w kontakcie, ale ja się trochę obawiam narkozy w jej wieku :(

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, DORA1020 napisał:

Podał adres,to chyba na Woli

No i super :-) Carrefour na Noakowskiego 16, będę po 17:00. Chyba, ze wcześniej to zapytać pracownika na miejscu, będą wiedzieć. Pozdrawiam, Łukasz

Nie, to jest Śródmieście (pisał wcześniej Śródmieście lub Wola)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2020 o 08:11, Tyśka) napisał:

 

Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za kłopot. Dzisiaj podmieniłam na kotkę Klarę od p. Krysi. Wczoraj wieczorem dostałam kolejną "porcję" podopiecznych p. Krysi.

https://www.olx.pl/oferta/pedzlem-pomalowana-cudowna-koteczka-CID103-IDHns39.html

Wyróżnienie jest do 18. grudnia.

I przy okazji: jedna koteczka od pani Krysi znalazła domek, cudowny! ale aż w Poznaniu. Potrzeba transportu dla kici na trasie Siedliska/Zamość/Zawada -> Poznań. Jakiś pomysł?

Klarcia, ta koteczka z wyróżnienia po Trisi znalazła domek :) Jedynie potrzebuje transportu do Poznania. Po weekendzie podmienie wiec na innego kotka. Czy podmienić na kolejnego kotka Pani Krysi czy może Aurorkę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Klarcia, ta koteczka z wyróżnienia po Trisi znalazła domek :) Jedynie potrzebuje transportu do Poznania. Po weekendzie podmienie wiec na innego kotka. Czy podmienić na kolejnego kotka Pani Krysi czy może Aurorkę?

Może na Krysi kotki,nie wiem czy Aurorka juz się nadaje do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...