Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A czy tymczaska sue, ta szylkrecia znalazła DS? Bo na olx dostalam od kogoś wiadomosc, że chciał adoptować, a kicia ma dom w Warszawie. I nie wiem czy coś pominęłam, przegapiłam. Ogłoszenie jest wyróżnione,  wiec jeśli kicia ma dom to szkoda, aby nie wykorzystać wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

A czy tymczaska sue, ta szylkrecia znalazła DS? Bo na olx dostalam od kogoś wiadomosc, że chciał adoptować, a kicia ma dom w Warszawie. I nie wiem czy coś pominęłam, przegapiłam. Ogłoszenie jest wyróżnione,  wiec jeśli kicia ma dom to szkoda, aby nie wykorzystać wyróżnienia.

Kiedyś (już ze dwa tygodnie temu) dzwoniła pani, która chciała ją adoptować, ale wtedy szykował się akurat domek w Krakowie (ten który później nie wypalił, bo były źle zabezpieczone okna). I tak tej pani powiedziałam - na razie jest już ktoś zainteresowany, ale gdyby nic z tego nie wyszło, to dam znać. Później pisałam, ale nie odzywała się już. 

To jednak chodziło o Kraków, więc może jeszcze inna osoba? Ale do mnie nikt więcej nie dzwonił ani nie pisał.

Kicia cały czas jest :) 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyśka) napisał:

A czy tymczaska sue, ta szylkrecia znalazła DS? Bo na olx dostalam od kogoś wiadomosc, że chciał adoptować, a kicia ma dom w Warszawie. I nie wiem czy coś pominęłam, przegapiłam. Ogłoszenie jest wyróżnione,  wiec jeśli kicia ma dom to szkoda, aby nie wykorzystać wyróżnienia.

To chyba ta pani, która dzisiaj do mnie dwa razy już dzwoniła, chciała trikolorkę Figę, powiedziałam, że już ma dom w Warszawie i proponowałam jej szylkretkę Mufinkę. Pani coś musiała pomylić, albo to nie ta pani. Teraz każdy dzwoniący chce Figę, a ja za każdym razem proponuję Mufinkę, bo też kotka, też kolorowa, i tylko trochę młodsza.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sue napisał:

Kiedyś (już ze dwa tygodnie temu) dzwoniła pani, która chciała ją adoptować, ale wtedy szykował się akurat domek w Krakowie (ten który później nie wypalił, bo były źle zabezpieczone okna). I tak tej pani powiedziałam - na razie jest już ktoś zainteresowany, ale gdyby nic z tego nie wyszło, to dam znać. Później pisałam, ale nie odzywała się już. 

To jednak chodziło o Kraków, więc może jeszcze inna osoba? Ale do mnie nikt więcej nie dzwonił ani nie pisał.

Kicia cały czas jest :) 

 

3 godziny temu, Isabel napisał:

To chyba ta pani, która dzisiaj do mnie dwa razy już dzwoniła, chciała trikolorkę Figę, powiedziałam, że już ma dom w Warszawie i proponowałam jej szylkretkę Mufinkę. Pani coś musiała pomylić, albo to nie ta pani. Teraz każdy dzwoniący chce Figę, a ja za każdym razem proponuję Mufinkę, bo też kotka, też kolorowa, i tylko trochę młodsza.

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. U mnie koteczka ogłaszana jest jako Nusia. Nie wiem niestety która to Figa, ale jeśli Isabel będzie Ci łatwiej to mogę przechrzcić "moją" Nusie czyli kotke na sue na Muffinkę. Ogromnie trzymam za nią kciuki, zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt jej nie chce.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyśka) napisał:

 

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. U mnie koteczka ogłaszana jest jako Nusia. Nie wiem niestety która to Figa, ale jeśli Isabel będzie Ci łatwiej to mogę przechrzcić "moją" Nusie czyli kotke na sue na Muffinkę. Ogromnie trzymam za nią kciuki, zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt jej nie chce.

Figa to trikolorka, mama Maczka, tego białego z rudym ogonkiem, a także Czarusia (czarnego) i Rudusia (rudo-białego). Figa jedzie w sobotę do Warszawy, dom sprawdzony, zabezpieczony, do towarzystwa 1,5 roczny kocurek, wykastrowany. Nusia może zostać z takim imieniem, będę pamiętać, że szylkretka to Muffinka i Nusia w jednej kociej osobie ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję za wyjaśnienie. Ja sie już gubię, więc podziwiam, że Wy dobrze pamiętacie imiona kotków.

 

Myślałam, że tylko ja tak mam :) Wstawiam zdjęcia, każdy kot ma imię, wszystkie są śliczne ale za chwilę nie wiem, jak który ma na imię. A jest ich tak dużo!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyśka) napisał:

U mnie na razie wszystkie kotki są wyróżnione, mam nawet luźne promowanie po mamie Maczka, Rudusia i Czarusia :) Jedynie Fabio jest "goły i wesoły", pokończyły się jego promowania.

Może byś ogłosiła te trzy kotki z wątku Krystyny?

Później doładuję konto na olx i wyróżnię Fabio.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2020 o 09:05, DORA1020 napisał:

Plus kolejna faktura 139zł, zakup taśmy naprawczej :dwie taśmy,jedna 10zł,druga dłuższa 24zł,duże worki :10 sztuk 10zł,zakup polarów w ciuchlandzie do kocich budek 38zł.

Obecnie dług wynosi:668zł

Wszystko to potrzebne,zeby kotki zimę przetrwały

jeszcze raz dziekuję bakusiowej za budki dla kotków:)

jedną juz Biance postawiłam,postawiłam tez kotkom na działce,dwie budki  i część polarów dałam sue

 

Minus wpłata z bazarku jola&tina 320zł bardzo dziekuję:)

zostaje dług:348zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...