Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A ja się cieszę niezmiernie z domków dla "moich" kiciaków oraz z tego, że Aurora się coraz bardziej oswaja. Fajnie się bawi i zaczyna się zapominać w tej zabawie, podchodzi mi pod same ręce, wywala brzuchol do góry. Już rzadko się chowa, często śpi/leży na widoku, podchodzi do jedzonka kiedy miseczka stoi przy mnie. Już nie przemyka  rozpłaszczona. No i bardzo lubi inne koty. Jak któraś z naszych kotek się napatoczy, to Aurora od razu się pojawia, ogonek w górze,  łasi się o meble, pracuje łapkami, mruczy!

Aurora została drugi raz zaszczepiona na wirusówki w piątek (przy okazji jak był u nas wet).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja też się strasznie cieszę że tak szybko poszło z czterema kociakami od Ciebie, Murko :))

To dzięki pięknym zdjęciom, które im robiłaś, dzięki Twojej domowej opiece, przez co mogły się "uczłowieczyć" i dzięki mrówczej pracy Isabel :))

Cieszę się z dobrej decyzji jaką podjęłam miesiąc temu na pierwszej pa dla dwupaku- domek nie był całkowicie do skreślenia, ale poczekaliśmy i trafiły im się dużo lepsze :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie ze kotki od Murki znalazły domy tak szybko :)

 

”Moje” dzieciaki - Coco i Channel jutro mają kontrolę U weta ale raczej nie zostaną zaszczepione. Oczy co prawda wyglądają już dużo lepiej i małe nie smarkają ale za to jedno (jeszcze nie wiem które) ma Paskudną papkowatą biegunkę od 3 dni która rozsmarowuje poza kuwetą. Standardowo dajemy probiotyk i sam intestinal ale to za mało. Także zbieram kał i pewnie trzeba będzie jakiś metronidazol zapodać. 
 

z lepszych wieści to prawie już nie mają świerzba a naprawdę był paskudny. 
 

trzymajcie kciuki! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Madie napisał:

Bardzo fajnie ze kotki od Murki znalazły domy tak szybko :)

 

”Moje” dzieciaki - Coco i Channel jutro mają kontrolę U weta ale raczej nie zostaną zaszczepione. Oczy co prawda wyglądają już dużo lepiej i małe nie smarkają ale za to jedno (jeszcze nie wiem które) ma Paskudną papkowatą biegunkę od 3 dni która rozsmarowuje poza kuwetą. Standardowo dajemy probiotyk i sam intestinal ale to za mało. Także zbieram kał i pewnie trzeba będzie jakiś metronidazol zapodać. 
 

z lepszych wieści to prawie już nie mają świerzba a naprawdę był paskudny. 
 

trzymajcie kciuki! 

Też trzymam kicuki

a wyglądały na zdrowe

mam nadzieję,ze będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Isabel napisał:

Szykuje się bardzo dobry dom w Warszawie dla Figi/Celinki, mamy Maczka. Dzisiaj na wizycie pa była koleżanka Baltimoore - bardzo dziękuję :) Teraz tylko szukamy transportu :)

Mocno trzymam kciuki za koteczkę :)
Jej ogłoszenie jest wyróżnione do 15. grudnia i mam nadzieję, że nic się nie zadzieje, Celinka pojedzie do siebie i wkrótce będę mogła wykorzystać to ogłoszenie na innego kotka. <3

9 godzin temu, jola&tina napisał:

Ari i Kajko w DS
c3-Rvcm-Fn-ZV9lb-XVs-YXRl-ZF8w-X19-Fb-WFpb-FRlb-XBJb-WFn-ZV8x-X1-Jvd-GF0-ZUlt-YWdl-Xz-Iw-Mj-Ax-MTI4-Xz-E5-NDQy-MF9qc-Gdf-MTYw-Nj-Y3.jpg

Wspaniale! Kajko na widoku, nie schował się :) Tak cieszę się ze szczęścia koteczków.

Link to comment
Share on other sites

Najszybciej w nowym domu zaaklimatyzowała się Mgiełka, praktycznie od razu. Ale to też zasługa kociej koleżanki - rezydentki, która tak ładnie ją przyjęła. Już śpią przytulone do siebie :) Ari i Kajko to jeszcze trochę dzikuski, zwłaszcza Kajko, ale państwo cierpliwie czekają aż kotki się otworzą.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Madie napisał:

Nasze maluszki zaszczepione dziś, ale kał oddany do badania, mają dostawać na odprność pastylki i do końca roku dieta intestinal. Wstępnie oba idą do domów w poniedziałek. Obaj to chłopaki tylko jeden ma małe jajeczka ;) 

W domkach sa inne kotki?

Czy będą jedynakami? 

Jakieś fotki z DS dostaniesz?:)

Szybko znalazły kicule domki:)

Link to comment
Share on other sites

Jeden idzie na jedynaka, drugi na dokocenie. Jeden dom juz zabezpieczony, drugi się przeprowadza więc będzie się zabezpieczał na wiosnę ( ale jest z polecenia ;) ) . Bardzo dwie miłe Panie, jedna samotna, druga z mężem, niedawno odszedł im kotek na nowotwór i szukają kociego kompana dla swojej kotki której jest smutno. 

 

Oba domy już się poważnie szykują na kocią dietę ( bo muszą jeść teraz intestinal), są też swiadome biegunki i jeśli to nie pasożyty to dadzą radę. 

 

Z oboma domami jestem już w kontakcie stałym ;) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

UWAGA

założyłam osobny wątek dla tych uratowanych kotów z problemami ocznymi, o których wcześniej pisałam jako o Czarnym i Rudym

https://www.dogomania.com/forum/topic/352807-uratowane-szczebrzeszyńskie-pół-ślepaczki-potrzebują-wsparcia/

ZAPRASZAMY do odwiedzin na wątku kotusiów.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Madie napisał:

Jeden idzie na jedynaka, drugi na dokocenie. Jeden dom juz zabezpieczony, drugi się przeprowadza więc będzie się zabezpieczał na wiosnę ( ale jest z polecenia ;) ) . Bardzo dwie miłe Panie, jedna samotna, druga z mężem, niedawno odszedł im kotek na nowotwór i szukają kociego kompana dla swojej kotki której jest smutno. 

 

Oba domy już się poważnie szykują na kocią dietę ( bo muszą jeść teraz intestinal), są też swiadome biegunki i jeśli to nie pasożyty to dadzą radę. 

 

Z oboma domami jestem już w kontakcie stałym ;) 

Dobrze się zapowiada:) kotunie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2020 o 20:22, DORA1020 napisał:

Pani Ania G ze Szczekocin wpłaciła 50zł /na biednego Pluto[*]:(

Zostaje dług:457zł

Plus kolejna faktura 139zł, zakup taśmy naprawczej :dwie taśmy,jedna 10zł,druga dłuższa 24zł,duże worki :10 sztuk 10zł,zakup polarów w ciuchlandzie do kocich budek 38zł.

Obecnie dług wynosi:668zł

Wszystko to potrzebne,zeby kotki zimę przetrwały

jeszcze raz dziekuję bakusiowej za budki dla kotków:)

jedną juz Biance postawiłam,postawiłam tez kotkom na działce,dwie budki  i część polarów dałam sue

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...