Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

9 minut temu, DORA1020 napisał:

Zgadza się.Bardzo dziękuję:)

Dziękuję za potwierdzenie.

1 minutę temu, guccio napisał:

Super tekst.Masz niesamowity talent.

 

1 minutę temu, DORA1020 napisał:

Potwierdzam.....:)

Dziękuję - to bardzo miłe. Cieszy mnie to, że mogę w ten sposób jakoś dodać cegiełkę do pomocy zwierzakom. Trzymam kciuki, aby ktoś właściwy wypatrzył Bezika.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję za potwierdzenie.

 

Dziękuję - to bardzo miłe. Cieszy mnie to, że mogę w ten sposób jakoś dodać cegiełkę do pomocy zwierzakom. Trzymam kciuki, aby ktoś właściwy wypatrzył Bezika.

O! I skromna.Jaka malutka cegiełka?

Całe mnóstwo cegiełek.

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

Bardzo wstępnie oba kotki maja zaklepane domy po 10 grudnia. Niestety jutro musimy u weta kupić coś na pchły bo dziś ba łóżku znaleźliśmy pełno ich odchodów a kociaki zaczęły się drapać...Dzisiejsze zabiegi obcinania pazurków i czyszczenia uszu kociaki zniosły z godnością, chociaż nie przypadło im to do gustu. Korzystają tez ładnie z drapaka ale za to zupełnie nie umieją się bawić. Ani piłeczka, ani papierowa kulka, nic. 
 

jutro wstawie fotki bo są tak śliczne ze aż do schrupania. 
 

koniecznie trzeba ich mamę wysterylizować ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kobieta obiecała,że wysterylizują mamę

te kociaki są naprawdę śliczne:) i takie grzeczne.

Dobrze Madie,że je uratowałaś:) Bardzo Ci dziękuję:)

Jednego kotka oddali niby w dobre ręce,aż się boję pomyśleć co to za dobre ręce

jednego zostawili sobie,i tez wydaje mi się ,że oprócz jedzenia niczego więcej tam nie będzie

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj i wczoraj zapytania o Mgiełkę. Mam jeszcze ogłoszenie jej i Ari na Kraków, wyróżnione do 18. grudnia. Mogę je przetrzymać do momentu aż kotki nie zamieszkają na swoim, ale mogę też podmienić na np. Jowitkę, której kończy się wyróżnienie na olx. Czekam na sygnał :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Miałam dzisiaj i wczoraj zapytania o Mgiełkę. Mam jeszcze ogłoszenie jej i Ari na Kraków, wyróżnione do 18. grudnia. Mogę je przetrzymać do momentu aż kotki nie zamieszkają na swoim, ale mogę też podmienić na np. Jowitkę, której kończy się wyróżnienie na olx. Czekam na sygnał :)

Jak będzie trzeba to wyróżnię Jowitce. Tylko daj znać.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bakusiowa napisał:

Jak będzie trzeba to wyróżnię Jowitce. Tylko daj znać.

Dziękuję, jak się skończy to dam znać :) Myślałam też, że można wykorzystać wyróżnienie po kotkach Murkowych, skoro mają teraz jechać do DSów. Ale czekam na decyzję Dory i Isabel.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję, jak się skończy to dam znać :) Myślałam też, że można wykorzystać wyróżnienie po kotkach Murkowych, skoro mają teraz jechać do DSów. Ale czekam na decyzję Dory i Isabel.

Może poczekajmy do dnia w którym już wyjadą.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Cudownie!!! Ale się cieszę:) Szczescia im życzę!

Powiedz mi, czy o Mruczka i Czarusia są jakiekolwiek zapytania?

Nie, niestety nikt o Mruczka i Czarusia nie pytał, za to ja za każdym razem proponuję tę dwójkę, ale nikt nie chce czarnego kotka :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, sue napisał:

Przepiękne ogłoszenie, idealnie ujęte :))) Dziękuję

Cieszę się, że się podoba. Przyznam szczerze, że dawno codziennie nie pisałam tylu ogłoszeń i juz na Jowitkę kompletnie nie miałam pomysłu. Ale skoro się podoba... to dziękuję, miło mi :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, bakusiowa napisał:

W takim razie można wykorzystać wyróżnienie dla innego kota.

Dziękuję <3

Wyróżnienie po ogłoszeniu Ari i Kajko podmieniłam na rudaska od p. Krysi: https://www.olx.pl/oferta/rudasek-rozkoszniaczek-urocze-kocie-dziecko-do-pilnej-adopcji-CID103-IDH7clG.html Promowane do 18. grudnia.

A po Ari i Mgiełce na Jowitkę: https://www.olx.pl/oferta/cudenko-jowitka-kocia-ksiezniczka-o-unikowatym-umaszczeniu-CID103-IDHk0Ya.html
Promowane do 18. grudnia
Tamto dzisiejsze ogłoszenie dałam do archiwum :) (bo to to samo z tą różnicą, że aktualne jest wyróżnione)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...