Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 minuty temu, Madie napisał:

Bardzo się cieszę, że brat Kulki jedzie "do siebie". U Kitki wszystko dobrze, u Kulki właściwie poza jelitami także. Ma antybiotyk który jest dość mocny i walczymy z biegunką, ale dziś jakby lepiej. Trzymajcie kciuki!

Trzymam...bardzo mocno

Link to comment
Share on other sites

O Maczka miałam dzisiaj dwa zapytania (sms), czy nadal jest do adopcji, odpisałam, że nadal szuka domu, że proszę o telefon... i na tym się skończyło. Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, a nie jest to odosobniony przypadek. Wczoraj byłam niemal cały czas przy telefonie, od godz. 10 do 22, rozmawiałam, odpisywałam na sms, i nic z tego nie wynikło. Ja nie wiem, ale coś złego porobiło się z ludźmi...:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Isabel napisał:

O Maczka miałam dzisiaj dwa zapytania (sms), czy nadal jest do adopcji, odpisałam, że nadal szuka domu, że proszę o telefon... i na tym się skończyło. Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, a nie jest to odosobniony przypadek. Wczoraj byłam niemal cały czas przy telefonie, od godz. 10 do 22, rozmawiałam, odpisywałam na sms, i nic z tego nie wynikło. Ja nie wiem, ale coś złego porobiło się z ludźmi...:(

Z tych zapytań trzeba wykluczyć małolaty bo to one dzióbią w telefonach.Nudzą się i wysyłają zapytania z których nic nie wynika.Człowiek konkretny zdecydowany na adopcję po prostu dzwoni. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Anula napisał:

Z tych zapytań trzeba wykluczyć małolaty bo to one dzióbią w telefonach.Nudzą się i wysyłają zapytania z których nic nie wynika.Człowiek konkretny zdecydowany na adopcję po prostu dzwoni. 

Bywa i tak, ale nie wszystkie sms są od małolatów, bo ja na takie zapytania często oddzwaniam i rozmawiam z dorosłą osobą i te dorosłe osoby w większości wcale nie są konkretne i zdecydowane w 100% na adopcję. Te rozmowy, reakcje ludzi bywają czasami przedziwne.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Isabel napisał:

 Te rozmowy, reakcje ludzi bywają czasami przedziwne.

To prawda, ludzie stali się mocno wygodni, nawet nie potrafią uważnie przeczytać ogłoszenie. Chcą mieć wszystko podane na tacy :( Nie wiem jak Ty psychicznie znosisz takie głupkowate zapytania, ja mam aktualnie jednego psa na siebie i czasem mam ogromną ochotę wyłączyć telefon :p

O Maczka już miałam zapytania na olx, mimo wzmianki, że to ogłoszenie grzecznościowe i proszę o kontakt telefoniczny (nie sms, nie pw)... odsyłałam ich do treści ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Reakcje na ogłoszenia trzeba wziąć na spokój. Wystawiałam mieszkanie, wszyściutko było w tekście/rzucie. I przychodziły mi pytania o coś, co tam było napisane przecież. Ja takie smsy/maile olewam. Szkoda nerwów. Anula dobrze napisała - jak komuś zależy, to zadzwoni po prostu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isabel napisał:

O Maczka miałam dzisiaj dwa zapytania (sms), czy nadal jest do adopcji, odpisałam, że nadal szuka domu, że proszę o telefon... i na tym się skończyło. Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, a nie jest to odosobniony przypadek. Wczoraj byłam niemal cały czas przy telefonie, od godz. 10 do 22, rozmawiałam, odpisywałam na sms, i nic z tego nie wynikło. Ja nie wiem, ale coś złego porobiło się z ludźmi...:(

Bardzo Ci współczuję:( i przepraszam,że Cię tak obciążyłam,moja psychika juz wysiadła

Isabel,dasz radę dalej?

GIFy kwiatów. Piękne bukiety, kwitnące pąki. Ponad 80 sztuk!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję bakusiowej za domki dla kotków:)

Bez nich byłoby dla niektórych kotów ciężko,juz teraz kichają,a co mówić jak przyjdzie zima

jedną budkę dostanie Bianka,druga kotki u starszej kobiety,trzecią dostanie Felek

dwie dzisiaj zabrała sue dla kotków ,tez u starszych ludzi,postawi w graciarni

bardzo Ci dziekuję:)

GIFy kwiatów. Piękne bukiety, kwitnące pąki. Ponad 80 sztuk!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Mam nadzieję, że szybko się zadomowi. Trochę był wystrachany taki odłączony od stadka:(

U Kokosza wszystko OK :) Zjadł trochę suchego, trochę mokrego, zapoznał się z koleżanką, potem wskoczył na łóżko i uciął sobie drzemkę :) Będzie dobrze!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam trisię, mamę Maczka. Wielka szkoda, że jest tylko jedno fatalne zdjęcie - czy nie ma szans na więcej? 
Starałam się odszukać jakąś podobną koteczkę, aby wstawić w ogłoszenie, choć wolałabym oczywiście trisię... to jedno zdjęcie koteczki jest już użyte do ogłoszenia Dory i bałam się, że admini się dopatrzą. https://www.olx.pl/oferta/pedzlem-pomalowana-cudowna-koteczka-CID103-IDHns39.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Ogłosiłam trisię, mamę Maczka. Wielka szkoda, że jest tylko jedno fatalne zdjęcie - czy nie ma szans na więcej? 
Starałam się odszukać jakąś podobną koteczkę, aby wstawić w ogłoszenie, choć wolałabym oczywiście trisię... to jedno zdjęcie koteczki jest już użyte do ogłoszenia Dory i bałam się, że admini się dopatrzą. https://www.olx.pl/oferta/pedzlem-pomalowana-cudowna-koteczka-CID103-IDHns39.html

Nie ma co się bać. U mnie są dwa ogłoszenie Fabio z takim samym tekstem i zdjęcia tez te same.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Nie ma co się bać. U mnie są dwa ogłoszenie Fabio z takim samym tekstem i zdjęcia tez te same.

A jednak czasem znajdują takie ogłoszenia i potrafią blokować konto kogoś, kto powiela, znam takie sytuacje od koleżanek "po fachu". Wolałabym, aby nie zablokowali mi konta, mam na nim prawie 70 aktywnych ogłoszeń, nie do odtworzenia. Dlatego staram się, aby każde ogłoszenie miało inny tekst i inne zdjęcia, i też jak ktoś korzysta z moich tekstow to proszę o edytowanie ich, zmianę szyku lub kolejności zdań chociaz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...